Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
NEUROPS s.r.o. - neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Myslím,že je to dobrý lékař,vyzkoušela jsem už mnoho neurologů,léčím se s epilepsií a až u tohoto lékaře jsem přes rok a půl plně bez záchvatů.Pomohl i mé babičce lékaři ji posílali všude možně a až teprve on určil správnou diagnózu,přišel na to,že má leukémii.

Pan doktor hledá všechny řešení. Mám epilepsii a už jsme vyzkoušeli mnoho prášků co by jí odstranili a nebo i trochu ztlumili. To ztlumení se zatím povedlo na 1ku s hvězdičkou. Hned po roce a půl co jsem měl tu epilepsii, tak jsem šel na operaci, která bohužel nevyšla. Sám mi ji domluvil a ne přes doporučení jiných lékařů ;)

Vloni jsem na doporučení navštívila tohoto jako odborníka s tím že mám třes v rukou a v celém těle.Vůbec neprohlédl dokumenty od jiných lékařů s tím že ho to nezajímá.Že chce slyšet proč tam jsem.Vůbec nevystavil vyjádření o mém stavu, s tím že to zašle až mému obvodnímu lékaři.Tak učinil.I obvodní lékař se divil co napsal,ale tím že mě zná mnoho let tak jeho vyjádření bral spíše pobavení.

Tohoto pana doktora nezajímají názory jiných lekářů, ani dokumentace. Drží se svého a nikdo mu do toho nebude mluvit. Nic nevidí, neslyší....Pak se zjistí, že má moje mamka již třetím rokem zlomené žebro, kde se jedna část rozpadla úplně a druhá začala zarůstat u břišní dutiny, poškozenou chrupavku atd.....Proto bolesti a podotýkám, že naomak i pěkná boule v místě zlomeniny. I laik by poznal, že tam je něco špatně. Pan doktor tvrdil,že tam nic není, že tam prostě nic nevidí. K tomuto závěru došel ihned po shlédnutí snímku a kontrole pan doktor Vyšata, který ihned reagoval větou: Myslím, že jste měla zlomené žebro..... Tak sláva!!!!Nepíši zda doporučuji, či nikoli. To je na zvážení každého z vás. Určitě i podle vašich reakcí i několikrát pomohl, ale to si byl asi 100% jistý. V případě mé matky nebyl a nevěděl, tudíž by ji prostě nechal odejít i přesto,že říkala, že jí to bolí. Ani se nedivím,že ji to bolelo.

Pan doktor je člověk, který léčí lidi nebo dělá že je léčí. Ale vmém případě jsem si připadal jako pokusný králík 3 dny mě proklepával a nepřišel na to že mám těškou parézu levé nohy. Na poplatek za lékařský výkon nezapoměl. Proto pana doktora nedoporučuji!!!

Pan doktor je vstřícný a má snahu pomoci.Nezůstává u jedné alternativy a hledá jiná řešení problému.

Neumí komunikovat s pacientem, nedostatečně vysvětlí možnosti léčby, z vyšetření pacient neobdrží žádnou zprávu pro praktického lékaře nebo dalšího specialistu.

Tohoto rádoby doktora nedoporučuji moje příbuzná se u něj léčila několik let za celou dobu jí neposlal na žádné vyšetření nakonec zemřela v 52letech na rakovinu.takovému lékaři se vyhnout obloukem protože kdyby jí poslal na MR nebo CT určitě by se na něco přišlo.Podle mně to není člověk na správném místě.mám v současnosti neurologické problémy ale tam bych nešla i kdybych měla jezdit třeba do prahy.

Mám špatnou zkušenost s tímto doktorem, před časem mne, a jak jsem zjistila i další pacienty, posílal šmahem na lumbální punkci. Na můj dotaz odpověděl, že to nic není, vůbec mě neinformoval o případném riziku. Chování má arogantní a nepříjemné.

MUDr. Pazderu znám jako pacientka a považuji jej za dobrého lékaře. Jeho chování je srovnatelné s chováním ostatních lékařů, při počtu lidí, které běžný lékař denně ošetří nelze čekat, že s vámi bude někdo extravlídně rozprávět, zváště, když vám ordinací projde pestrý vzorek lidí a téměř všichni touží se vypovídat často za každou cenu. Jde však o to,zda je vám lékař schopen a ochoten pomoci a domnívám se, že tento lékař je. A tím, že nerespektuje diagnozu někoho jiného zachránil mému synovi zdraví, neboť byl léta zbytečně léčen s epilepsií, teprve Dr.Pazdera určil správnou diagnozu a léčbu.
Zmiňované stránky www.neurol.cz nikoho nenutí být pokusným králíkem, jak zde zmiňuje jakýsi anonym (zřejmě závist nějakého koleg...že). Podívala jsem se na ně, a považuji je za standardní stránky, které pouze prezentují nabídku rychnovské neurologie, aniž by kohokoli k čemukoli nutily.
Můj názor na stránky www.znamylekar.cz je tento - kdokoli si sem můž napsat cokoli, bez špetky zodpovědnosti a poškodit tak dobré jméno dobrého lékaře. A naopak, pokud sem parta kamarádů napíše množství kladných hodnocení, k čemu je to dobré. Takže tyto stránky nepovažuji za šťastný příspěvek k pozdvižení úrovně našeho zdravotnictví.
Alena Králová