Sam. ordinace PL pro dospělé
Hraniční 9, Svitavy

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

S tímto praktikem mám velice špatné zkušenosti. S celou kritikou výše naprosto souhlasím, se vším jsem se setkal. Co se týče kladných hodnocení - buď lékař neposuzuje všechny stejným metrem, anebo se jim nic vážného nestalo. Dokud na Vás pobírá poplatky a nic po něm nechcete, je vše ok, ale jakmile se vyskytne nějaký větší zdravotní zádrhel, činí mu veliký a nepřekonatelný problém poslat Vás na jakékoli vyšetření a co hůř - odmítá i psát prášky, které jsou jakkoliv v rozporu s jeho názorem (zřejmě ovlivněným jeho vzděláním na poli psycho a křesťanskou vírou), odmítá i přes doporučení specialisty, člověk se musí snažit sám a shánět pomoc a vyšetření jinde. Samozřejmě si nezapomene vzít poplatek a to i za pouhé předání zprávy (něco jako minimální kontakt s pacientem mu nic neříká). Čekací dobu v čekárně bych zprůměroval na takových 35-45 minut (někdy se stane, že vás vezmou už po 10 minutách).Není divu, nejednou jsem byl svědkem, jak panu Vrbovi přišel nějaký známý/známá a kecají spolu - ono jde vše slyšet - a to, že mají v čekárně plno, je nezajímá, takto stráví klidně 30 minut své velice krátké ordinační doby. Celkový přístup : laxní, neosobní,lékařské schopnosti zamrzlé v 70 letech i s přístupem,velice velice spořivý, zřejmě vševědoucí a neomylný. Těch mínusů je spousty a mrzí mě, že zde nejde dát horší hodnocení.
Co se týče jeho sestřičky - opravdu náladová a hlavně svérázná, nenechá si nic vymluvit, arogantní a nedejbože chtějte, aby telefonicky dali vědět to či ono(a nemyslím tím banality, které se dějí každý den či týden). Musíte Vy, pro ně je drahé někomu zavolat. Umí se skvěle přetvařovat :) díky tomu si mnozí myslí, že je to sympatická osoba ale ono u ní platí dvojnásob- jak na koho.
Závěrem bych se ještě rád omluvil za případné nedostatky v pravopisu a podotýkám, že toto hodnocení nepíšu rozzuřen,naštván ani nic podobného, naposledy jsem u něj byl x měsíců zpět a opravdu doufám, že naposledy. Pouze jsem našel tuto možnost podělit se o "zážitky z cest" a doporučuji, kdo tam nemusí, nejezděte, kdo ano, doufejte, že budete zdrávi, jinak s Vámi naše zdravotnictví v čele s tímto rádoby doktorem pěkně zatočí.

Po přečtení recenzí jsem se rozhodla také přispět názorem. Je tu spousta názorů, že je sestřička drzá a arogantní. Já znám paní sestřičku jako zákaznici, která chodila k nám do obchodu nakupovat. Vždy byla milá a slušná. Narozdíl od ostatních lidí, kteří často ani neuměli pozdravit. Jestli je arogantní i u sebe v práci, to posoudit nemohu, ke mě se tak nikdy nechovala. Je možné, že se tak chová jen ke známým a opakujícím se pacientům, tzv. hypochondrům starší generace. Neříkám, že mám výborné zkušenosti, např. poplatky za různá vyšetření jsou dosti předražené, ale když je potřebuju, nedá se svítit. Jinak mám ale s panem doktorem i sestřičkou dobré zkušenosti a zatím není důvod abych měnila. Takže já doporučuji

Je vynikající. Chodíme k nemu celá rodina a jsme spokojeni. Setra by měla používat ústní vodu. Strašně ji páchne z úst.

Pan doktor je velmi svědomitý a nic nepodcení. Velice také oceňuji jeho lidský přístup a schopnost empatie, vlastnosti, které u spousty lékařů zcela chybí. Jsem rád, že mám právě tohoto lékaře a za nic bych neměnil.

Je velice opatrný při předepisování léků, raději napíše méně balení a jste pak nuceni zbytečně platit za položku na receptu znovu i když jde o stejný lék v rámci
3 měsíců. Ordinační doba je minimální, vyhovuje jemu, méně pacientům.Zřejmě stačí
platba pojišťovny za registrovaného pacienta a pak už tvrdý úsporný režim vydat na
pacienta co nejméně.
Enormní až astronomický je poplatek za prohlídku řidiče, která se vejde do 12 minut za 460 Kč s potvrzením 2 formulářů, které dostanete předem a musíte si je sámi vyplnit a dát jen k potvrzení, což je pro starobní důchodce dost zničující
zážitek, který se opakuje každé 2 roky.
Před vstupem k lékaři vám sestra v předpokoji řekne o poplatek o jehož zaplacení by měl rozhodnout až lékař,zda má být placen, či nikoliv.Na jednání s ní se určitě těšit nebudete, zvláště, když si sama určí někdy 2-3 pacienty ke vstupu do ordinace, přestože přijdou až po vás. O tom možná ani lékař neví, protože máte dojem, že zde má hlavní slovo ona a její arogance.

Je to velmi svědomitý a pečllivý lékař, nic nepodcení. Když je to nutné, provede i drahé vyšetření - evidentně nerad, ale udělá to. Je mi pod 30 a nikdy mi neodmítl pomoc nebo že by byl neochotný, to rozhodně ne. Nesmíte simulovat a nebudete mít problém. Sestra je rázná, ale fér a nikdy vás neodmítne s problémem. Že se vybírají poplatky je fakt, ale s tím se v našem zdravotnictví tak nějak počítá, ne?

Chodí k panu doktorovi už léta a jsem velmi spokojený,je opravdu pečlivý.

Pan doktor Vrba je velmi pečlivý, svědomitý a důsledný lékař, jsem velmi spokojena s jeho přístupem jak po odborné tak i po lidské stránce. Jsem ráda, že jsem registrována právě u něj, myslím, že je to jeden z nejlepších praktiků ve Svitavách.

To co potkáte v zádveří a pak v ordinaci samé patří tak do 70 let. Doktor sám má specializaci prý i na psycho a jak to tak bývá některé úsudky prostě nejsou z tohoto světa... například nedostanete neschopenku na akutní oční problém, že netrefíte domů, ale na suchý kašel vždy!
Věděli jste, že "praktický lékař" dostává paušální částku za to , že jste u něj registrováni jako klient??? To je byznys viďte? Já tam nechodím, zle se mi udělá až na místě!

SVEDOMITY LEKAR,ODBORNY PRISTUP,OVSEM SESTRICKA BY SI MELA NEKDY UVEDOMIT,ZE BYT ZRAVOTNIK JE POSLANI....a hlavne prace s lidma..