Sam.ord. PL - gynekologa
5.května 414, Králíky

Měla jsem opakované problémy na které mi vždy odpovídal že jsem v pořádku. Po určité době mi to přišlo podivné tak jsem zašla za jiným doktorem a kdyby jsem to neudělala tak už tu nejsem.

Nemám moc dobré zkušenosti. Když poslouchám své známé co vše jim lékař prováděl nebo provádí při prohlídkách zůstává mi rozum stát. Já to vůbec neznám. Antikoncepci mi napsal jakou jsem chtěla aniž by mi on sám poradil co by pro mě bylo třeba dobré. První ultrazvuk mi provedl až když jsem přišla s problémem nedostavení menstruace a tak mi zjistil špatnou polohu dělohy. A jak už někdo zmínil sestřička asi velice ráda asistuje při vyšetření což není příjemné. Spíš než její přítomnost její sledování.

Když jsem si k němu poprvé přišla pro antikoncepci, neudělal mi žádné testy, na nic se mě nezeptal, kromě toho, kolik chci do prášků investovat. souhlasím s tím, že je velmi tichý a na VŠE je nutné se ho ptát. Všechny otázky, které mi během prohlídky položí, se týkají počasí, mého studia atd.., pokud chci hovořit o svých gyn.potížích, musím mu mnohdy skočit do řeči, jinak by se svými "bláboly" ani neskončil.
Sestra na mě rovněž působí velmi nepříjemně a vadí mi, že celou prohlídku vždy sleduje.

S panem doktorem nemám kladné zkušenosti.
Mé problémy bral s příliš lehkou váhou a řekl mi..Přece do Vás nebudu cpát antibiotika.. Řekl mi at si koupím volně prodejnou mastičku..
Od té doby jsou mé problémy horší a horší.
Při konzultaci o antikoncepci se me zeptal jestli mám problemy s pletí a tím to končilo.
V neposlední řadě bych chtěla upozornit na to, že je až příliš tichý a skoro nikdy mu nejde rozumnmět.

je divné napsat o gynekologovi že je nejlepší ,ale jsem s ním velmi spokojená.Je spolehlivý,příjemný velmi ochotný a se vším skvěle poradí.Je to jeden z mála doktorů co ví jak se k lidem chovat a je připravený kdykoli pomoci či poradit.Dobrých a schopných lékařů už je pomálu ,ale s tímto jsem prostě spokojená protože vím ,že svou práci odvádí se zodpvědností.Děkuji za Vás...

Vadí mi jeho apatie, na všechno se musím ptát.Často roztěkaný, nesoustředěný.Minule mi popletl prášky.

Pan doktor je milý a ohleduplný, nikdy se u něj v ordinaci necítím nepříjemně. Pokud se na něco zeptám, rád a ochotně mi odpoví. Bohužel ale, v mém případě přehlédl vrozenou vadu mého nenarozeného syna a tím velmi zkomplikoval další vývoj a průběh nemoci. Doufám však, že se z této chyby poučil a že se mu to podruhé už nestane. Kdyby nešlo o život, člověk by mávnul rukou....

velice chytrý a znalý ve svém oboru.Máme ho velice rádi.jsme rádi ho tady máme.Má i hodnou sestřičku.je to prostě tým!!!

Také já se musím přidat ke kladným hodnocení pana doktora. Je to velice milý, šetrný a ochotný lékař, který vysvětlí vše, co je potřeba a v případě potřeby i uklidní. Je to můj druhý lékař (prvním byla žena a dost hrůza) a nemůžu si ho vynachválit. I mé první těhotenství bylo zcela v pohodě a moc se těším na spolupráci při tom druhém :). Vřele doporučuji!

Doktor u kterého člověk-žena ztratí strach a obavu z vyšetření.