MUDr. Ladislav Skalický

Internista Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

Sam.ord.lék.spec-interní obory
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Doktor Skalicky nijak nemel zajem me vyslechnout, vysetreni povrchni, zajimal se o jine veci, nez me zdravi. Do zpravy napsal veci, ktere nejsou pravdou (nezeptal se na ne, nenechal me je rict, a napsal opak). Nijak neporadil, nijak nepomohl. Jiz k nemu nepujdu. Sestricka je sice velmi prijemna a vstricna, ale clovek tam nechodi kvuli sestricce.

Nejlepší PAN doktor co znám a nejlepší sestřička .Oba supr. Nikoho hodnějšího neznám.
Dlouho nečekáte.Poradí.

Pan doktor mi ve vypjaté situaci poskytl ihned telefonickou konzultaci, uklidnil mne, uvedl na pravou míru výsledky krevních testů, špatně reprodukované praktickým lékařem, a objednal mne. Také mi ihned odpověděl na dodatečný mailový dotaz, s čímž se obvykle u lékařů nesetkáváme. Je to trpělivý a lidský člověk, který si na pacienta skutečně udělá čas. Sestřička je také velmi příjemná a ochotná. Pana doktora doporučuji.

Já nevím, přístup je v pohodě, akorát mi teda nepřijde, že by nějak poradil...mám problémy se sníženou funkcí, která souvisí s nabíráním na váze, shodila jsem sama asi 8kg z 22kg, které jsem nabrala a s tím mi nijak neporadil..a dál to prostě nejde..vlastně mi k tomu nic neřekl..

Je příjemný,vysvětlí,poradí a hlavně léčí dobře.

Velmi příjemný přístup, vše vysvětlí. Téměř žádná čekací doba. Mohu jen doporučit...