Koptova 6, Karlovy Vary
Neurologická ordinace

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Nejlepší člověk,kdy jsem mohla poznat.Chodila jsem k němu 13,let a mrzí mě moc,že skončil.Takový už nebude.J.Rosenkranzová.

Jsem jeho pacientkou již 10 let a pomohl mi vrátit se do normálního života.Přes bolesti páteře,kloubů,zvládá bravurně akupunkturu.Díky němu opět mohu normálně chodit.Díky

Pane doktore,
velice Vám děkuji za obrovskou pomoc, kterou jste mi poskytl :-)
Nejde to bohužel přesněji vyjádřit slovy, ale vážim si Vás jako lékaře, Vaší pomoci mně, kterou jste mi poskytl i jako člověka. Velice ráda jsem Vás navštěvovala a nyní Vám přeji krásné, pohodové užívání si v důchodu, které si po tolika letech co jste Vaše obrovské srdce dával nejen lidem, ale i tomu, aby jste jim poskytl nejlepší léčbu.

nevím kdo si stěžuje, ale mne všude odmítli se slovy vzhledem k vašemu věku(65), už to lepší nebude...jen pan doktor se mne ujal a po půlroční léčbě, je mi o 100% líp. Zas mohu dělat věci, které mi bolest nedovolila....děkuji moc pane doktore

Horšího lékaře jsem nemohl potkat...

Začal mne léčit v 62 letech(nyní jsem 75ti letý) Parkinsonův syndrom. Mám prostě třes
rukou. V podstatě za celou dobu se mi nijak zvlášť situace nezhoršila. Bohužel, ale
platilo to co hned na začátku slíbil. ,,Zatím Vás nevyléčím, ale zastavíme toho
dr Parkinsona´´. Což se mu také zdárně vede (dr. Masnému). Mimo to jsem léta trpěl na
bolesti zad v bederní oblasti. Za několik sezení s použitím jehliček (akupunktura) jsem
byl zbaven bolesti a od té doby již 12 let se mohu ohýbat, zvedat a pod. bez problémů
a následků. Pan dr.Masný je velmi moudrý pán, který si na každého pacienta udělá dost
času, aby pacient odcházel spokojený. Myslím, že není-li z celkového pohledu jednička
v K. Varech tak rozhodně patří mezi absolutní špičku a to ve srovnání s celým lékařským
sborem. Díky doktore a dobrý lov ! (Rybáří).

Opravdu nejlepší neurolog v K.Varech!!!

Výborný.Pomohl velmi účinně nejen mně,ale i před léty mému synovi a mnoha dalším lidem.Má v našem městě pověst vynikajícího odborníka.Za všechny pacienty díky.

Velmi dobrý,lidský.

výborný lékař, pomohl mnoha lidem jak při svém působení v nemocnici, tak nyní v odborné praxi. Díky pane doktore !!!