Lenka Kozílková, praktický lékař Vyškov

Praktický lékař Více

Purkyňova 235/36, Vyškov
praktická lékařka pro dospělé

Umístění: praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělá, rovněž její sestřička. Paní doktorce plně věřím.Sestřička je usměvavá a ochotná pomoci, což je pro pacienty strašně důležité..

Umístění: praktická lékařka pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodí naše cela rodina již řadu roků. Vždy vystupuje pozitivně, příjemně, má přehled i o ostatních členech rodiny. Má zájem a starost o své pacienty, pokud je to nutné i mimo ordinační dobu. To samé platí i o sestřičce. Mnohokrát děkuji za lidský přístup. Prostě sehraný tým. Velice si toho vážím a děkuji.

O
Umístění: praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou skvěle sehraný tým a kdyby každá návštěva u ostatních doktorů probíhala jako tady, lidé by chodili k doktorům s úsměvem a rádi. Obě jsou obětavé a ochotné poradit a pokaždé odcházím s lepším pocitem. Jen tak dále a více takových doktorů, jako jste vy dvě :)

V porovnání s jinými lékaři mám zkušenost, že paní doktrorka i sestřička jsou velmi milé, schopné a snaží se za každou cenu pomoct. Rozhodně bych neměnila. Petra Cigánková

Paní doktorka je opravdu skvělá. Stále usměvavá, milá, ochotná a trpělivá. Neměnila bych. Simona Frolichová

S paní doktorkou jsem nespokojena, patrně ji vyměním. Odmítla mi dát doporučení ke specialistovi, rentgen jsem si musela doslova vydupat, a to vše při zhoršujících se obtíží.

MUDr. Lenka Kozílková

Dobry den,

rada bych reagovala na názor a připadne nejasnosti vyřešila,ale bohužel pacienta s tímto jmenem neznám. Lenka Kozilkova

Paní doktorka Kozílková i její sestra Marta Kučerová jsou lidé na svém místě. Vážím si jejich obětavosti a hluboce lidského přístupu. Péči, kterou věnují mým rodičům a zejména nemocnému tatínkovi, je vskutku nevšední. Helena Kolbábková

Velmi ochotná a pozorná lékařka, vždy se snaží co nejlépe pomoci, Spolu se sestrou jsou výborný tým.