U Lípy 247 Tábor
U Lípy, Tábor

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorku také doporučuji. Mám s ní dobrou zkušenost.
Především ocenuji/vyzdvyhuji její přístup k pacientům - taktní, empatický, vřelý, otevřený(na rovinu a mile řekne + i -). Umí poradit, má "nastudováno" + praxi a dále se zdokonaluje a rozšiřuje si obzory.
Od pacientů očekává/vyžaduje aktivní přístup(byť po kručíčkách) - pracovat na svém problému.

Velké poděkování pani doktorce Stibalové za její přístup k řešení našeho rodinného problému. Doporučuji všem, kdo potřebují konzultaci v této oblasti. Romana K.

Paní doktorka mi pomohla v řešení naší partnerské krize. Chci jí touto cestou poděkovat.

Osobní zkušenost potvrdila velice odborný, příjemný a profesionální přístup. Vynikající psycholog, který dokáže pomoci.

Mám velmi dobrou zkušenost s pani doktorkou Stibalovou z Tábora. Moje dcera velmi těžko snášela zařazení do nového kolektivu ve škole, je nepřízpůsobivá a možná i trochu konfliktní. Na doporučení od svých známých jsem s ní absolvovala několik sezení u pani doktorky a obě jsme byly velmi spokojené s výsledkem. Ve škole se stav zlepšil a dcery psychický stav se stabilizoval. Proto mohu na základě této zkušenosti v oboru psychologie tuto pani doktorku vřele doporučit.
Vlasta N.

Dobrý psycholog. Dokáže pomoci.