Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Recenze lékařům, nikdy nepíšu avšak tady musím udělat výjimku.
Pro kontext musím dodat, že jsem v ordinaci před tím nikdy nebyl a také jsem nebyl jejich pacientem.
Do ordinace jsem přišel s obrovskými dýchacími potížemi, které jsem ještě nikdy nezažil. Jsem astmatikem a alergikem celý můj život, ale tohle opravdu bylo něco jiného. Zkrátka myslel jsem, že je po mně.
Musím strašně vyzdvihnout pohotovost sestřičky, která velmi rychle zpozorovala, že nejsem jen pacient, který jde na kontrolu, ale že v čekárně bojuji o život. Ulevila mi od obrovských potíží během pár sekund a ještě mi pomohla injekcí, za dohledu paní doktorky. (jestli Vám to přijde samozřejmé, tak to jste nezažily někdy přístup zejména větších nemocnic ve velkých městech. "Nejsi náš pacient - nejsi tu vítán.". Až poté co mi bylo opravdu viditelně lépe, tak paní sestřička se mnou založila kartu a poté poslala za paní doktorkou. Ta to nebrala na lehkou váhu, ptala se na nejmenší detaily aby mě mohla co nejlépe pomoct. Poslala mě i preventivně na RTG. Napsala mi léky na všechny možné prevence, na úlevu, zkrátka nechtěla nic zanedbat. To se v téhle koronavirové době prostě tak často nevidí.
Z těchto vlastních zkušeností mi vychází jen jediné. Paní doktorka i sestřička jsou nejen zkušenými lékaři, ale zejména dobrými lidmi se srdcem na správném místě. Navždy budu u všech chválit tuhle ordinaci a doufám, že se jim budu moct také někdy odvděčit. Jakub Hycl

Umístění: Ordinace Jiný

S velkou radostí napíši tento komentář, dnes jsem byla u paní doktorky na vyšetření. Musím pochválit obě, i paní doktorku i sestru, obě dvě jsou velmi milé a profesionální. Paní doktorka se o vás zajímá komplexně o vaše zdraví, i o věci, která nespadají do její specializace. Dokonce vám doporučí další vyšetření a vypíše i žádanku, což by měl dělat praktický lékař. Opravdu jsem byla moc mile překvapená a jen můžu paní doktorku vřele doporučit. A děkuji jim oběma za jejich péči.

Á
Umístění: Ordinace nemoc

Paní doktorka je jeden z nejlepších lékařů tady v okolí. Bere pacienta, jako člověka, ne jako další kus čehosi, jak to většina dnešních lékařů dělá. Pacienta poctivě vyslechne, poctivě vyšetří, poradí, několikrát to zopakuje, což je super, a hlavně pomůže. I třeba když něco nespadá už pod její specializaci, tak pošle, což by měl dávno udělat praktik, ale neudělá. Chodím tam s dcerou, která díky laxnímu přístupu praktika, má již chronické problémy s plícemi a vždycky je z čekání nervózní. Když jsme vyšly z ordinace, od paní doktorky, tak ji říkám, jestli už chápe, proč to tam tak dlouho trvá... A pochopila. Paní doktorka je totiž vůči pacientům hodně poctivá, důsledná a nechce nic zanedbat. Ano, jinde to také trvá, ale úplně kvůli něčemu jinému. (kávičky, přestávky, aj.) Velmi si paní doktorky vážíme a jistě ne jenom my. Jsme v jednadvacátém století a lékaři by měli být lepší a lepší, ale bohužel nejsou. Lidé jim jsou ukradení, proto je taková úmrtnost, chtějí jen mamon. Kéž by si vzali z paní doktorky Fousové příklad, přístup lékař vs pacient by byl úplně někde jinde, samozřejmě lepší.