MUDr. Lenka Novotná

Mládežnická 15, Břeclav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Gynekologická ambulance
Náměstí 1, Lanžhot

S paní doktorkou jsem byla velmi nespokojena, pokud potřebujete jenom recept na antikoncepci a prevenci - na to stačí. Jakmile se vyskytne problém, nemá snahu nic řešit, nic nevysvětlí, nenasadí žádnou lečbu. Opravdu nedoporučuji, je spousta kvalitních gynekologů, ale tato paní doktorka mezi ně nepatří.

už nikdy v životě a když jsem šla na standartní vyšetření v těhotensví které se provádí na poliklinice a byla tam tato paní doktorka málem jsem dostala infarkt

Paní doktorka je taková nijaká,pokud nemáte žádný problém,může připadat jako dobrá doktorka,ale jakmile se problém vyskytne,není moc ochotná něco řešit a vyšetřovat.A pokud si sami nezjistíte,co a jak,tak máte smůlu,protože ona vám neporadí.Někdy je i pěkně nepříjemná

Vůbec nechápu o čem píšete. Já mám zkušenosti s paní doktorkou takové , že se nestalo aby neudělala stěr nebo i ultrazvuk.
Co se týká prohmatání prsou, tak to skutečně nedělá a občas bagatelizuje častější vyšetření prsou , ale jinak snad OK

Chodila jsme k paní doktorce cca 2 roky. Pak začali problémy. Paní doktorka mě neléčila, problémy trvali 3/4 roku. Po této době mě paní doktorka řekla, budu muset jít na operaci s čípkem (obecně bez vystvětlení, jak je to možné, zda to souvisí s uvedeným problémem, atd...). Změnila jsem doktora, problém my vysvětlit, měla jsem jich několik (např. neléčený zánět), začal mě léčit antibiotiky, výplachy, provedl odběry vzorků (bohužel i v narkoze), čípek se mi v dané době i zpravil. Takže nyní bych měla být zdravá. Kdybych zůstala u paní doktorky, tak půjdu akorát na operaci čípku, který samozřejmě za uvedené problémy nemohl.

V žádném případě paní doktorku nedoporučuji! Její sestřička je prostě příšerná, nepříjemná! Prsa nevyšetřuje nikdy, nikdy nedělá žádné stěru nebo vyšetření ultrazvukem! Na pacientky totálně kašle! Chodila jsem k ní léta s problémem kvasinkových infekcí, výtokem, pálením při močení, při pohlavním styku... prostě hrůza!!! Dávala mi je tabletky a mastičky na zavádění, které problémy jen zhoršili! Nový doktor se zhrozil a léčil mě měsíce silnými antibiotiky, ze kterých jsem i zvracela, ale říkal, že to musím vydržet, abych byla ještě vůbec někdy zdravá!!! Naštěstí mi pan doktor velmi pomohl a nakonec i vyléčil!
Absolutně nedoporučuji! A jít k ní těhotná je vyloženě hazard!!!

Tak tahle paní doktorka je nejhorší ze všech jaké znám!!! Dokola mi léčila kvasinkovou infekci, výtoky, jen mastičkama a tabletkama na zavádění!!! Samozřejmě, že problémy se jen a jen zhoršovali do závratných bolestí při pohlavním styku, i během dne!!! Přešla jsem na doporučení k jinému doktorovi, který byl v naprostém šoku a léčil mě půl roku antibiotiky, silnými léky na gyn. potíže, výplachy, zaváděním... a nakonec mě vyléčil, naštěstí! Protože sám mě připravil na to, že se možná nikdy neuzdravím, díky paní doktorce Novotné!!!
V žádném případě jí nedoporučuji!!!!!!!!

Paní doktorku nedoporučuji, přes moje varování že mi není v 7.měsíci těhotenství dobře, tak mi dala jen léky na výtok a byl z toho do dvou dnů předčasný porod. Dítě nepřežilo.

X

Moc příjemná paní doktorka:)

Nepříjemná jak doktorka tak sestřička.V těhotenství jsem odcházela pokaždé nespokojená a vystresovaná-pokaždé mi našla nějaký problém a posílala mě na zbytečná vyšetření,pořád mě něčím strašila.Nakonec sem ležele před porodem v nemocnici,aby měla klid když bude na horách.V ordinaci není soukromí,přes dveře je všechno slyšet až do čekárny.A když chce pani doktorka tak dokonce zvýší hlas ,aby to všichni dobře slyšeli.Prsa nevyšetřuje vůbec.Na kontrole po šestinedělí jsem byla už u jiného lékaře a jsem ráda.Vůbec nedoporučuju,hlavně ne těhotným!!!!!!!!!!!!!!!