Ladislav Langner, gastroenterolog Český Těšín

MUDr. Ladislav Langner

Gastroenterolog, Internista Více

Sady Komenského 1, Český Těšín

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

Arogantní,nepříjemný lékař. Když jsem mu na kolonoskopii řekla, že to bolí a jinde uspávají, tak mi otráveně odpověděl, že jsem hloupá, když si to myslím.Nehledě na to, jak ho obtěžovalo moje vyšetření v rámci prevence. Poprvé a naposledy. Dokonce jsem se potom dozvěděla, že takhle povýšeně jedná běžně.

Trpím Ulcerozní Kolitídou, v prvním relapsu jsem na tom byl dost špatně. Tento super lékař mě postavil na nohy. DÍKY Karel

Som strašne moc spokojny s lekarom Langnerom,ku ktoremu chodim už roky!!!

Lékař, který poradí, vyslechne pacienta je velmi ochotný a vstřícný. Podle mého názoru je to velmi kvalitní lékař, ale i člověk, který se v dnešní době už jen tak nevidí. Martin T.

Velmi dobrý lékař,velmi dobře umí naslouchat, vždy se snaží vyjít vstříc at už se jedná o cokoliv a taky je to vynikajíci odborník a člověk.sem hrozně rád že ho mám! TOMÁŠ

Vyzná se v nových postupech léčby, citlivý a ochotný přístup k pacientovi. Neměnila bych lepšího z oboru neznám a byla jsem i u jiných.