Hotovost

Běžný termín

Individuální psychoterapie 50 minut • 800 Kč

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• Generalizované úzkostné poruchy

Individuální psychoterapie 50 minut

Havlíčkova 34a, Jihlava

800 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům individuální psychoterapie 50 minut

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní magistra byla velice příjemná a milá. Navštívila jsem ji pouze jednou, takže nemůžu hodnotit dlouhodobé účinky. Byla to pro mě jakási “pohotovost” - potřebovala jsem pomoct v danou chvíli.

Paní doktorka byla na mě velmi příjemná. Šla jsem tam s obavami a strachem.Odcházela jsem s příjemným pocitem a klidnější. Určitě Paní doktorku ráda ještě navštívím.

Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů

Paní doktorka je velmi dobrý profesionál. Dobře se mě s ní povídá. Pomáhá mi se vyrovnat s mými myšlenkami a pocity.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, nenutí mluvit o věcech, o kterých člověk mluvit nechce.Zároveň umí navést až k jádru problému.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající psycholožka. Za krátkou dobu jsem pod vedením paní doktorky udělala velké pokroky. Mohu všem vřele doporučit.

Dobrý den, chtěla bych se přidat k pozitivním hodnocením. Paní psycholožka je opravdu profesionálka, vnímavá, empatická, nedává rady do života, ale snaží se navést k pochopení problému a pomáhá hledat řešení. I když jsem velmi uzavřená dokázala jsem se na jejích sezeních otevřít a na chvíli se zastavit a zamyslet a dojít k závěrům, které jsem dříve neviděla. Bohužel jsme musely terapii přerušit kvůli stěhování, a to je škoda - vím, že stejně dobrého psychologa budu hledat těžko. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je skvělá, moc mi pomohla si uvědomit a pochopit spoustu věcí a navedla mě, jak se sebou pracovat, abych se cítila lépe. Škoda, že naše spolupráce musela v tuto chvíli skončit, ale pokud bych měla možnost se s ní znovu setkávat na terapiích, neváhám ani vteřinu.

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Životní krize