MUDr. Ladislav Pazdera

Neurolog Více

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

19 názor

Adresa

NEUROPS s.r.o. - neurologie
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: NEUROPS s.r.o. - neurologie Jiný

pan doktor Ladislav Pazdera je z těch neurologů podle mě nejlepší. Dává lidem svobodnou vůli aby si neškodili na zdraví a aby lidi dělali něco pro zdraví. pan doktor Ladislav Pazdera se snaží lidem vyjít vstříc. Mi pomohl a vždy mi pomáhá a mně se nejvíc líbí jak se snaží lidem vyjít vstříc a jak se snaží usilovně pomoci

J
Ověřený profil

Myslím,že je to dobrý lékař,vyzkoušela jsem už mnoho neurologů,léčím se s epilepsií a až u tohoto lékaře jsem přes rok a půl plně bez záchvatů.Pomohl i mé babičce lékaři ji posílali všude možně a až teprve on určil správnou diagnózu,přišel na to,že má leukémii.

J
Ověřený profil

Pan doktor hledá všechny řešení. Mám epilepsii a už jsme vyzkoušeli mnoho prášků co by jí odstranili a nebo i trochu ztlumili. To ztlumení se zatím povedlo na 1ku s hvězdičkou. Hned po roce a půl co jsem měl tu epilepsii, tak jsem šel na operaci, která bohužel nevyšla. Sám mi ji domluvil a ne přes doporučení jiných lékařů ;)


P
Ověřený profil

Vloni jsem na doporučení navštívila tohoto jako odborníka s tím že mám třes v rukou a v celém těle.Vůbec neprohlédl dokumenty od jiných lékařů s tím že ho to nezajímá.Že chce slyšet proč tam jsem.Vůbec nevystavil vyjádření o mém stavu, s tím že to zašle až mému obvodnímu lékaři.Tak učinil.I obvodní lékař se divil co napsal,ale tím že mě zná mnoho let tak jeho vyjádření bral spíše pobavení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Tohoto pana doktora nezajímají názory jiných lekářů, ani dokumentace. Drží se svého a nikdo mu do toho nebude mluvit. Nic nevidí, neslyší....Pak se zjistí, že má moje mamka již třetím rokem zlomené žebro, kde se jedna část rozpadla úplně a druhá začala zarůstat u břišní dutiny, poškozenou chrupavku atd.....Proto bolesti a podotýkám, že naomak i pěkná boule v místě zlomeniny. I laik by poznal, že tam je něco špatně. Pan doktor tvrdil,že tam nic není, že tam prostě nic nevidí. K tomuto závěru došel ihned po shlédnutí snímku a kontrole pan doktor Vyšata, který ihned reagoval větou: Myslím, že jste měla zlomené žebro..... Tak sláva!!!!Nepíši zda doporučuji, či nikoli. To je na zvážení každého z vás. Určitě i podle vašich reakcí i několikrát pomohl, ale to si byl asi 100% jistý. V případě mé matky nebyl a nevěděl, tudíž by ji prostě nechal odejít i přesto,že říkala, že jí to bolí. Ani se nedivím,že ji to bolelo.


Pan doktor je člověk, který léčí lidi nebo dělá že je léčí. Ale vmém případě jsem si připadal jako pokusný králík 3 dny mě proklepával a nepřišel na to že mám těškou parézu levé nohy. Na poplatek za lékařský výkon nezapoměl. Proto pana doktora nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je vstřícný a má snahu pomoci.Nezůstává u jedné alternativy a hledá jiná řešení problému.


Neumí komunikovat s pacientem, nedostatečně vysvětlí možnosti léčby, z vyšetření pacient neobdrží žádnou zprávu pro praktického lékaře nebo dalšího specialistu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Tohoto rádoby doktora nedoporučuji moje příbuzná se u něj léčila několik let za celou dobu jí neposlal na žádné vyšetření nakonec zemřela v 52letech na rakovinu.takovému lékaři se vyhnout obloukem protože kdyby jí poslal na MR nebo CT určitě by se na něco přišlo.Podle mně to není člověk na správném místě.mám v současnosti neurologické problémy ale tam bych nešla i kdybych měla jezdit třeba do prahy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mám špatnou zkušenost s tímto doktorem, před časem mne, a jak jsem zjistila i další pacienty, posílal šmahem na lumbální punkci. Na můj dotaz odpověděl, že to nic není, vůbec mě neinformoval o případném riziku. Chování má arogantní a nepříjemné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu