poliklinika Konstancie
Dělnická 53, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: poliklinika Konstancie Špatná výslovnost

Paní logopedku můžeme vřele doporučit. Působí přísnějším dojmem, ale má dobré výsledky. Syn se díky ní naučil vyslovovat L,R a Ř.

Umístění: poliklinika Konstancie

Paní bola hrozná horsieho logopeda a všeobecne zdravotníka som nezažila...A to sama som zdravotník dceru bez vysvetlenia povalila na nepovlecene lehátko. S tým že maminka ustupi. Vzala spajlu začala jej to dávat do pusy a nutila ju nieco hovorit. Dcera absolutne vydesena a ona na nu nedelej na mne krokodýlí oči.No katastrofa!! K tejto "odbornici"nikdy viac! Nevie sa chovat ani k detom ani k rodicom.

S paní logopedkou si náš syn nepadl do oka - při špatném vyslovování ho zesměšňovala - byla velice přísná a chyběla motivace - většinou s ní od půlky návštěvy odmítl komunikovat. možná jsme vyjímka, ale u jiných lékařů problémy s komunikací nemáme

Vynikající odborník, vřele doporučuji všem svým známým, děti jsou zde příjemně motivovány a vše berou jako hru. Během pár sezení jsme zvládli společnými silami snad polovinu abecedy...

vynikající, trpělivá paní logopedka, která velmi citlivě ale neústupně pracuje s dítětem. Předchozí zkušenost z logopedie byla hrůzná, zde jsme velmi spokojeni. Dcera se poměrně rychle naučila R a Ř, u předchozí logopedky po roce docházky nic.

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti. Velice pěkné chování. Na předchozí logopedii jsme rok bojovaly s R a u paní doktorky nám naskočilo během dvou dnů. I dcera je zde velice spokojená, což ji motivuje k domácímu cvičení.
Mrázková

Výborná logopedka, přátelská, plně profesionální, mé děti díky ní (a samozřejmě poctivému domácímu cvičení) udělaly obrovské pokroky. Vřele doporučuji!!!!

První logopedka (z předchozích pěti), kterou jsem nezajímala já (moje diagnózy do jakýchsi statistik) - ale především můj syn! Příjemná, vstřícná.
Š100