Mgr. Kateřina Vondráčková

Logoped Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Logopedická ambulance
Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Logopedická ambulance Jiný

Po první návštěvě to vypadalo že budeme chodit na logopedii za trest a syn tam už nechtěl jít. Ale po druhé návštěvě se vše totálně změnilo. Z pí dr se stala teta na mluvení a syn syn sám říká že budeme cvičit a na logopedii se opravdu těší a výborně spolupracuje.

Mám s paní Vondráčkovou tu nejhorší zkušenost jakou můžete mít s lékařem, také nás nutila jít na biofeedbec a poslala nás na EEG, potom nám řekla špatnou diagnozu,nechala jsem dceru přešetřit v Praze u odborného lékaře v Thomayerově nemocnici, tady mi řekli že dcera je úplně zdravá.Paní Vondráčková mi pro dceru narvala plno prášků a řekla že dcera je těžce nemocná. Nedoporučuji!!!

K paní doktorce jsme chodily s dcerou přes rok, a svým přirozeným přístupem dceři velmi rychle pomohla, aby se naučila pracovat s jazykem, a vyslovovat postupně "l", "r" a "ř". Dcera je velmi stydlivá a celkem rychle se "zablokuje", ale paní doktorka si s ní velmi rychle poradila a dcera se pak již vždy na cvičení těšila. Velmi doporučuji!

Se synem nám paní mgr. velmi pomohla . Je velmi šiková a milá . Je dbornice na slovo vzatá .

Velice dobrá logopedka. Moc nám pomohla a skutečně s dcerkou pracovala a to co jsme u jiné nezvládli za tři roky, tak u ní jsme zvládli za necelý rok. Byla jsem s ní moc spokojená.