MUDr. Kateřina Studénková

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek

Paní doktorku zajímá jen o kolik pacienta pumpmout.K těm co se jí nezdají dosti solventní se chová velmi neprofesionálně až nepříjemně dává najevo že jí otravuje.U mé současné zubní lékařky se cítím opět jako člověk.

Vždy příjemná, své práci perfektně rozumí.

Vynikající odborník. S péčí jsem maximálně spokojen.

Lituji každého, kdo u paní doktorky zůstává. S odchodem jejího zaměstnance, mladé a milé paní doktorky, jsem pochopila, že musím odejít i já. Paní doktorka Studénková mi ošetřila zub bílou plombou. Stále se propadal, několikrát jsem platila za doplnění fotokompozita. Teprve mladá paní doktorka zjistila, že uvnitř zubu, pod plombou, byla složená gáza, aby se ušetřilo za materiál. Se zubem jsem se trápila několik let. Byla jsem 30 let pacientkou paní doktorky Zápalkové, její matky. S její péči jsem byla velmi spokojená. Měla také milou a taktní sestřičku. Léta tvořily výborný pracovní tým. Proto se mi neodcházelo lehce, ale přisprostlé, arogantní chování sestry a nezájem doktorky Studénkové o věkově starší pacienty s nižším příjmem mě k tomu donutil.

Jsem spokojená

Moje zkušenosti s paní doktorkou Studénkovou jsou jen pozitivní. Co se týče jejího přístupu ke mě jako k pacientovi, tak i její odbornosti. Jsem spokojená a ráda budu její zubní ordinaci navštěvovat i nadále.

.)ům

Po mém dlouhodobém pobytu v zahraničí jsem se vrátil k paní doktorce Studenkové. Předtím ještě sídlila na jiném místě. Překvapila mně nově vybavená krásná ordinace a především opět profesionální přístup paní doktorky. V zahraničí (Anglie) jsem si zvykl na služby stomatologa na úrovni (všechno se tam platí kešem, skoro nic z pojištění, podle toho se tam k vám taky chovají, žádné flák flák 5 černých plomb za 5 minut). Proto jsem byl mile překvapen, že u paní doktorky je to přinejmenším srovnatelné, možná snad i lepší než v Manchesteru, kde jsem žil. Dávám pět hvězdiček z pěti a budu se vždy rád vracet.

Paní doktorka má krásné vystupování, profesionální přístup, připadá mi stvořena pro tuto práci. Mám pocit, že si vyloženě pohraje s mým chrupem, má talent. Já jako pacient jsem velmi spokojená. Legerská L.

Paní doktorka mi umrtvila injekcí dásně, po 30 vteřinách mi začala vrtat zub. Bolestí jsem nevěděla kudy kam. Když jsem si stěžovala na neúnosnou bolest, řekla, že to není možné a vrtala dále. Mám s ní více špatných zkušeností, bohužel.