Janského 24, Olomouc
Rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Jiný

Málokdy se ve zdravotnictví najde člověk skutečně na svém místě. Paní Maryšková jím je. Její přístup k dětem je úžasný. Je vidět, že je miluje, rozumí jim a umí najít způsob, jak jim pomoci. Chodím k ní se synem od konce šestinedělí (teď 7 měsíců) , cvičíme Vojtovku. Syn cvičení miluje. Nikdy u něj neplakal (ani doma ani v ordinaci). Udělal veliký pokrok. Krom skvělé práce s dětmi oceňuji i citlivý přístup k maminkám. Paní Maryšková vše vysvětlí, ukáže, klidně pětkrát zopakuje. Když jdete se svým miminkem na rehabilitaci, jste ve stresu, máte strach. Paní Maryšková ale dokáže i maminku uklidnit. Z mých zkušeností - skvělá a precizní fyzioterapeutka, úžasný člověk, co miluje svoji práci a rozumí dětem.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, poradí, příjemná s detmi to umi a je videt že ji jeji práce stále baví, což se o jiných říci nedá. A k detem má velice hezký přístup.

K paní Maryškové jsme začaly s dcerkou chodit už od 11.dne jejího narození,protože od těžkého porodu měla parézu levé ručičky.Měla ručičku úplně bezvládnou,jako by k ní ani nepatřila,pořád při těle,když ležela na boku,ruka jí sklouzla.Měly jsme strašný strach,že následky jí zůstanou,ale s obrovským nasazením,pílí a trpělivostí paní Maryškové po pár týdnech malá ručičku začala zvedat,týden od týdne to bylo lepší a lepší.Pokaždé jsme z ordinace vyšly strašně moc spokojeni a s nadějí,že vše bude v pořádku.A je to opravdu tak,malé je 1.rok a nikdo by nepoznal,že s ručičkou něco bylo.Jsme za to moc štastni a paní Maryškové strašně moc vděčni.Lepší fyzioterapeutku bychom nenašly.Všem tuto bezva fyzioterapeutku mohu doporučit.Nejen že pomůže vašim drobečkům,ale i vám dodá energii:-)
Markéta P.

S paní Maryškovou mám velmi dobrou zkušenost, líbí se mi její postup i přístup jak k dětem, tak ke mně jako rodiči. Mohu ji jen doporučit!

Skvělý přístup k dětem i dospělým lidem. Velmi příjemná Paní.

neodborná prohlídka a špatné cvičení pro zlepšení zdravotního stavu.

Profesionální přístup, snaží se být příjemná ale staví lidi do latě, což není někdy na škodu.

Skvělá, hodná, milá, profesionální, co víc si přát?!
Nejen můj drobek se u ní cítí uvolněně, ale i já. A odcházím tak s dobrou náladou a dobrými výsledky.

Vynikající , za me naprosta spokojenost, milá hodná, vynikajicí přístup a odborne znalosti!!! Jen doporučuji!!

Dobrý den,paní Maryšková je výborná fyzioterapeutka,která to s dětmi umí .Dcerka se tam cítí uvolněně a dělá pod jejím vedením pokroky.Všem doporučuji