MUDr. Kristina Chromjáková

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
28. října 2155, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pani zubarka je sice precizní, ale bohuzel jsem dnes zjistila ze si jen hleda praci za co by mela penize. Dle ni bylo hlášeno ze mam v 6 zubech díru na spraveni a vlastne po dnesni konzultaci s jinym zubarem mam zuby bez jedine opravy . Takze hledala kde vydelat a brat penize a ne male neprávem.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka sice pečlivá, za to pekelně předražená... Navíc při dnešním nedostatku zubařů neváhala opět změnit ceník, a to na dvojnásobek... Jestliže oplýváte miliony, tuto nadstandardní péči samozřejmě oceníte, jestliže jste běžný vydělávající člověk, budete mít problém tuto péči vůbec zaplatit sobě, natož pak ještě svým dětem.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Skvělá a lidská paní zubařka, neuvěřitelně hodná, pečlivá se skvělým přístupem k dětem. Jsme moc vděční, že nás vzala a syn se konečně
přestal bát zubařů a jako bonus, moc milá, hodná a usměvavá sestřička.

Jo, zubařka sice pečlivá, ale nehorázně drahá. Máte hodně peněz? Běžte si odstranit zubní kámen ze 2 zubů za 500. A pokud penězi zrovna nehýříte a odmítnete, bude vám vyhrožováno sejmutím nároku na plombu. No kde jsme?! Za pár let jsem u ní nechala nepředstavitelnou částku. V téhle ordinaci končím.

Odbornice dobrá, ale strašně předražené úkony, dlouhé objednací lhůty, překládání termínů,zavolají změnu hodinu před návštěvou a někdy ani nezavolají a jdete zbytečně.

Dobrá paní zubařka,maximální spokojenost

výborná

Profesionální přístup. Vysvětluje vše co bude dělat, dáva na výběr jaké plomby chcete včetně těch českých. Zatím jsem neměla žádný problém. Prohlídka u paní preventistky má svůj význam, takže mohu jen doporučit tento postup.

Je mi líto,ale já jsem měl dobrou zkušenost s paní zubařkou jen velmi krátce.Nevyhovovalo mi pravidelně dlouhé čekání než přijdete na řadu a to až hodinové!!!I když jste byl řádně objednán.Jen ta příjemná sestřička,která se neustále chodila omlouvat za zpoždění nebo omlouvala zubařku,že se někde zdržela...,stojí za to.A ordinační hodiny?Max. do 14.00 hod. jsou absolutně nevyhovující pro pracující lidi!

Svedomita, citliva a vnimava zubni lekarka s vysokou davkou profesionality i lidskeho pristupu.