Zahradníkova 494/2, Brno-střed , Brno
Poliklinika Zahradníkova

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Všem doporučuji tuto paní doktorku, jsem moc spokojená s přístupem, obětavostí, lidskostí. Myslím, že pro každého udělá víc než maximum.

Opravdu skvělá lékařka, velmi pečlivá a příjemná. Jsem už několik let velmi spokojen! Určitě doporučuji.

Paní doktorka je velmi profesionální, příjemná a o pacienty má skutečný zájem. vždy se snaží pomoct. Jsem ráda, že k ní chodím. Vřele doporučuji.

Velice pečlivá paní doktorka, s výborným přístupem.

K MUDr. Bartošové jsem se dostal náhodou - z důvodu dovolené své lékařky. Musím mnohokrát poděkovat za obrovskou profesionalitu a hluboce lidský přístup. Vyšetření bylo neskutečně pečlivé a bylo znát, že MUDr. Bartošová dělá opravdu maximum i pro "cizího" pacienta. Více takových lékařů!
Děkuji.

S úctou
Mgr. Roman Slejška

Velmi příjemná, pečlivá a profesionální lékařka. Vždy se snaží pomoct vyřešit Váš problém. Chodím k ní už několik let včetně manželky a dětí a mohu ji jen doporučit.
Igor

Velmi příjemná, ochotná a pečlivá paní doktoka, máte pocit, že ji zajímáte a že vám chce opravdu pomoci.

Velmi erudovaná lékařka s citlivým i pěněženku šetřícím přístupem k pacientům - mohu ji jen doporučit.