Denisova 639/2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Návštěva této ordinace předčila má očekávání,pani Madejova je neskutecny profik ve svém oboru.Mohu posoudit jelikož už jsem byla na několika dentálních hygienach,ale zde musím konstatovat,ze je znat praxe,ochota,vstřícnost a neskutecne šikovně ruce pani Madejove.Výsledek perfektni zuby čisté a krásné.Dekuji velice a určitě brzy zas navstivim tuto ordinaci.

Umístění: Ordinace Jiný

Pravidelně navštěvuji praxi paní dentální hygienistky a jsem vždy s ošetřením spokojená. Je velmi pečlivá a ošetření provádí citlivě. Práci paní hygienistky pochválil i můj zubní lékař při preventivní prohlídce.

Umístění: Ordinace Jiný

Moje první zkušenost s dentální hygienou a neshodovala se snad v ničem se zkušenostmi mých přátel u jiných hygienistů.
Prohlídka začala včas, posadila jsem se na křeslo nadiktovala údaje, řekla, že je to poprvé na doporučení známých i lékaře, abych správně pečovala o dutinu ústní. Na začátek bych čekala seznámení, co se bude dít, jak bude prohlídka postupovat. Oproti tomu byl vzat nástroj na odstranění zubního kamene a šlo se na věc. Následně vzala rotační kartáček a pastu a přistoupila k depuraci. Na závěr vzala mezizubní kartáček, projela 4 zuby s tím, že jsem se dívala do zrcátka jak na to, pak zubní nití projela jednu mezeru. Zaplatila jsem a odešla.
Celé vyšetření se uskutečnilo v méně než 20minutách. Instruktáž z toho zabrala tak minutu. A nedošlo k instruktáži, jak správně užívat klasický kartáček ani tomu nic podobného. Děkuji za zkušenost, ale tuto ordinaci už nenavštívím.

Umístění: Ordinace Jiný

Velice pečlivá, vstřícná a svou práci dělá naprosto skvěle. Dokáže také pomoci s problémy a udělá maximum, abyste měli zoubky krásné a zdravé. Velice také oceňuji čisté prostředí, moderní pomůcky a nástroje a nadstandardní osobní přístup! Ošetření je příjemné, šetrné a s maximálním efektem!

Umístění: Ordinace bělení zubů

Přístup paní Madejové považujeme za zcela nadstandardní a profesionální, a to od prvního telefonického kontaktu.
Celou proceduru nám podrobně vysvětlila, a na rovinu nás také upozornila na skutečnost, že výsledky jsou u každého individuální, protože počet faktorů ovlivňujících výsledek bělení je velký. Po celou dobu bělení vše sledovala a kontrolovala, tak aby výsledek byl maximální. Z toho důvodu nám také provedla odstranění zubního kamene a airflow před začátkem bělení. Samotné bělení bylo úplně bezbolestné a bolest se neobjevila ani večer.
Vzhledem k tomu, že se jednalo o naše první bělení, bylo nám ze strany paní Madejové doporučeno pokračovat v proceduře formou domácího bělení, takže nám v rámci bělení vytvořila matrici pro formičky, které se pak při bělení používají. Tyto hotové formy nám odeslala paní Madejová následující den (!!!!), poštou. Ve srovnání: doba v Brně je cca 14 dní.
Takže vzhledem k rychlosti objednání, úrovni komunikace a profesionalitě, musíme DH Lenku Madejovou, DiS., jenom doporučit. Připočteme-li k tomu, že se v případě Lenky Madejové navíc jedná o velice sympatickou a lidsky příjemnou osobu, budete se do její ordinace dentální hygieny rádi vracet.
Luboš+Lenka, Brno.

Umístění: jiné místo odstranění zubního kamene

Necitliva a nepříjemná. Nedokáže se chovat slušně s pacientem.
Říkám, že to bolí, jak to dělá - a ona nic. Dělá to stejně, nic jemné. čištění trvalo jen 20 minut, a pokud má to být pořádně udělané tak to by mělo trvat podle mě alespoň hodinu. Nedoporučuji!

Poprvé jsem šla k paní Madejové s obavami, neboť mé předchozí zkušenosti byly takové, že prostě dentální hygiena bolí. Naštěstí jsem byla zbavena předsudků :-) Nejenže to u paní Madejové nebolí, ale výsledek je skvělý a já vždy příjemně zrelaxuju. Nikde se tak ochotně 2x ročně neobjednávám, jako sem. Můžu vřele doporučit.

Dlouho jsem se odhodlávala, než jsem se objednala na bělení zubů. Mám na jedničkách korunky a měla jsem obavy o výslednou barvu. Paní Madejová přesně vystihla dobu bělení a perfektně trefila odstín korunek, navíc se mi dostalo vyčerpávajích informací o následné péči o zuby. S důvěrou objednám i syna a doporučuji všem známým. Děkuji a těším se příště.

Za sebe mohu říct,že rozhodně doporučuju.Jelikož jsem žila nějakou dobu v USA a momentalně ted ve Švýcarsku,je peče p.Lenky Madejove naprosto perfektni.A nechápu hodnocení pana Michala M.Pokud se mu zdá 1000kč za dvě navštěvy moc,asi by měl zajet někde jinde stačí Praha.Tam jsou ceny úplně jiné.Nikdo ho do druhé návštěvy nenutil.

S přístupem i odvedenou prací jsem byla maximalne spokojena. Taktéž jsem byla spokojena s přístupem k dceři, která nosí rovnatka. Bylo ji vysvětleno a názorně předvedeno jak o zuby pečovat. Za me dávám plny počet hvězdiček.