Praktická lékařka pro dospělé
Partyzánů 2174, Uherský Brod

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

U paní doktorky jsem byla dvakrát a znovu už tam asi jít neplánuju - kdyžtak pohotovost, nebo odborný lékař. V prvním případě během preventivní kontroly mi řekla, že není třeba dělat žádné krevní testy, ač jsem na ně měla nárok - důvod: protože jsem mladá (30 let). Změřila tlak a mohla jsem jít. Ve druhém případě mi změřila tlak, sestra mi následně v sesterně aplikovala očkování do hýždí před zraky asi třech důchodců, kteří byli uvnitř taky. Takže za mě nedoporučuji.

Pani doktorku si nemuzu vynachválit, tusila ze mam neco vážnějšího tak me poslala do UH at me hospitalizuji a tam me pani primářka poslala domu s klasickou a anginou, dalsi den jsem teda zasel opet k pani Struharove a ona primo zavolala jine primarce na infekční a okamzite me hospitalizovali, zjistili mi Mononukleozu a spatnou stitnou žlázu .................

Paní doktorka je spíše úřednice za nadstandardní plat. S ochotou moc ruku v ruce nejde. No prostě od ní to nutné razítko, ať má ty své body a pak rychle k opravdovému lékaři.

Neochotná, na lidi protivná, náladová a pokud máte horší nemoc než je obyčejná chřipka, tak jděte raději hned k odborníkovi, protože tato paní doktorka vám na všechny zdravotní problémy nasadí jeden jediný prášek - paralen...

Paní doktorku mám velmi ráda,komu se nelíbí tak ať k ní nechodí.Já jsem pacientka která zrovna odchází díky své nemoci do invalidního důchodu a nemohu říci že by něco zanedbala nebo přehledla. Z mého pohledu je to osoba které patří velký dík, ona totiž má i dar který dovede alespoň na mě pozitivně působit. Paní doktorko jsem ráda že Vás mám a za Vaši léčbu a podporu moc a moc děkuji. Vaše pacientka Marie.

Velmi dobra lekarka

Má ohromný cit pro pacienta a pozná na první pohled zda jde o simulanta nebo maroda

Myslim, ze se minula povolanim. Myslim, ze ji ta prace nebavi nebo na to nema dar, ale peclive vede dokumentaci, byla by dobra laborantka, nebo nejaka specialistka s detailni znalosti nejake konkretni casti lidskeho tela. Obvodak musi byt dobry psycholog s velmi osobnim pristupem, ten pani Struharove chybi.

POMLUVĚ SE ČLOVĚK NEUBRÁNÍ! JE DOBRÁ LÉKAŘKA I DOBRÝ ČLOVĚK!

K paní doktorce chodíme celá rodina,jsme s ní všichni velmi spokojeni.