MUDr. Kateřina Eliášová

Urolog Více

Pardubice 1 adresa

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Poslala jsem dotaz k objednání na mail uvedený na internetu.
Obdržela jsem odpověď, že mám zavolat sestře, prý mě objedná.
Obratem jsem telefonovala, ale pro mé překvapení jsem dostala vyhubováno za napsaný mail. Po arogantních 5 minutách jsem konverzaci se sestrou raději přerušila. Proč mi odepsali na mail, že mám telefonovat, když o pacienta nestojí?

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Jsem velice spokojená sestřička vlídná, vše dobře vysvětlí, ochotná. Paní doktorka milá, příjemná . Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Jsem ráda, ze mi byla doporučená právě tato paní doktorka. Její přistup k pacientovi je skvělý. Bála jsem se vyšetření, ale lékařka i sestra mi pomohly strach překonat.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Léčení

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za obětavý, lidský, profesionální přístup při mém léčení.Milé, usměvavé.Děkuji, vřele doporučuji.

Výborná paní doktorka i obě sestřičky. Tak vlídné a milé zacházení už jsem dlouho nezažila. Pro toho, kdo jde poprvé na toto oddělení a vyšetření, vřele doporučuji.

~

S Lékařkou jsem naprosto spojený, je usměvavá a příjemná. Bohužel až na ty sestry, ale to se dá překousnout :)

Paní doktorka je naprosto dokonalá - nic nezanedbá. Musím říct, že na urologii docházím již několik let a v minulosti bez větších výsledků . Toto byla první paní doktorka, která neodebrala pouze moč , ale přistoupila i k jiným vyšetřením, při kterých jsme nakonec přišly na pravou příčinu ( defacto problém, kterým to před lety začalo ...). Docházím sem dost často a nikdy se mi nestalo, že by mě sestra či doktorka odmítly, ba naopak. Vždy se setkám s velmi milým a příjemným přístupem. Jako tým- SUPER !!! Nešla bych jinam !!! Patricie N.

Jsem vždy spokojený, není co dodávat. Snad jen to, že tento obor je nezáviděníhodný a nechť je paní doktorka stále milá a na nás pacienty někdy i přísná. Dávám jí jedničku.

Zdravotnický personál včetně p. doktorky a obou sester je moc milý a vlídný. S jejich péčí jsem vždy velice spokojená. Nechápu, co pacient, ze dne 15.11.2010 má za problémy s chováním sester. Asi on sám se k nim asi nechoval zrovna vlídně. Velice často jsem zažila, jak se někteří pacieti dovedou být na sestřičky hrubí. Děkuji za skvělou péči.

Dobrá specialistka, usměvavá, důsledná a s výborně vybavenou ordinací. Ušetří nám pacientům spostu času a čekání na jiných vyšetřeních. Vzkaz pro paní doktorku: "Nemělabyste vyměnit sestru? Ta nemá ráda ani nás chlapy, nikdo ji nechce bezdůvodně OBTĚŽOVAT!!! Naučte ji vlídnosti a chování se k pacientům." K Vám se rádi budeme uzdraveni vracet - na kontroly. A ta stará sestra také nestojí za nic. Vy tam pořebujete k sobě jiný kalibr - úsměv, ochotu, vlídné slovo .... . Vděčný pacient.