MUDr. Kateřina Dejlová

Gynekolog Více

Ústí nad Orlicí, Žamberk 2 adresa

9 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Orlickoústecká nemocnice a.s.
Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni!

J
Ověřený profil

Mohu jen doporučit. Je velmi milá,vše vysvětlí a při vyšetřeních je velmi opatrná a vše s Vámi nejdříve probere abyste věděla do čeho jdete :-) Je jen škoda,že je teď na mateřské,už teď v ordinaci chybí a upřímně jsem ten typ ženské,která nerada mění lékaře.Důvěřuji jí.

L
Ověřený profil

Nová paní doktorka v žamberecké ordinaci - paní Dejlová je opravdovou odbornicí. Vždy okomentuje vyšetření, je velmi opatrná, milá, ochotná. Ráda poradí co je pro vás nejlepší (např. změna antikoncepce). Rozdíl proti předchozí paní doktorce je obrovský. Platí se 30 Kč za jednorázová zrcadla. Jednoznačně doporučuji!!


Skvělá lékařka,moc mi při porodu pomohla a podržela mně.Působí uklidňujícím dojmem, když je u porodu taková krásná a vyrovnaná žena, která může podržet jinou ženu, která je zrovna v nezáviděníhodné situaci. Chlap nemůže mít tu správnou míru empatie.Děkuji,že jste na správném místě, doktorko Kateřino.


Výborná a milá paní doktorka, moc mně při porodu podržela a pomohla mi.
Je citlivá, lidská a přitom profesionál každým coulem. Moc díky, Paní doktorko.


Ověřený profil

Paní doktorka Dejlová je velmi ochotná, profesionální a porod s ní byl velmi příjemný zážitek. V ambulanci je také velmi příjemná, poradí a pomůže. Děkuji za její přítomnost v Ústí nad Orlicí. Lenka V.


Ověřený profil

V ordinaci moc příjemná, pomoc a oporu z její strany jsem při prvním porodu bohužel nezaznamenala. Spíše naopak, cítila jsem se jako vyplašený zajíc a slovy "takhle to ale nevytlačíte" mi moc odvahy opravdu nedodávala.


Vedla můj první porod a byla jsem velmi spokojená. Působí profesionálně, nikoli však povýšeně a dokáže povzbudit v pravý čas, což tedy v porodnici rozhodně není k zahození. Moc ráda na to vzpomínám - stačilo malé gesto a dokázala mi dodat sílu, kterou už jsem neměla.


K

Jsem s ní velmi spokojená
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu