Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
nského 605 / 1, Český Těšín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Chodím k p. Doktorce necelý rok a za mě špičkový pediatr, určitě bych nemenila, je velmi ochotná , můžu se na cokoliv zeptat a vždy dostanu odpověď i radu. K synovi se chová moc hezky i ke mě. Se synem taky chodím s kaslem, ale nikdy nás P. Doktorka nesprdla jak jsem se nekde docetla ba naopak , vždy nás vyšetřila a prohlídka. Odcházím vždycky spokojena. Ordinace je taky moc hezká , čistá. A taky paní sestřička je super.

D
Ověřený profil

Pohled tatínka...k paní doktorce chodím se synem již sedmým rokem. Pravdou je, že paní doktorka je trošku ostřejší v komunikaci s rodiči a má svůj pohled na to, kdy je, nebo není zbytečné s dítětem chodit k lékaři. To vše, ale vychází z její nemalé praxe a zkušenosti v tomto oboru. Za těch 7 let, kdy k ní chodím se synem, jsem přesvědčen o tom, že je odborníkem na svém místě. Nikdy neplaší, vše řeší s chladnou hlavou a nikdy nic nezanedbala, ba naopak. Mám v ní velkou důvěru.

L
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila se synem před dvaceti lety, nyní chodím se svou dvouletou dcerkou. Paní doktorka je skvělá,pomohla mi před lety se synem s podezřením na leukemii, kdy se synovi věnovala. Proto jsem se k ní vrátila s druhým dítětem a nevadí mi jezdit z Ostravy. Jsou maminky, které opravdu prudí kvůli hloupostem............víc takových lékařů.


H

Můj názor na paní Jakimovovou je velmi negativní. Chodila jsem k ní s malým rok a půl. Za celou dobu mi ani jednou nezvedla mobilní telefon po pracovní době- i když mi tuto nadstandartní službu sama nabízela, nemluvě o víkendech. U každé návštěvy nějaká připomínka, kritika, často i na pacienty čekající v čekárně, že maminky chodí velmi často zbytečně k lékaři, že nejsou schopny rozpoznat rýmečku od závažnějšího onemocnění... Takže pozor! Maminky pečlivě zvažte, zda máte vůbec nárok navštívit výše zmíněnou doktorku :-) Osobní návštěva nemocného dítětě s vysokýma horečkama nad 39°C- ani jednou! Děkuji za tuto zkušenost, již nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší doktorka v Těšíně ,vstřicná,na pani doktorku nedám dopustít,chodim k ní s 3 detmí a ještě nikdy mě nesklamala,moc moc DOPORUČUJI


Ověřený profil

Velmi pečlivá, zodpovědná a vstřícná - Paní Doktorka s velkým D! Náš 10-ti měsíční syn měl nedávno velmi vysoké horečky a odmítal jakékoliv tekutiny. Paní Doktorka nás ráno vyšetřila a pak ještě odpoledne, večer a velmi brzy ráno k nám přijela na kontrolu domů. Kromě toho byla stále na telefonu. Tomu říkám obětavost! Poté co se stav nezlepšoval správně odhadla situaci a v pravý čas nás poslala do nemocnice, aby nedošlo k úplné dehydrataci. Nehraje si na všemohoucího! Pokud budete spolupracovat a neočekávat nemožné, zaručuji, že budete s její péči velmi spokojeni. Tímto Paní Doktorce velmi děkujeme. Manželé Ryłko s Kubíkem.


Chodím se synem k paní doktorce už 14let,je těžce nemocný,máme spoustu i jiných lékařů specialistů,ale ti nemají kouska citu a jednají s váma drze a povýšeně.Ale když příjdu k paní doktorce,je to docela něco jiného,pomůže,poradí a je velice příjemná.Mockrát děkuji paní doktorko,že vás tady máme.Samozřejmě nesmím zapomenout na naši skvělou sestřičku jí taky patří pochvala.


Velice pečlivá, ochotná a milá paní doktorka. O sestřičce už ani nemluvě...učiněný anděl:-)


Paní doktorka je vždy velmi ochotná a pečlivá.


Hodnocení není objektivní. Každý, kdo si chce ulevit, může napsat na lékaře cokoli. Naše rodina nedá na naší paní doktorku dopustit.Je spolehlivá a obětavá. Mám 3letého chlapečka,který často trpívá záněty hrtanu.Často přišla k nám domů, když byl nemocný. O víkendu ji mohu zavolat a poradit se.
Jsme moc rádi, že ji máme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu