Adresy (2)

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Masarykova třída 900, Orlová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Odborný lékař ušní, nosní, krční
Zakladatelská 22/975, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S

Dobrý den. V pondělí jsem byl po dlouhé době na ošetření na ORL v nemocnici v Orlové.Jen jsem zíral na ty změny.K mému potěšení k lepšímu. Lidi do aleluja,ale žádná nervozita. Sestřička vysmáta,paní doktorka jakby smet, no prostě pohoda.Kéž by takových ambulanci bylo víc. Přeji jim hodně síl na bručouny. Určitě se tam rád vrátim.

J
Ověřený profil

Dobrý den.S ORL ambulanci Dr. Adamcové v Orlové a jejím personálem jsem spokojená.Pokud tato ambulance jediná v Orlové je čekací doba opravdu delší.To ale není vinou personálu,který jak jsem si všimla, nedrží ani polední přestávku.Pokud chceme být řádně vyšetřeni,budeme v ordinaci nějakou chvíli.Sama vím,že když se do ordinace dostaneme,rádi si popovídáme a pak je to na delší dobu.Chápu,že z těchto důvodů je nutné doporučení praktického lékaře.Kdyby nebylo,čekání by bylo ještě delší.Já jsem spokojená a ráda,že tady tato ambulance je.

P
Ověřený profil

Doprovodil jsem manželku s akutním stavem -zánět v krku, manželka stěží mohla mluvit, sestra se jen zeptala, zdali má doporučení od obvod.lékaře. Vysvětlil jsem, že obvodní měla jen do 11h.ordinaci.Sestra pohotově opáčila - tak si najděte ,kdo ji zastupuje.Prolétl jsem celou polikliniku, zastup. obvoďák nikde. Znovu prosím dr. Adamcovou prostřednictvím sestry o ošetření manželky.Zpoza dveří slyším: nemají doporučení ať jdou pryč. Podotýkám, že čekárna ve 13.h byla zcela prázdná a Dr. Adamcová měla ord. dobu ten den do 15.h. Manželka tedy protrpěla ještě zbytečně jednu noc .Druhý den jsme raději jeli do Karviné. Kdo můžete raději se této osobě vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Zjistil jsem, že MUDr. Adamcová má novou sestřičku. O žádném chaosu nemůže být ani řeč. Bohužel v celé 30-ceti tisícové Orlové je jedna ORL ordinace a dokonce jsem při čekání zjistil, že do této ordinace jezdí i lidé z Petřvaldu, Rychvaldu a dokonce i z Bohumína. Pak se nikdo nesmí divit, že musíme čekat. Někdy to chudák sestra schytá, protože každý blbeček co přijde tvrdí, že je bolestivý, a to jen proto, aby nemusel čekat. Sestra to naštěstí vždy rozumně zváží. Dokud tato ordinace bude jediná ORL ordinace pro výše jmenovanou spádovou oblast bude se vždy čekat. Lituji sestru, protože tuto situaci řešit není určitě nic s medem.

MUDr. Kateřina Adamcová

Pravda myslím si, že je to přesně vysthlé.


S přístupem jak paní Doktorky tak asistenční sestry jsem spokojen Jiří Cywka


S ošetřením jsem nebyla spokojená, paní doktorka nezvládá organizaci práce, dlouhá čekací doba,a s ní osobně je problém se setkat. Často neordinuje nebo ošetřují jiní lekaři pod její hlavičkou. Nedoporučuji ji.!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Doporučuji paní doktorku. Je velmi dobrá.


Hodná paní doktorka, umí to s dětmi. Dobrý odborník. Děkuji.


Dobrý tým, dobrá doktorka. Doporučuji.


Lékařka i její kolegové jsou lékaři na místě. Lidský přístup a ochota. Nedivím se, že je u paní doktorky vždy plno. Můžu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu