Kateřina Bartošová, psycholog Jihlava

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

292 návštěv profilu během 30 dní

Hotovost

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• Generalizované úzkostné poruchy

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Havlíčkova 34a, Jihlava

Dozvědět se více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům psychoterapie

Vnímavost, naslouchání, přirozenost, profesionalita. Dostatek prostoru pro nacházení východiska, možnost sebeuvědomění si situaci, sebe sama.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní je moc hodná, sympatická..Vyslechne a snaží se pomoct. Určitě doporučuji. Má milý přístup, a dokonce vám i nabídne něco k pití.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní magistra byla velice příjemná a milá. Navštívila jsem ji pouze jednou, takže nemůžu hodnotit dlouhodobé účinky. Byla to pro mě jakási “pohotovost” - potřebovala jsem pomoct v danou chvíli.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní doktorka byla na mě velmi příjemná. Šla jsem tam s obavami a strachem.Odcházela jsem s příjemným pocitem a klidnější. Určitě Paní doktorku ráda ještě navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům individuální psychoterapie 50 minut

Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi dobrý profesionál. Dobře se mě s ní povídá. Pomáhá mi se vyrovnat s mými myšlenkami a pocity.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, nenutí mluvit o věcech, o kterých člověk mluvit nechce.Zároveň umí navést až k jádru problému.

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Životní krize