MUDr. Ladislav Carbol

Urolog Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Odborný lékař urologie
Revoluční 531, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urologie Jiný

Doporučuji návštěvu, milá sestřička i lékař. Vše vysvětleno před vyšetřením i po něm.
Ochotní a usměvaví.

Vynikající pán doktor,,odborník ve své profesi,,velice milý a přivětivý k dětem,, sestřičky naprosto úžasné,,příjemné,usměvavé,,VŘELÉ DOPORUČUJÍ

Velmi ochotný lékař,vysvětlí zdravotní problém ,citlivý přístup k pacientovi,odborník.Sestřičky příjemné.

pana doktora jsem navstivil ajsem velmi zklaman jeho pristupem.odbornik asi je,ale neumel navodit kontakt pacient-lekar skoda kazdy by chtel videt osobni zajem a aspon mily pristup.

Velmi dobrý lidský přístup. Když něco neví, přizná to na rozdíl od jeho některých povýšených kolegů. Jeho přístup je tak dobrý, že mu odpouštím i jednu mylnou diagnózu, naštěstí nic závažného.

Vynikajici lekar, nejlepsi urolog.

Pan doktor je pro mně na velmi vysoké profesní úrovni. Léčím se u něj již řadu let a prováděl mi rovněž operaci, po které se cítím velmi dobře a můžu říci, že se můj zdravotní stav v této oblasti podstatně zlepšil a dnes již žádné větší problémy nemám i s ohledem na svůj již vyšší věk.
Moc děkuji a všem doporučuji!!!!!

Je velmi dobrý lékař,příjemný,milý,jsem s ním velice spokojená.Jen zdrav.sestra co tam s ním sedí je příšerná !!! Nepříjemná a protivná-měla by se zamyslet nad svým chováním. Jen člověku zkazí náladu svým chováním ,ale pan doktor ten je úplný opak ten ji hned napraví :)

Co chodívám k lékařům, ještě jsem nikdy nepotkala tak milého,příjemného,hodného ale pro mě velmi pěkného pana doktora. Je NEJLEPŠÍ !!!! Už se do ordinace zase těším..

Výborný,lidský přístup,vysoká odbornost.Jsem s ním oproti,minulému urologovi velmi spokojen.