Mgr.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Objednat se 192 návštěv profilu během posledních 30 dní

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie) Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Informace o lékaři

• klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

• klinická psychologie

• životní krize
  • deprese
  • vztahové problémy

• velmi dobrý

Dobrý den, chtěla bych se přidat k pozitivním hodnocením. Paní psycholožka je opravdu profesionálka, vnímavá, empatická, nedává rady do života, ale snaží se navést k pochopení problému a pomáhá hledat řešení. I když jsem velmi uzavřená dokázala jsem se na jejích sezeních otevřít a na chvíli se zastavit a zamyslet a dojít k závěrům, které jsem dříve neviděla. Bohužel jsme musely terapii přerušit kvůli stěhování, a to je škoda - vím, že stejně dobrého psychologa budu hledat těžko. Rozhodně doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá, moc mi pomohla si uvědomit a pochopit spoustu věcí a navedla mě, jak se sebou pracovat, abych se cítila lépe. Škoda, že naše spolupráce musela v tuto chvíli skončit, ale pokud bych měla možnost se s ní znovu setkávat na terapiích, neváhám ani vteřinu.

• velmi dobrý

Paní Bartošová je velmi empatická, klienta citlivě vede k vlastnímu poznávání problému. Mohu ji jen doporučit.

• velmi dobrý

Přesně naplňuje představu o rogerianském psychoterapeutovi - naslouchá, je empatická, dává mi prostor, ale umí podchytit podstatné a přimět mě se nad věcí zamyslet. Chodila jsem k mgr. Bartošové téměř 2 roky. Přestože jsem neočekávala posun jakýmkoliv směrem, terapie mě pomohla otevřít téma, od kterého jsem utíkala několik let a vyřešit jej ke své spokojenosti. Rozhodně doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka Bartošová je skvělým pomocníkem v mém životě. Nedává přímo rady a instrukce, ale snaží se spíše člověka usměrňovat v jeho životě a nabádá ho, aby našel problém a jeho řešení sám. Jen u ní v příjemném prostředí psychoterapeutického centra si můžete v klidu sednout a mluvit o věcech, které vás trápí a třeba o nich nikdy a nikde jinde nemluvíte. Paní Bartošová s klientem cítí, je mu podporou a vždy máte dobrý důvod se vrátit a řešit další průběh svého života. Doktorka je velice vstřícná co se týče doby setkání a je pohotová při změně termínu či konzultace přes email. Vždy jsou to pro mě příjemná setkání a věřím, že mě posouvají v životě někam dál.

• velmi dobrý

Paní Bartošová je nejlepší psycholožka a zároveň skvělá kamarádka! Strašně mi pomohla dostat se z nejtěžšího období, kterým jsem procházela a dodnes na ni velmi často myslím a beru si její rady k srdci. I když už je mi dobře, tak mi chybí naše posezení u čaje a pocit, že vás někdo opravdu poslouchá. Ještě jednou moc děkuji!

• velmi dobrý

Neměla jsem možnost porovnat s jiným psychologem, proto dávám hodnocení velmi dobrý přesto jsem moc spokojená. Paní Bartošová mě vzala na sezení velmi rychle. Je moc příjemná, sympatická a hlavně velmi profesionální. Myslim, že společně jsme dokázali dostat mě z toho nejhoršího za poměrně krátkou dobu. Je to člověk, který se na vás dokáže velmi rychle naladit a pomáhá vám dostat se na správnou cestu a uvědomit si co vlastně právě prožíváte a proč. Nečekejte, že od ní dostanete návod co máte dělat,na ten si přijdete pod jejím vedením sami. Jednoznačně jí doporučuju.

Dobrý den.
    Bez jakéhokoli váhání dávám hodnocení „Nejlepší“, i když vlastně pořádně nemám s čím, resp. kým srovnávat :)
    K paní doktorce jsem šla po dlouhých měsících, kdy už jsem si se sebou samou nevěděla rady. Obviňovala jsem se za spoustu věcí a nedokázala najít z toho kruhu cestu ven (a mít tak vlastně radost ze života), byť jsem se snažila a mé okolí mě neúnavně podporovalo. Těsně před návštěvou psychologické poradny jsem sice (skoro až zázrakem) najednou spoustu věci o sobě zjistila a snad i přišla na to, co se sebou, ale přesto určitě považuji čas strávený u K. Bartošové za velmi přínosný. Paní doktorka je moc milá, profesionální, nechá Vás vymluvit a jen napomáhá doplňujícími otázky „kudy tudy“. Nehodnotí, neradí, nepodsouvá svoje názory. Já možná začátek svojí cesty k tomu, aby mi zase bylo dobře, našla sama – ale díky paní Bartošové jsem se myslím dostala ještě trochu víc do hloubky, tím, že jsem pojmenovala svoje pocity už trochu líp vím, jak s nimi naložit a jak se sama k sobě chovat. Určitě mohu návštěvu paní doktorky vřele doporučit.

• velmi dobrý

Než jsem se vypravil za paní Bartošovou, dlouho jsem váhal, zda se svými potížemi vůbec jít za psychologem. Připadalo mi trapné, že se někomu mám svěřovat s problém, které "normální" lidé přece nemají. Zkusil jsem to nejprve mailem a byl jsem rád, že jsem to udělal. S paní Bartošovou jsme se domluvili velice rychle, s mými potížemi mi už teď moc pomohla. Rozhodně doporučuji: Nic není problém, o všem se dá přirozeně mluvit, žádný trabl není příliš malý. Jsem s ní schopen mluvit i o věcech, které jsem nikomu jinému nesvěřil. Je velmi vnímavá, empatická. Citlivě mě vede tak, abych na řešení přišel hlavně já sám. Cítím, že tak to mělo být.

Velmi dobrý psycholog.