U kostela 4, Adamov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorka je dobra, akorat chybi vetsi podpora kojeni. Informovanost, laktacni poradenstvi. Co se tyce zanetu nosohltanu - rymy, tak ve vetsine pripadu tam rodice s detmi s temito obtizemi dochazi.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Snaží se zbytečně děti nezatěžovat antibiotiky a používá i alternativnější postupy včetně homeopatik, což je pro mě obrovské plus. Její diagnoza byla vždy přesná, takže za mě určitě vřele doporučuji. Navíc je velmi milá k dětem i rodičům a spolu se sestřičkou si pamatují jména pacientů, takže člověk si tam nepřipadá jako anonymní "kus", ale někdo, o kom paní doktorka řadu věcí ví už z dřívějška a pracuje s nimi.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, nemám co vytknout.

A co by jste pořád chtěli slyšet za diagnózy? Místo toho, aby jste děti chránili před nezdravým jídlem, neustálého sedání u počítačů a mobilů, chcete na všechno diagnózy a prášky. Používejte více rozumu.
Já mám s paní doktorkou jen ty dobré zkušenosti.

Ano, i já souhlasím s tím, že umí pouze dvě diagnózy...jedna z nich je zánět nosohltanu...

Paní doktorka zneužívá své "jedinečnosti" v Adamově. Na všechny potíže má stejnou diagnózu a kdybych nebyla zdravotník a sama se nerozhodla, že dítě vezmu ke specialistovi, tak má dnes zničené zdraví. Její velmi častá nepřítomnost je taktéž zarážející. Díky bohu, že jsme již pryč

Ze zkušenosti i jako zdravotník dávám paní doktorce i sestřičce za 1 :-)

paní doktorka je velice spolehlivá pomůze se vsim

paní doktorka je možná milá a příjemná, ale s diagnostikováním onemocnění má docela problémy, nevšimli jste si že střídá asi jen 2 diagnózy?

Š

Pani doktorka je velice mila, prijemna a sikovna az se mi nechce od ni. Prestehovali jsme se z Adamova a ja budu porad k ni dojizdet protoze jsem s ni a taky s sesterickou velice spokojna.