Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy pigmentové skvrny na tváři

Velmi, velmi děkuji paní doktorce za její péči, za vstřícnost, profesní přístup, radu a pomoc. Také bych ráda poděkovala její zdravotní sestřičce, která byla ochotná a milá. Kdo potřebuje pomoci...doporučuji. Péči poskytují i klientům a pacientům z jiných okresů.Velmi milé prostředí a malá čekací doba.


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Šla jsem k paní doktorce kvůli vyrážce, která se mi objevila na nohách a rukách. V podstatě si ji nijak neprohlédla (ze 2 metrů toho nemohla moc vidět) a neřekla mi ani, co si myslí že to je. Za týden jsem k ní musela znovu, protože po oleji, který mi předepsala se mi vyrážka nijak nezlepšila a svědění bylo nesnesitelné. Celý proces se opakoval, jen mi místo oleje předepsala mast. Nakonec jsem zkusila jít k jiné paní doktorce a ta můj problém vyřešila napoprvé.
Kromě toho se mi ani nelíbí, že jako neobjednaný pacient můžete k paní doktorce jít jen 3x týdně a když už přijdete, tak nezačne ordinovat v 8:00 (jak to má napsané na internetových stránkách). A taky, nechápu proč, si bere mezi každými odordinovanými pacienty 5-10 minutovou pauzu.
Rozhodně tedy nedoporučuju.


H
Ověřeny pacient


Jsem velmi spokojená s prací paní doktorky, je dobrý diagnostik, ochotná, pracuje dle nejnovějších metod v medicíně. V čekárně je stále plno pacientů, to svědčí o tom, že k ní pacienti mají zřejmě větší důvěru, než k ostatním dermatologům v Hodoníně nebo v okolí. Komu nevyhovuje delší čekací doba, má možnost se objednat na pondělí na určitou hodinu. Sestřička v ambulanci je rovněž příjemná a vstřícná.

v pondělí (objednací den).Sestřička u paní doktorky je také vstřícná a ochotná


V
Ověřeny pacient

Laxní, která odejde bez omluvy, přesto, že má objednané pacienty. Kožní problémy vyhodnocuje s více než půlmetrové vzdálenosti, stanoví eksem, předepíše mast. I když jsem upozornila na občasné a intenzivní zasvědění. Když se učili o sametce podzimní, asi nebyla ve škole.


1
Ověřeny pacient

Rozumím tomu, že je několikahodinové čekání velice nepříjemné,ale máte možnost se objednat na pondělí a máte to bez čekání.A stane se, že v pondělí se do čekárny nahrne velké množství lidí, kteří se snaží svůj zdr. problém , který mají již delší dobu, najednou řešit. Potom se není čemu divit, že jej setra odkáže na jiný den (a kolikrát pacient ani nekomunikuje a zrovna je nepříjemný a hlasitě nadává...)...jelikož by potom výhoda objednávacího dne pozbývala výhod vůči ostatním (předem objednaným) pacientům.
V jiné dny máte možnost si předem zavolat a zjistit, jaký je stav pacientů v čekárně a kdy je nejlepší přijít.
A vy ,co tak mile hodnotíte, založte si také své hodnocení, co se týká vašich pracovních výkonů a přístupu...možná byste se divili, co si o vás lidi myslí.


R
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím názorem. Snad ještě poznámku sestra je arogantní a velmi nepříjemná, nemluvě o jejich organizaci práce. Kdyby neměly s pojišťovnami smlouvu + 30 Kč příspěvek, tak by hodně a rychle musely změnit svůj přístp k pacientům i léčení.


Pani doktorka ma velmi dlouhe cekaci doby, takze musite pocitat s tim, ze kdyz prijdete kolem 8 tak do 12 si posedite. Bere jednoho pacienta za 20 minut, v ordinaci jste 2 minuty i se zalozenim karty a po 4 hodinach cekani dostanete framykoin, nema o pacienty vubec zajem. Nejake dalsi vysetreni odmita, leky jakekoliv odmita


Paní doktorka je velice příjemná a synovi moc pomohla. Jen tak dál.


Velmi příjemná a milá. Můžu jen doporučit!


M

Je prostě nejlepší


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti