Sam.ord. lékaře spec. - neurologie
U Dvora 815, Letohrad

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Podle mých 12 letých zkušeností je MUDr. Nováková vynikající lékařka s širokými odbornými znalostmi,lidským přístupem a zlatýma rukama. Jí děkuji za to, že nesnesitelné bolesti hlavy, které mi léta kazily více než polovinu každého týdne, mám nyní již pouze cca 1x měsíčně. Léčila i další členy mé rodiny, kterým pomohla. Doporučuji.

paní doktorka,která neustále prokřupává a mobilizuje pacienty aniž je vyšetří...tím mi zhoršila stav!!Tak Vám paní"doktorko"moc děkuji
:o(( nedoporučuji!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je možné, aby neurolog doporučil rehabilitační cvičení při bolestech zad po provedené vertebroplastice bez dalšího vyšetření - např. MR?

Dobrý den, po zhojení operační rány je třeba zahájit rehabilitaci co nejdříve. Je třeba posilovat svalový korzet při individuálním cvičení pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta, podle provedeného svalového testu.

MUDr. Lenka Nováková