GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE
Nábřeží Závodu míru 1962, Pardubice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE preventivní vyšetření, léčba, těhotenská poradna

Dokud šlo o prevenci nebo diagnózu a následnou léčbu, nezaznamenala jsem problém. Horší to začalo být, když jsem se s panem doktorem začala vídat pravidelně v gynekologické poradně. Nejprve velké pozitivum - pan Hanousek měl podle mého názoru zdravý přístup k tomu, co by měla těhotná jíst, pít a dělat. Krom kouření, drog a alkoholu (ve větší míře, než 1dcl vína a piva) mi už jen zakázal se za vírat do ochranné bubliny. Mhola jsem jíst, pít a chovat se, jak jsem byla zvyklá. Dokonce ani ježdění na koloběžce mu nevadilo. Na stranu druhou bylo znát, že je pan doktor stará škola, v některých věcech je velmi konzervativní a nedbá, že doba pokročila. Např. zcela ignoruje novější doporučení a výzkumy od WHO. A pokud mám opačný názor (získaný od odborníků a z výzkumů a WHO, nikoliv z internetových diskusí a nerelevantních článků), staví se k tomu odmítavě, posměšně a arogantně. Navíc zbytečně straší, jelikož hodnotí plod pouze podle tabulek, aniž by přihlédl k individuálnímu stavu pacientky. Takže mne při každé návštěvě v poradně strašil, že je dcera příliš malá a že určitě málo jím. Přitom jsem sama velmi drobná, stejně jako všechny ženy v mé rodině (a všechny jsme jako plody byly na spodní hranici tabulek, tedy je to vrozené).
Poslední kapkou bylo, že mi provedl bez mého souhlasu zákrok, o kterém jsem až doma zjistila, že jde o Hamiltonův hmat, kterým se může uspíšit porod. A o kterém jsem měla být informovaná a měla jsem se sama rozhodnout, zda o něj stojím, či nikoliv.
V následujících 2 letech po porodu dcery se bohužel arogentní chování pana doktora stupňovalo, až jsem nakonec byla nucená změnit lékaře. A má současná gynekoložka provázející mne mým druhým těhotenstvím je v porovnání s panem doktorem opravdu nebe a dudy.

Pan Hanousek - už jen tam vkročit je balzám na nervy:-) V klidu vyslechne a na základě svých letitých zkušeností řekne svůj názor, ač dle popisu třeba zjistí, že to gyn. problém nebude. A...zatím měl vždy pravdu. Narozdíl od mého praktického lékaře.

Pan Hanousek je uzasny doktor a clovek. Kdyz jsem mela problem, tak si me vyslechl, poradil a rekl jak se bude postupovat. Ted cekam mimco a ma naprosto paradni pristup, vsechno mi ukazuje a vysvetluje. Tenhle clovek je PAN doktor :) jsem s nim velice spokojena a nedala bych na nej dopustit.

Pan doktor ma nelidské,nekompromisní,arogantní chování,proto má prázdnou čekárnu a s nadšením nabírá nové lidi,protože od něj ti co ho znají odcházejí.Dokud jsem neměla problém byla jsem spokojená,pak jsem odcházela s pláčem...

Pan doktor je výborný. Mám určité zdravotní problémy, se kterými si můj předchozí gynekolog už nevěděl rady. Byla jsem docela vynervovaná jak z nového prostředí a doktora, tak i z toho co mi řekne. Fronta v čekárně naprosto žádná, sestřička mě přijala ihned a poslala mě na přípravu do kabinky. Pan doktor mě zavolal do ordinace, kde si celý můj problém vyslechl, vyšetřil mě, napsal léčbu vše bezvadně vysvětlil a řekl, kdy se mám zase přijít ukázat. Vyšetření naprosto bezbolestné a ordinaci má skutečně moderně vybavenou. Druhá návštěva byla opět bez čekání, pan doktor mě (i přes moje obavy, že s tím budu muset žít celý život) uklidnil, že se vše lepší a předepsal další léčbu. Skutečně o něm nemůžu říct půl špatného slova. Hlavně si věděl rady s něčím, co můj předchozí gynekolog nezvládl.

Nedá mi to nenapsat i můj názor na vyšetřování a samotného pana doktora. Od první návštěvy jsem totiž maximálně spokojená. Navštívila jsem ordinaci doktora Hanouska, když jsem zjistila, že čekám svoje druhé děťátko a byl vždycky moc milý a chápavý k mým pocitům. Cokoliv potřebuji, tak se mnou projedná. Ačkoliv moje těhotenství není bezproblémové, tak pokaždé odcházím s klidem a duši a už při odchodu se těším na další kontrolu. Sestřička skvěle pana doktora doplňuje, má takový systém, že jsem zatím nikdy nečekala déle jak dest minut. Věřím, že kdo se rozodne pro pana doktora, bude maximálně spokojen :) Zdravím, K.

Jsem absolutně nadšená! Můj pohár trpělivosti s bývalým lékařem přetekl, a tak jsem dneska navštívila pana doktora Hanouska. Sestřička mi hned vypsala kartu, a že prý když chvilečku počkám, že mě pan doktor vezme. Byla velice milá a vstřícná, vysvětlila mi co mě čeká atd. A pan doktor? Jako z pohádky! Strašně milý a sympatický pán. Vyslechl, vysvětlil, poradil... Hned mi udělal spostu vyšetření, která mi bývalý gynekolog neudělal za těch 10 let, co jsem tam chodila!!! Už se tam chystá přehlásit i mamka a sestra... Doporučuji všema deseti!

Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci pana doktora Hanouska. Bez objednání mě zaregistroval a ihned vyšetřil. Je moc milý, vše mi ochotně vysvětlil, poradil.. Děkuji panu doktorovi za jeho skvělý přístup a také vám všem, kdo jste přidaly hodnocení pana doktora. Právě díky tomu jsem ho objevila :-)

Pan doktor je velice ochotný, milý a sympatický. Působí velmi seriózně a příjemně. Vše v klidu vysvětlí. Sestřička je také velmi milá. Mohu jen doporučit.

Dnes som bola u pána doktora prvýkrát a som presvedčená, že to bola výborná voľba. Je profesionál, má príjemné vystupovanie, všetko vysvetlil, zdôvodnil a naozaj ma počúval. Takto si predstavujem dobrého lekára a som rada, že som dala na odporúčania.