Mgr.

Kateřina Bartošová

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

14 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 31 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie) Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 50 minut

Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi dobrý profesionál. Dobře se mě s ní povídá. Pomáhá mi se vyrovnat s mými myšlenkami a pocity.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, nenutí mluvit o věcech, o kterých člověk mluvit nechce.Zároveň umí navést až k jádru problému.

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající psycholožka. Za krátkou dobu jsem pod vedením paní doktorky udělala velké pokroky. Mohu všem vřele doporučit.

• Dobrý den, chtěla bych se přidat k pozitivním hodnocením. Paní psycholožka je opravdu profesionálka, vnímavá, empatická, nedává rady do života, ale snaží se navést k pochopení problému a pomáhá hledat řešení. I když jsem velmi uzavřená dokázala jsem se na jejích sezeních otevřít a na chvíli se zastavit a zamyslet a dojít k závěrům, které jsem dříve neviděla. Bohužel jsme musely terapii přerušit kvůli stěhování, a to je škoda - vím, že stejně dobrého psychologa budu hledat těžko. Rozhodně doporučuji.

• R

Paní doktorka je skvělá, moc mi pomohla si uvědomit a pochopit spoustu věcí a navedla mě, jak se sebou pracovat, abych se cítila lépe. Škoda, že naše spolupráce musela v tuto chvíli skončit, ale pokud bych měla možnost se s ní znovu setkávat na terapiích, neváhám ani vteřinu.

• J

Paní Bartošová je velmi empatická, klienta citlivě vede k vlastnímu poznávání problému. Mohu ji jen doporučit.

• C

Přesně naplňuje představu o rogerianském psychoterapeutovi - naslouchá, je empatická, dává mi prostor, ale umí podchytit podstatné a přimět mě se nad věcí zamyslet. Chodila jsem k mgr. Bartošové téměř 2 roky. Přestože jsem neočekávala posun jakýmkoliv směrem, terapie mě pomohla otevřít téma, od kterého jsem utíkala několik let a vyřešit jej ke své spokojenosti. Rozhodně doporučuji.

• A

Paní doktorka Bartošová je skvělým pomocníkem v mém životě. Nedává přímo rady a instrukce, ale snaží se spíše člověka usměrňovat v jeho životě a nabádá ho, aby našel problém a jeho řešení sám. Jen u ní v příjemném prostředí psychoterapeutického centra si můžete v klidu sednout a mluvit o věcech, které vás trápí a třeba o nich nikdy a nikde jinde nemluvíte. Paní Bartošová s klientem cítí, je mu podporou a vždy máte dobrý důvod se vrátit a řešit další průběh svého života. Doktorka je velice vstřícná co se týče doby setkání a je pohotová při změně termínu či konzultace přes email. Vždy jsou to pro mě příjemná setkání a věřím, že mě posouvají v životě někam dál.

• M

Paní Bartošová je nejlepší psycholožka a zároveň skvělá kamarádka! Strašně mi pomohla dostat se z nejtěžšího období, kterým jsem procházela a dodnes na ni velmi často myslím a beru si její rady k srdci. I když už je mi dobře, tak mi chybí naše posezení u čaje a pocit, že vás někdo opravdu poslouchá. Ještě jednou moc děkuji!

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• klinická psychologie
  • psychoterapie