Odborný lékař diabetologie
Českobratrská 30, Ostrava

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Odborný lékař diabetologie Těhotenská cukrovka

Velmi milá, hodná a laskavá paní doktorka. Vše co se týká těhotenské cukrovky vysvětlila a podala tak abych to pochopila. Prostě úžasný člověk

Pani doktorka je skvělá jako člověk i jako odborník.Naprosto ji důvěřuji a vždy je velmi ochotná.Děkuji Tobiášová

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Má přesně to, co jiní lékaři postrádají - empatii a lidský přístup. Dokázala mě uklidnit a potvrdit mou hypotézu, že těhotenská cukrovka má v současné době nízké, tudíž přísné limity a v podstatě se nic neděje. Nepřijde mi normální, že nás těhotné lékaři honí po doktorech, i když je limit jen velmi málo překročen. Dosavadní pohoda a klid v těhotenství jsou rázem pryč. Matka už má cejch cukrovkářky, i když před snížením limitů by byla úplně v pohodě a na diabetologii by vůbec nemusela. Každopádně díky přístupu paní doktorky se cítím mnohem lépe.

V šílených nervech jsem kvůli těhotenské cukrovce byla nucena paní doktorku navštívit. Nic lepšího jsem si nemohla přát. Byla úžasná, milá, povzbudila mně, všechno řádně vysvětlila. Jsem nervák, co reaguje na sebemenší náznak ironie nebo afektivity, ale u paní doktorky jsem zaznamenala pravý opak: motivaci k dodržení doporučené léčby.

Oproti dětskému dia oddělení v Třinci je fakt skvělá, bez buzerace, poradí, naslouchá, sestřička je taky super. Doporučuju.

W

Velice příjemná lékařka a odbornice. Důvěřuji jí.

Velmi lidská a má velký přehled o léčení. Sestra je taky šikovná a hodně a ráda poradí.

MUDr.Urbancová Kateřina je velmi dobrá, profesionální a příjemná lékařka. Je jako balzám na duši a má lidský přístup k pacientům. Je ochotná a opravdu léčí.

Doktorka je příjemná, ochotná a odborně na výši. Sestra to samé,vše vysvětlí do detailu. Ti chudáci co si stěžují, ať jdo do ....

nejhorší doktor,jakého jsem potkal,nadnesená,důležitá,bojím se jí něvco říct,
takže kdo muže,běžte jinam,dobra rada všem co nevi kam jit v ostravě k cukrovkaři,tady určitě ne