Soukromá zubní ordinace
Nerudova 102, Nýrsko

pana nového nedoporučuji, několik let jsem ho navštěvoval vždy ok a až u druhého zubaře se zjistilo že mám pod plombama kazy díky laxnimu ošetření. za mě opravdu ne.

Z vlastni skusenosti nemohu rict,ze by se pan doktor snazil zachranit zuby,ale spis mu jde o vydelek a to urci diagnozu bez rentgenu.V ostatnich stomatologickych pracovistich se nejprve poridi RTG a potom se navrhne postup lecby,ale nikdy ne obracene.Muj zanet dasni pan doktor vubec neresil asi prehlidl a ze by navrhl odstraneni zubniho kamene?Je to ostuda,kdyz se vas jiny zubar pta ke komu jste driv chodila?Jsem rada,ze existuji i super zubari,kteri maji opravdu zajem vam pomoci v problemu a i esteticky.Za dojizdeni k memu novemu zubari me tato pece stoji a po financni strance take bezbolestne osetreni,zdrave zuby... bohzel az po vymene zubare.

doporučuji

Pan doktor je odborník s velkým o. Rozumí svému oboru perfektně. Nikdy nepodcení situaci a snaží se zachovat pacientovi vynikající chrup. Netrhá zuby zbytečně. Přestávám mít dokonce strach ze zubařů.

Chodím k němu uz od detstvý. Po přestěhování se mi vyplatí zaject cca 50 Km nežli mněnit. Naprostá spokojenost

Pan doktor je skvělý ,ale jeho syn je taky zubař a je strašně příjemný a ochotný takvé lidi se jen tak nevidí

Pan doktor super spicka bomba

Pan doktor mi zbavil strachu ze zubařů,je ochotný, příjemný, vstřícný.