Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Léčení

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za obětavý, lidský, profesionální přístup při mém léčení.Milé, usměvavé.Děkuji, vřele doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka i obě sestřičky. Tak vlídné a milé zacházení už jsem dlouho nezažila. Pro toho, kdo jde poprvé na toto oddělení a vyšetření, vřele doporučuji.


~
Ověřeny pacient

S Lékařkou jsem naprosto spojený, je usměvavá a příjemná. Bohužel až na ty sestry, ale to se dá překousnout :)


Paní doktorka je naprosto dokonalá - nic nezanedbá. Musím říct, že na urologii docházím již několik let a v minulosti bez větších výsledků . Toto byla první paní doktorka, která neodebrala pouze moč , ale přistoupila i k jiným vyšetřením, při kterých jsme nakonec přišly na pravou příčinu ( defacto problém, kterým to před lety začalo ...). Docházím sem dost často a nikdy se mi nestalo, že by mě sestra či doktorka odmítly, ba naopak. Vždy se setkám s velmi milým a příjemným přístupem. Jako tým- SUPER !!! Nešla bych jinam !!! Patricie N.


Jsem vždy spokojený, není co dodávat. Snad jen to, že tento obor je nezáviděníhodný a nechť je paní doktorka stále milá a na nás pacienty někdy i přísná. Dávám jí jedničku.


Zdravotnický personál včetně p. doktorky a obou sester je moc milý a vlídný. S jejich péčí jsem vždy velice spokojená. Nechápu, co pacient, ze dne 15.11.2010 má za problémy s chováním sester. Asi on sám se k nim asi nechoval zrovna vlídně. Velice často jsem zažila, jak se někteří pacieti dovedou být na sestřičky hrubí. Děkuji za skvělou péči.


Dobrá specialistka, usměvavá, důsledná a s výborně vybavenou ordinací. Ušetří nám pacientům spostu času a čekání na jiných vyšetřeních. Vzkaz pro paní doktorku: "Nemělabyste vyměnit sestru? Ta nemá ráda ani nás chlapy, nikdo ji nechce bezdůvodně OBTĚŽOVAT!!! Naučte ji vlídnosti a chování se k pacientům." K Vám se rádi budeme uzdraveni vracet - na kontroly. A ta stará sestra také nestojí za nic. Vy tam pořebujete k sobě jiný kalibr - úsměv, ochotu, vlídné slovo .... . Vděčný pacient.


Lékařka výborná, ochotná, pečlivá, jen tu setru by měla vyměnit. To stovoření je nepříjemné, zamračené, to do zdravotnictví nepatří. Ještě štěstí, že příchodem do ordinace se vše rozzáří. Děkuji.


výborná a vidí pacienta komplexně


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti