Další dostupný termín:

Hotovost
604 67.....

Běžný termín

Individuální psychoterapie 50 minut • 800 Kč

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• generalizované úzkostné poruchy

Havlíčkova 34a, Jihlava

800 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní magistra byla velice příjemná a milá. Navštívila jsem ji pouze jednou, takže nemůžu hodnotit dlouhodobé účinky. Byla to pro mě jakási “pohotovost” - potřebovala jsem pomoct v danou chvíli.

Paní doktorka byla na mě velmi příjemná. Šla jsem tam s obavami a strachem.Odcházela jsem s příjemným pocitem a klidnější. Určitě Paní doktorku ráda ještě navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům individuální psychoterapie 50 minut

Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů

Paní doktorka je velmi dobrý profesionál. Dobře se mě s ní povídá. Pomáhá mi se vyrovnat s mými myšlenkami a pocity.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, nenutí mluvit o věcech, o kterých člověk mluvit nechce.Zároveň umí navést až k jádru problému.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající psycholožka. Za krátkou dobu jsem pod vedením paní doktorky udělala velké pokroky. Mohu všem vřele doporučit.

Dobrý den, chtěla bych se přidat k pozitivním hodnocením. Paní psycholožka je opravdu profesionálka, vnímavá, empatická, nedává rady do života, ale snaží se navést k pochopení problému a pomáhá hledat řešení. I když jsem velmi uzavřená dokázala jsem se na jejích sezeních otevřít a na chvíli se zastavit a zamyslet a dojít k závěrům, které jsem dříve neviděla. Bohužel jsme musely terapii přerušit kvůli stěhování, a to je škoda - vím, že stejně dobrého psychologa budu hledat těžko. Rozhodně doporučuji.

Paní doktorka je skvělá, moc mi pomohla si uvědomit a pochopit spoustu věcí a navedla mě, jak se sebou pracovat, abych se cítila lépe. Škoda, že naše spolupráce musela v tuto chvíli skončit, ale pokud bych měla možnost se s ní znovu setkávat na terapiích, neváhám ani vteřinu.

Paní Bartošová je velmi empatická, klienta citlivě vede k vlastnímu poznávání problému. Mohu ji jen doporučit.

C

Přesně naplňuje představu o rogerianském psychoterapeutovi - naslouchá, je empatická, dává mi prostor, ale umí podchytit podstatné a přimět mě se nad věcí zamyslet. Chodila jsem k mgr. Bartošové téměř 2 roky. Přestože jsem neočekávala posun jakýmkoliv směrem, terapie mě pomohla otevřít téma, od kterého jsem utíkala několik let a vyřešit jej ke své spokojenosti. Rozhodně doporučuji.

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• generalizované úzkostné poruchy
  • životní krize