Praktická lékařka pro děti a dorost
Kukýrna 47, Tišnov

Sympatická a celkem milá, sestřička taky. Ordinace je pěkná. Tím ale pozitiva končí. Paní doktorka už působí vyhořele a absolutně bez zájmu. Preventivní prohlídky spočívají ve zvážení a měření, což si může každý udělat sám a ze srovnání s jinými lékaři vím, že by to mělo probíhat jinak. Co jsme k ní chodili my, tak předepisovala neustále jen Sumetrolim a to klidně i čtyřikrát krátce po sobě. Na odběr krve z prstu nás posílala do nemocnice. Prostě z každé návštěvy čiší, jak už se jí nechce přemýšlet, nic dělat... Chápu to, má na to věk, ale... mně tento přístup nestačil, odešli jsme jinam a jsem moc ráda.

K paní doktorce jsme chodili jako děti ještě s mojí sestrou a bratrem a nikdy jsme u ní žádný problém neměli. Přecházeli jsme k ní v době, kdy jiná tišnovská paní doktorka u sestry nepoznala akutní zánět slepého střeva a paní dr. Stalmachová jednala, naštěstí pro sestru rychle.. Navíc je paní doktorka i sestřička moc milá a ochotná. Doporučuji.

C

rychle pryč od této doktorky.. měla sem měsíc silné bolesti kolem slepého střeva a paní doktorka mě vůbec nevyšetřila a řekla mě že mam dojit až budu po operaci, par dni na to jsem skončila na pohotovosti, a tam mě zjistili mononukleozu ve velkém rozsahu v břichu už i usazenou na játrech...A teta po ní chtěla léky na kašel pro 7 leté dítě a paní doktorka jí předepsala léky na nervy které už jsou v ČR zakázány a jsou až pro děti od 10 let...

Bohužel jsem zklamaná a přecházíme jinam i za cenu dojíždění, protože řešení preventivních prohlídek od stolu mě nenechává klidnou. Nejsem zastáncem přehnané péče a plné čekárny, ale když se preventivní prohlídky miminka od 0 - 6.měsíců odehrávají v režimu změřím, zvážím a poslechnu srdce, tak mám určité pochybnosti. Rozvoj, reflexy, motoriku, fontanelu jsme si od začátku kontrolovali sami za pomocí internetu, díky bohu, že je malá v pořádku a nemuseli jsme nikdy řešit závažnější problémy. Co se týká konzultace na téma příkrmy, tak nám byl internet rovnou doporučen. Co se týká medikamentů, tak jsme ve většině případů obdrželi na papírku vypsané produkty za které jsme v lékárně nechali bezmála pětistovku za rýmičku. Rovněž diskuse vedená na téma alternativnější přístup k očkování se nesetkala s úspěchem a člověk nabyl dojmu, že soustavně prudí. Dále mě zarazilo, že pediatr nenavštěvuje novorozence doma po porodu. Dále nevím zda-li pediatr má nebo nemá poskytovat např.soukromé telefoní číslo, aby jste s ním mohli případně konzultovat akutní situaci mimo ordinační hodiny. Nevím............ale vím jistě, že pediatr ke kterému přecházíme, toto koná běžně. Jediné co mohu vyzdvihnout u p.doktorky Stalmachové, je dostupnost, útulná ordinace a minimální čekací doba.

Paní doktorka je milá, ale to je asi tak všechno. Na vše předepisuje dětem antibiotika - mému 10ti měsíčnímu synovi na Laryngitidu, staršímu synovi na obyčejnou chřipku. Zanedbala motorický vývoj mého staršího syna, takže jsme museli chodit na rehabilitace cvičit Vojtovu metodu. Paní doktorka vše řeší od stolu a pouhým pohledem. Na dětských prohlídkách vždy bylo vše v pořádku a kromě zraku, sluchu, výšky, váhy a obvodu hlavičky nikdy nic více nezkotrolovala. Poslední kapkou pro mne bylo, když se mne zeptala, jestli chci pro syna antibiotika, nebo ne? Naprosto neodborný přístup, který by mohl dětem i ublížit. Rozhodně nedoporučuji.

Je to dobrá doktorka, ale některé věci zanedbává, třeba práve ruzne potvrzeni, zda-li jsem v poradku, nic nekontrolovala a rovnou napsala do papiru- schopna. Ale jinak velice milé prostředí a příjemná domluva. Sestricka i doktorka se snazi vyjit vstric- doporucuji :)

Ve vážnějších případech doporučuji konzultaci ještě u jiného lékaře. Po nevhodné léčbě angíny doktorkou Stalmachovou jsem skončila na čtrnáctidenním pobytu s abscesem v brněnské nemocnici.

Mám s ní špatné zkušenosti. Na děti je milá to ano, ale určování diagnózy je velmi špatné. Když jsem byla malá nepoznala spálu a léčila mě na úplně něco jiného. To stejné udělala dceři mé známe. Nedoporučuji.

K této lékařce chodíme rádi,vždy je ochotná a umí dobře poradit.

_

Je mi 14 let. Kpaní doktorce chodím velmi ráda. Je milá, hodná, obětavá a velmi šikovná!!.. Nemůžu si také vynachválit zdrravotní sestřičku, která je u paní doktorky v ordinaci. V čekárni je velmi krásné prostředí, krásně vymalováno atd... prostě paní dr. Stalmachová je "THE BEST" (NEJLEPŠÍ)!!!:-)