Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam.

Všem doporučuji tuto paní doktorku, jsem moc spokojená s přístupem, obětavostí, lidskostí. Myslím, že pro každého udělá víc než maximum.

Opravdu skvělá lékařka, velmi pečlivá a příjemná. Jsem už několik let velmi spokojen! Určitě doporučuji.

Paní doktorka je velmi profesionální, příjemná a o pacienty má skutečný zájem. vždy se snaží pomoct. Jsem ráda, že k ní chodím. Vřele doporučuji.

Velice pečlivá paní doktorka, s výborným přístupem.

K MUDr. Bartošové jsem se dostal náhodou - z důvodu dovolené své lékařky. Musím mnohokrát poděkovat za obrovskou profesionalitu a hluboce lidský přístup. Vyšetření bylo neskutečně pečlivé a bylo znát, že MUDr. Bartošová dělá opravdu maximum i pro "cizího" pacienta. Více takových lékařů!
Děkuji.

S úctou
Mgr. Roman Slejška

Velmi příjemná, pečlivá a profesionální lékařka. Vždy se snaží pomoct vyřešit Váš problém. Chodím k ní už několik let včetně manželky a dětí a mohu ji jen doporučit.
Igor

Velmi příjemná, ochotná a pečlivá paní doktoka, máte pocit, že ji zajímáte a že vám chce opravdu pomoci.

Velmi erudovaná lékařka s citlivým i pěněženku šetřícím přístupem k pacientům - mohu ji jen doporučit.