Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek
Nitka (mapa)

Hotovost
737 25.....

Individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena) • od 700 kč

Párová terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena) • od 1 000 kč

Rodinná terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena) • od 1 000 kč +2 Více

Koučink 60 min. (upřesnění ceny po dohodě) • od 1 000 kč

Skype koučink 45 min. • od 800 kč

Psycholožka, terapeutka a koučka. Poskytuji individuální, párovou i rodinnou terapii. Pracuji s dětmi i dospělými. Kromě terapeutického vedení při řeš...

• psychická onemocnění

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Individuální terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

od 700 kč

od 700 kč

Nitka

Párová terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Nitka

Rodinná terapie 50 min. (od 15:00 vyšší cena)

Nitka

Koučink 60 min. (upřesnění ceny po dohodě)

Skype koučink 45 min.

od 800 kč

od 800 kč

Umístění: Nitka Terapie

Milá paní Lenko,
jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-).
Renáta P.

Děkuji, já Vám také :).

Milá Lenko,
chci Vám touto cestou moc poděkovat. Pomohla jste mi projít jednou těžkou etapou mého života a stabilizovat ji. Jsem ráda že i nyní mohu k Vám docházet a pracovat na sobě, posouvat se stále blíže k sobě samé. Upevnit svůj vztah k sobě, naučit se mít ráda a posilovat pozitivní energii v sobě a šířit ji také kolem sebe. Mít se ráda mi pomůže zlepšit vše kolem sebe. Je to motor který mně stále žene kupředu. Možnost měnit nejen život svůj, ale i život lidí kolem mně.
Všem Vás mohu vřele doporučit. Jste terapeut, který pomáhá lidem pochopit a nacházet odpovědi v sobě samých.
Přeji spoustu spokojených klientů a pohodu v osobním životě.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za názor a přeji vše dobré :).

Ráda bych touto cestou vyjádřila vděčnost paní Lence, která mě 3/4 roku "kormidlovala" tím správným směrem tak, abych našla klid v duši i srdci (ale i v hlavě :-) ), naučila se říkat ne a vedla si svůj život, i ten partnerský (pokud to bude možné), tak abych si mohla říct, že jsem šťastná a že tady na tom světě kráčím s lehkostí. Pro mne osobně byla taková moje "berlička" o kterou jsem se "opírala" a vždy našla to, co jsem potřebovala - uklidit si v mém emočním světě. A pak najednou přišla doba "berličku" odložit a vykročit sama po svých. A i když né vždy je u mě slunečno a zdá se mi, že mé kroky jsou těžké jako balvan, "hopsá" na mě sem tam ta minulost s pochybnostmi a strachem, tak díky jejímu "klíči" jak na sebe jdu pomaloučku dál. Všem těm, kteří si s něčím neví rady a přemýšlí, zda Lenku oslovit, tak nemusíte váhat. Věřím, že by to pro Vás mohlo být správné rozhodnutí, jako to bylo správné rozhodnutí i pro mě - ne-li tím nejlepším, co jsem doposud ve svém životě udělala. Budete překvapeni, jak dobře by Vám u ní mohlo být. Lenko, velký dík. S úctou Zuzana P.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji moc za doporučení :).

Paní Haluzíková je zkušená terapeuta, která nám pomohla v poměrně krátkém čase nastartovat změnu chování syna (problémy s učiteli, spolužáky, zhoršený prospěch, atd.). Absolvovali jsme u ní rodinnou terapii syn-matka-otec, kde se ukázaly příčiny problému. Děkuji za pomoc a mohu jen doporučit!

Také děkuji :)

S paní Haluzíkovou jsem velmi spokojen. Pomohla mi v těžkých životních chvílích a díky její pomoci jsem byl schopen znovu se odrazit ode dna. Urovnal jsem si postoj k sobě samému a životu celkově. Je velmi příjemná a vnímavá, ale nejvíce si cením její důvěryhodnosti.

Děkuji Vám :)

K paní psycholožce jsem se dostala na doporučení jiného lékaře cca před rokem a půl. Od té doby ji pravidelně navštěvuji a je významnou osobou v mém životě, která mi dala sílu, naději, a víru ve mě, že nejsem tak špatná, jak někdy slýchávám... Díky ní jsem se neuzavřela do svých panických ataků a depresí a začala žít zase normální život se sebevědomým pohledem. Na setkání s ní se vždy těším. Disponuje s dobrou energií. Za sebe vřele doporučuji!

Děkuji za doporučení :).

Paní doktorku již znám velice dlouho.Je vynikající,skvělá,hodná,ochotná vždy pomoci.Je lidská,má cit,pochopení,profesně na výši.Po dlouhé době a zkušenostech jsem v ní našla nejen dobrou lékařku,ale to,co patří k Hippokratově přísaze,ČLOVĚKA,který zaujímá v mém životě důležité místo,de facto prvořadé,bez ní bych byla ztracená,je i mou srdeční záležítostí,vděčím jí za mnohé,jsem šťastná,že ji mám a vždy se na ni moc těším.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji Vám za Váš názor :).

V paní doktorce jsem našla někoho, komu můžu svěřit všechna svá tajemství, bolesti a trápení. Vždy najdu pochopení a ve velmi otevřené a uvolněné atmosféře jsem schopna mluvit o svých citech, pocitech a myšlenkách bez studu. Díky paní doktorce jsem našla vnitřní sílu a odvahu přijmout svou životní situaci a nezbláznit se z toho. Z terapií se stala příjemná setkání, na která se těším. Vřele doporučuji.

Mgr. Lenka Haluzíková

Děkuji za kladné hodnocení :).

• psychická onemocnění

Ukončené školy