Odborný lékař dermatovenerologie
Krokova 4, Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

S paní doktorkou jsem absolutně spokojena a mohu ji zcela doporučit. Chodím k ní již mnoho let a vyléčila mi i mé rodině všechny kožní potíže. Nově jsem zkusila i estetický zákrok, ze kterého jsem nadšena! Je pečlivá a zodpovědná. Doporučuji *****

Velmi kladně hodnotím paní Dr.je velmi dobrá v diagnostice,přístupu k pacientům.Jsem s ní velmi spokojená a doporučuji.Hana.

Zcela souhlasím s paní či slečnou Janou Matějčkovskou.Paní doktorka je velmi milý,citlivý člověk,který má srdce na pravém místě a z mé vlastní zkušenosti vím,že vždy vyjde člověku vstříc.Vážím si jí za její lidský přístup.
Lenka Grežová

bez peněz sem nelez

Paní "doktorka" je opravdu velice nepříjemná, nespolehlivá a arogantní. Pokud si od ní něco nekoupíte, tak si to snad píše i do karty červenou barvou a příště vám to dá pořádně pocítit! Např. odmítla nás příjmout jako akutní případ bez objednání ( alergická kožní reakce po budnutí hmyzem ! ) Odrinační hodiny má od 7.30 , ale proč by se obtěžovala tam být. Snažila jsem se marně do ordinace dva dny dovolat, telefon zvoní, ale nikdo jej nezvedá, zřejmě by se měli pacienti objednávat kolkovanou žádostí.
Paní Hlaváčová je nejotřesnější člověk jakého jsem poznala. Z odborného hlediska = 0. Nešla bych k ní znovu ani kdyby byla poslední na světě!!!
J.Homolová

Tak za prvé nevím, proč se Ti, kteří psali předemnou své hodnocení nepodepsali !!!??? To se snad bojí toho, že by si to paní doktorka přečetla a chtěla po nich , aby jí to řekli do očí !? Je to poněkud podlé a nechutné! Anonymně na někoho plivat je opravdu hodně jednoduché a takové "chudáky",prostě ignoruji!
K paní doktorce chodím již 10 let a vždy mi vyšla vstříc. Mám celkem velké zdravotní potíže a když jsem chodila do nemocnice, akorát se mi přihoršilo. Ano zaplatím za léčbu, ale kde se dneska za léky neplatí?Paní doktorka se mi snažila vždy pomoci a svou kvalitní péčí mi opravdu hodně pomohla.
Paní doktorko, moc děkuji a vážím si Vás.
Jana Matějčkovská

když máte problém, doporučí vám přípravky ze své režije za x peněz a když po pár měsících řeknete, že nefungujou, tak se diví a doporučuje vám za dalších x peněz pokračovat ve stejné léčbě, jejiž jediným výsledkem je, že si namastí kapsu.

Tato paní doktorka by měla provozovat buď kožní ambulanci nebo centrum estetické chirurgie. Jen lidem bere peníze za estetické zákroky a úplně je oblbuje. a při jakémkoli problému jim prodává své produkty místo, aby Vám doporučila nějaký lék z lékárny a nabízí své zákroky, které jiný lékař předepíše a ten vám zdarma provedou v nemocnïci. U ní za něj zaplatíte místo původních 3500,- třeba 5000,- a vůbec si z toho nedělá těžkou hlavu.