Adresa

Koryčanská 47, Kroměříž
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Chlap kterému můžete říct všechno! A dokonce poslouchá :-) škoda že takových není víc :-( Teď mě asi čeká hledání doktora někde u Prahy vůbec se mi do toho nechce!


K
Ověřeny pacient

Absolutní spokojenost :) Pak doktor má příjemný a hlavně lidský a individuální přístup :) Vždy poradí a pomůže. můžu jenom dopuručit :)


K
Ověřeny pacient

Velmi laskavý, ohleduplný. Lidský přístup, až kamarádské jednání. Umí vyslechnout, nějakým záhadným způsobem otevírá srdce. A to jsem spíše uzavřená povaha :-D


:
Ověřeny pacient

Naprosto úžasný doktor. Velmi chápavý, vždy poslechne, poradí. Naprosto ohleduplný a vnímavý. Příjemný a ochotný poradit. Chodím k němu ráda a vždy odcházím s úsměvem. Prostě jen samá chvála, ani slova na to nestačí :-)


S
Ověřeny pacient

Vynikající doktor, nemohu si ho vynachválit, vždy všechno perfektně vysvětlí, poradí, vyléčí, prostě nejlepší gynekolog jakého znám :)


L
Ověřeny pacient

Chci s ním zase rodit :-) když na mě promluvil a já ležela na tom lůžku druhý den v bolestech vypadala jako anděl (nad sebou měl zrovna světlo). Příjemný hlas a jeho pohlazení na tváři mě hodně pomohlo a na porodním sále jsem se s ním ještě nasmála. Pokud budu hledat nového MUDr. jedině jeho.


V
Ověřeny pacient

Mela jsem tu cest mit pana doktora Wernera pri svem prvnim porodu. Je neuveritelne pozitivni, lidsky a predevsim profesional. Spolu s uzasnou sestrickou byli ta nejuzasnejsi dvojka jakou si lze u porodu prat. Timto jim jeste jednou moc dekuji!


D
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora zatím jen jednou. Vše vyslech se zájmem, vedl dialog a tak jsme problém, s kterým jsem přišla, vyřešili jak nejlépe to šlo. Vlastně nedokážu říct přesně proč, ale také jsem odcházela z ordinace s úsměvem na rtech. Už se těším na další "spolupráci":)


Ž

Pan doktor Werner,je jeden z mala kdy by jsi dalsi pani doktori mohly vzit od neho skolu,nejbajecnejsiho a nejlictejsiho pana doktora jsem nepoznala,vzdy rad poradi,vyslechne cloveka kdyz ho neco trapi,jeste jednou pane doktore dekujeme ze jste.


I
Ověřeny pacient

Pragmatik a profesionál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti