Pan doktor byl vždy příjemný a ochotně odpověděl na všechny dotazy. Vše proběhlo hladce a jsem panu doktorovi vděčná.
Ráda bych ještě reagovala na předešlá hodnocení: Uvědomte si, že doktoři tu jsou, aby pomáhali a uzdravovali, ne aby bavili pacienty. A pokud má vše proběhnout bez problémů, musí se soustředit na svou práci.

U pana doktora jsem byla na pohotovosti, byl velice mily, sama srandicka, vse mi hezky vysvetlil, takze me uklidnil, prala bych si ho mit u porodu

Měla jsem pocit, že na UZ vyšetření obtěžuji. Nepříjemné jednání, nedostalo se mi žádného vysvětlení co vidím, na žádné moje otázky nikdo neodpověděl. Takový člověk by neměl pracovat s těhotnými ženami.

U pana doktora jsem byla na ultrazvuku ve 20. týdnu těhotenství. Pozdrav jsem od něj neslyšela ani jednou, cca 15 min. vyšetření ultrazvukem proběhlo za ticha, neb na mé dotazy jsem dostala odpověď, že mi je zodpoví na konci. Chápu, že se musí soustředit, ale ani jednou mi k obrazovce nic neřekl, takže naprosto nevím, zda jsem viděla děťátko či co....Nakonec aniž řekl, zda je vůbec vše v pořádku, nadiktoval sestře odborné zkratky, ta mi podala papír a řekla nashledanou. Fakt jsem si tam připadala jak věc na výrobním pásu, nikdo se neobtěžoval se mnou mluvit, cokoliv mi sdělit či vysvětlit.

Pracuje na UZ pro těhotné, zde jak se domnívám by měl být lékař empatický, ale tento lékař je arogantní a nepříjemný.