Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy v životě byla. Budu jí navždy vděčná. Je nesmírně pečlivá a vstřícná, nic nezanedbá a je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby pacientovi pomohla jeho problém vyřešit. Mám teď potíže záhadného původu, má praktická lékařka moc nebrala na vědomí, co jsem jí říkala a odbyla mě. Paní doktorka Bartošová vše důkladně prověřila, dokonce i věci, které mě samotnou nenapadly a důkladně vyslechla vše, co mě trápilo.
Chodím k ní už od dětství, kdy jsem začala z preventivních důvodů kvůli matce a jejím alergiím a paní doktorka mi objevila astma, ačkoli jsem si vůbec neuvědomovala, že bylo něco špatně (bylo mi tak 12). Až po užití respirátoru se mi otevřel nový svět bez omezení, jako bych objevila novou super schopnost. Do té doby jsem si myslela, že jsem akorát fyzicky neschopná, ale nebyla to pravda!
Paní doktorka Bartošová mi mění život k lepšímu a budu jí za to navždy vděčná.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Paní doktorka má velmi lidský, chápavý a vstřícný přístup k pacientům. udělá si na pacienta čas, naslouchá mu, do ničeho ho netlačí. Je velmi pečlivá.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam.

Všem doporučuji tuto paní doktorku, jsem moc spokojená s přístupem, obětavostí, lidskostí. Myslím, že pro každého udělá víc než maximum.

Opravdu skvělá lékařka, velmi pečlivá a příjemná. Jsem už několik let velmi spokojen! Určitě doporučuji.

Paní doktorka je velmi profesionální, příjemná a o pacienty má skutečný zájem. vždy se snaží pomoct. Jsem ráda, že k ní chodím. Vřele doporučuji.

Velice pečlivá paní doktorka, s výborným přístupem.

K MUDr. Bartošové jsem se dostal náhodou - z důvodu dovolené své lékařky. Musím mnohokrát poděkovat za obrovskou profesionalitu a hluboce lidský přístup. Vyšetření bylo neskutečně pečlivé a bylo znát, že MUDr. Bartošová dělá opravdu maximum i pro "cizího" pacienta. Více takových lékařů!
Děkuji.

S úctou
Mgr. Roman Slejška

Velmi příjemná, pečlivá a profesionální lékařka. Vždy se snaží pomoct vyřešit Váš problém. Chodím k ní už několik let včetně manželky a dětí a mohu ji jen doporučit.
Igor

Velmi příjemná, ochotná a pečlivá paní doktoka, máte pocit, že ji zajímáte a že vám chce opravdu pomoci.