Adresa

Denisova 639/2, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Ordinace Jiný

Velice pečlivá, vstřícná a svou práci dělá naprosto skvěle. Dokáže také pomoci s problémy a udělá maximum, abyste měli zoubky krásné a zdravé. Velice také oceňuji čisté prostředí, moderní pomůcky a nástroje a nadstandardní osobní přístup! Ošetření je příjemné, šetrné a s maximálním efektem!

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace bělení zubů

Přístup paní Madejové považujeme za zcela nadstandardní a profesionální, a to od prvního telefonického kontaktu.
Celou proceduru nám podrobně vysvětlila, a na rovinu nás také upozornila na skutečnost, že výsledky jsou u každého individuální, protože počet faktorů ovlivňujících výsledek bělení je velký. Po celou dobu bělení vše sledovala a kontrolovala, tak aby výsledek byl maximální. Z toho důvodu nám také provedla odstranění zubního kamene a airflow před začátkem bělení. Samotné bělení bylo úplně bezbolestné a bolest se neobjevila ani večer.
Vzhledem k tomu, že se jednalo o naše první bělení, bylo nám ze strany paní Madejové doporučeno pokračovat v proceduře formou domácího bělení, takže nám v rámci bělení vytvořila matrici pro formičky, které se pak při bělení používají. Tyto hotové formy nám odeslala paní Madejová následující den (!!!!), poštou. Ve srovnání: doba v Brně je cca 14 dní.
Takže vzhledem k rychlosti objednání, úrovni komunikace a profesionalitě, musíme DH Lenku Madejovou, DiS., jenom doporučit. Připočteme-li k tomu, že se v případě Lenky Madejové navíc jedná o velice sympatickou a lidsky příjemnou osobu, budete se do její ordinace dentální hygieny rádi vracet.
Luboš+Lenka, Brno.

T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo odstranění zubního kamene

Necitliva a nepříjemná. Nedokáže se chovat slušně s pacientem.
Říkám, že to bolí, jak to dělá - a ona nic. Dělá to stejně, nic jemné. čištění trvalo jen 20 minut, a pokud má to být pořádně udělané tak to by mělo trvat podle mě alespoň hodinu. Nedoporučuji!

H
Ověřeny pacient

Poprvé jsem šla k paní Madejové s obavami, neboť mé předchozí zkušenosti byly takové, že prostě dentální hygiena bolí. Naštěstí jsem byla zbavena předsudků :-) Nejenže to u paní Madejové nebolí, ale výsledek je skvělý a já vždy příjemně zrelaxuju. Nikde se tak ochotně 2x ročně neobjednávám, jako sem. Můžu vřele doporučit.

M
Ověřeny pacient

Dlouho jsem se odhodlávala, než jsem se objednala na bělení zubů. Mám na jedničkách korunky a měla jsem obavy o výslednou barvu. Paní Madejová přesně vystihla dobu bělení a perfektně trefila odstín korunek, navíc se mi dostalo vyčerpávajích informací o následné péči o zuby. S důvěrou objednám i syna a doporučuji všem známým. Děkuji a těším se příště.

Ověřeny pacient

Za sebe mohu říct,že rozhodně doporučuju.Jelikož jsem žila nějakou dobu v USA a momentalně ted ve Švýcarsku,je peče p.Lenky Madejove naprosto perfektni.A nechápu hodnocení pana Michala M.Pokud se mu zdá 1000kč za dvě navštěvy moc,asi by měl zajet někde jinde stačí Praha.Tam jsou ceny úplně jiné.Nikdo ho do druhé návštěvy nenutil.

R
Ověřeny pacient

S přístupem i odvedenou prací jsem byla maximalne spokojena. Taktéž jsem byla spokojena s přístupem k dceři, která nosí rovnatka. Bylo ji vysvětleno a názorně předvedeno jak o zuby pečovat. Za me dávám plny počet hvězdiček.

P
Ověřeny pacient

S dentální hygienou paní Madejové jsem byla velmi spokojená. Zuby byly zbaveny kamene důkladně, navíc mi zuby také vypískovala, což odstranilo také pigmentace z kávy a kouření. Byla u ní také má dcera a manžel, dcerka na hygienu a domácí bělení, manžel na dentální hygienu. Perfektní výsledky, zuby jako perličky, všichni jsme moc spokojeni. A co se týče cen, také hodnotím jako velmi přijatelné.

A
Ověřeny pacient

Byla jsem velmi spokojená s prací i osobním přístupem paní Madejové (byla moc milá). Vzhledem k tomu, že jako pacientka s kardiostimulátorem nemůžu využívat výhod spojených s ultrazvukovým čištěním a jiných vymožeností, musela jsem se spolehnout na to, že paní hygienička bude velmi dobrá a precizní ve své práci a že bude vědět jak přistupovat k této individuální situaci. A musím říct, že byla víc než dobrá. Od řádné dezinfekce před zákrokem, přes čištění zubního kamene a mezizubních prostor, až po čištění dásní okolo trvalého zubního můstku i prázdných míst pod ním. Zuby mám hladké, čisté, bez viditelných skvrn a i když jsem přetáhla obvyklou dobu návštěvy, platila jsem standardní cenu a ještě jsem byla řádně poučena o zubní hygieně a přípravcích, které jsou k ní určené. Už teď se těším na další návštěvu a nebudu mít obavy objednat u paní Madejové i dceřino bělení zubů.

I
Ověřeny pacient

Nadstandartní péče za polovičřní za ceny a navíc profesionální přístup! Velké poděkování za změření mezizubních prostorů a moc děkuji jak krásně jste předvedla mě i mojim dětem, jak se čistí správně zoubky a používá dentální nit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti