Adresa

Ordinace
Koryčanská 47, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velice empatický a určitě dobrý lékař při vykonávaní běžných vyšetření. Když jsem však měla opakované problémy s neúspěšnými těhotenstvími, jeho věta zněla "příroda je mocná" nebo "necháme to na přírodu", a jinak že jsem zdravá a nic nepotřebuji vyšetřit. Přitom jsem měla anémii a hypotyreózu, zjištěnou obvodní MUDr., která mi následně udělala vyšetření z odběrů krve, když jsem ji popsala své problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Chlap kterému můžete říct všechno! A dokonce poslouchá :-) škoda že takových není víc :-( Teď mě asi čeká hledání doktora někde u Prahy vůbec se mi do toho nechce!

K
Ověřený profil

Absolutní spokojenost :) Pak doktor má příjemný a hlavně lidský a individuální přístup :) Vždy poradí a pomůže. můžu jenom dopuručit :)


K
Ověřený profil

Velmi laskavý, ohleduplný. Lidský přístup, až kamarádské jednání. Umí vyslechnout, nějakým záhadným způsobem otevírá srdce. A to jsem spíše uzavřená povaha :-D


:
Ověřený profil

Naprosto úžasný doktor. Velmi chápavý, vždy poslechne, poradí. Naprosto ohleduplný a vnímavý. Příjemný a ochotný poradit. Chodím k němu ráda a vždy odcházím s úsměvem. Prostě jen samá chvála, ani slova na to nestačí :-)


S
Ověřený profil

Vynikající doktor, nemohu si ho vynachválit, vždy všechno perfektně vysvětlí, poradí, vyléčí, prostě nejlepší gynekolog jakého znám :)


L
Ověřený profil

Chci s ním zase rodit :-) když na mě promluvil a já ležela na tom lůžku druhý den v bolestech vypadala jako anděl (nad sebou měl zrovna světlo). Příjemný hlas a jeho pohlazení na tváři mě hodně pomohlo a na porodním sále jsem se s ním ještě nasmála. Pokud budu hledat nového MUDr. jedině jeho.


V
Ověřený profil

Mela jsem tu cest mit pana doktora Wernera pri svem prvnim porodu. Je neuveritelne pozitivni, lidsky a predevsim profesional. Spolu s uzasnou sestrickou byli ta nejuzasnejsi dvojka jakou si lze u porodu prat. Timto jim jeste jednou moc dekuji!


D
Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora zatím jen jednou. Vše vyslech se zájmem, vedl dialog a tak jsme problém, s kterým jsem přišla, vyřešili jak nejlépe to šlo. Vlastně nedokážu říct přesně proč, ale také jsem odcházela z ordinace s úsměvem na rtech. Už se těším na další "spolupráci":)


Ž

Pan doktor Werner,je jeden z mala kdy by jsi dalsi pani doktori mohly vzit od neho skolu,nejbajecnejsiho a nejlictejsiho pana doktora jsem nepoznala,vzdy rad poradi,vyslechne cloveka kdyz ho neco trapi,jeste jednou pane doktore dekujeme ze jste.


Došlo k chybě, zkuste to znovu