Koryčanská 47, Kroměříž

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Chlap kterému můžete říct všechno! A dokonce poslouchá :-) škoda že takových není víc :-( Teď mě asi čeká hledání doktora někde u Prahy vůbec se mi do toho nechce!

Absolutní spokojenost :) Pak doktor má příjemný a hlavně lidský a individuální přístup :) Vždy poradí a pomůže. můžu jenom dopuručit :)

Velmi laskavý, ohleduplný. Lidský přístup, až kamarádské jednání. Umí vyslechnout, nějakým záhadným způsobem otevírá srdce. A to jsem spíše uzavřená povaha :-D

Naprosto úžasný doktor. Velmi chápavý, vždy poslechne, poradí. Naprosto ohleduplný a vnímavý. Příjemný a ochotný poradit. Chodím k němu ráda a vždy odcházím s úsměvem. Prostě jen samá chvála, ani slova na to nestačí :-)

Vynikající doktor, nemohu si ho vynachválit, vždy všechno perfektně vysvětlí, poradí, vyléčí, prostě nejlepší gynekolog jakého znám :)

Chci s ním zase rodit :-) když na mě promluvil a já ležela na tom lůžku druhý den v bolestech vypadala jako anděl (nad sebou měl zrovna světlo). Příjemný hlas a jeho pohlazení na tváři mě hodně pomohlo a na porodním sále jsem se s ním ještě nasmála. Pokud budu hledat nového MUDr. jedině jeho.

Mela jsem tu cest mit pana doktora Wernera pri svem prvnim porodu. Je neuveritelne pozitivni, lidsky a predevsim profesional. Spolu s uzasnou sestrickou byli ta nejuzasnejsi dvojka jakou si lze u porodu prat. Timto jim jeste jednou moc dekuji!

Byla jsem u pana doktora zatím jen jednou. Vše vyslech se zájmem, vedl dialog a tak jsme problém, s kterým jsem přišla, vyřešili jak nejlépe to šlo. Vlastně nedokážu říct přesně proč, ale také jsem odcházela z ordinace s úsměvem na rtech. Už se těším na další "spolupráci":)

Ž

Pan doktor Werner,je jeden z mala kdy by jsi dalsi pani doktori mohly vzit od neho skolu,nejbajecnejsiho a nejlictejsiho pana doktora jsem nepoznala,vzdy rad poradi,vyslechne cloveka kdyz ho neco trapi,jeste jednou pane doktore dekujeme ze jste.

Pragmatik a profesionál.