Kateřina Sekyrová, veterinář Praha

MVDr. Kateřina Sekyrová

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Běhounkova 2530, Praha
Veterinární ordinace Hůrka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Veterinární ordinace Hůrka Jiný

Nejlepší přístup jakej jsem kdy zatím viděla. Za 5 minut 12 nám zachranila králíčka. Velmi se mi líbila i manipulace s králíkem, ne jak na jiných veterinach, velmi doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odbornice na drobné hlodavce. Je empatická ke zvířeti i majiteli. Podrobně trpělivě vysvětlí zdravotní stav zvířete a potřebnou domácí péči. Pro ustaraného páníčka je velmi uklidňující nabídka telefonické konzultace, pokud by se cokoli u zvířátka nezdálo.


N
Ověřeny pacient

Paní MVDr. Sekyrová je dle mého názoru vynikající doktorka. S pejskem nám vždy pomohla, poradila, vyléčila. Má obrovský přehled, řeší příčiny a dává nejlepší řešení s vysvětlením důsledků. Je sympatická, empatická a vždy velmi příjemná, ostatně jako celý tým Veteriny na Hůrce / vets4pets. Pejsek se do ordinace pokaždé těší a to i přesto, že pro něj zákroky nejsou vždy příjemné. Škoda, že já takovou doktorku nemám. Určitě doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Nemám slov, zatím nejlepší veterinář, kterého jsem poznala. Paní doktorku práce baví a je to na ní vidět. Má neuvěřitelné znalosti a dá se s ní vést rozumný dialog. U mě absolutní jednička!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti