Masarykova třída 900, Orlová

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí
Zakladatelská 22/975, Karviná
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Dobrý den. V pondělí jsem byl po dlouhé době na ošetření na ORL v nemocnici v Orlové.Jen jsem zíral na ty změny.K mému potěšení k lepšímu. Lidi do aleluja,ale žádná nervozita. Sestřička vysmáta,paní doktorka jakby smet, no prostě pohoda.Kéž by takových ambulanci bylo víc. Přeji jim hodně síl na bručouny. Určitě se tam rád vrátim.

Dobrý den.S ORL ambulanci Dr. Adamcové v Orlové a jejím personálem jsem spokojená.Pokud tato ambulance jediná v Orlové je čekací doba opravdu delší.To ale není vinou personálu,který jak jsem si všimla, nedrží ani polední přestávku.Pokud chceme být řádně vyšetřeni,budeme v ordinaci nějakou chvíli.Sama vím,že když se do ordinace dostaneme,rádi si popovídáme a pak je to na delší dobu.Chápu,že z těchto důvodů je nutné doporučení praktického lékaře.Kdyby nebylo,čekání by bylo ještě delší.Já jsem spokojená a ráda,že tady tato ambulance je.

Doprovodil jsem manželku s akutním stavem -zánět v krku, manželka stěží mohla mluvit, sestra se jen zeptala, zdali má doporučení od obvod.lékaře. Vysvětlil jsem, že obvodní měla jen do 11h.ordinaci.Sestra pohotově opáčila - tak si najděte ,kdo ji zastupuje.Prolétl jsem celou polikliniku, zastup. obvoďák nikde. Znovu prosím dr. Adamcovou prostřednictvím sestry o ošetření manželky.Zpoza dveří slyším: nemají doporučení ať jdou pryč. Podotýkám, že čekárna ve 13.h byla zcela prázdná a Dr. Adamcová měla ord. dobu ten den do 15.h. Manželka tedy protrpěla ještě zbytečně jednu noc .Druhý den jsme raději jeli do Karviné. Kdo můžete raději se této osobě vyhněte.

Zjistil jsem, že MUDr. Adamcová má novou sestřičku. O žádném chaosu nemůže být ani řeč. Bohužel v celé 30-ceti tisícové Orlové je jedna ORL ordinace a dokonce jsem při čekání zjistil, že do této ordinace jezdí i lidé z Petřvaldu, Rychvaldu a dokonce i z Bohumína. Pak se nikdo nesmí divit, že musíme čekat. Někdy to chudák sestra schytá, protože každý blbeček co přijde tvrdí, že je bolestivý, a to jen proto, aby nemusel čekat. Sestra to naštěstí vždy rozumně zváží. Dokud tato ordinace bude jediná ORL ordinace pro výše jmenovanou spádovou oblast bude se vždy čekat. Lituji sestru, protože tuto situaci řešit není určitě nic s medem.

MUDr. Kateřina Adamcová

Pravda myslím si, že je to přesně vysthlé.

S přístupem jak paní Doktorky tak asistenční sestry jsem spokojen Jiří Cywka

S ošetřením jsem nebyla spokojená, paní doktorka nezvládá organizaci práce, dlouhá čekací doba,a s ní osobně je problém se setkat. Často neordinuje nebo ošetřují jiní lekaři pod její hlavičkou. Nedoporučuji ji.!!

Doporučuji paní doktorku. Je velmi dobrá.

Hodná paní doktorka, umí to s dětmi. Dobrý odborník. Děkuji.

Dobrý tým, dobrá doktorka. Doporučuji.

Lékařka i její kolegové jsou lékaři na místě. Lidský přístup a ochota. Nedivím se, že je u paní doktorky vždy plno. Můžu doporučit.