Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc.

Internista Více

Hradec Králové 1 adresa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• diabetologie
  • pracovní lékařství
  • vnitřní lékařství - interna

Pan profesor je jediný člověk, který mi dokázal pomoci s obezitou, ukočírovat rozjíždějící se cukrovku a usměrnit funkci štítné žlázy. Přišla jsem k němu před časem se 105 kg, unavená/neschopná života a vystresovaná. Doporučil mi změnit stravu, brala jsem i jeho tabletky /prakticky je beru ještě dnes/. Změnila jsem prakticky vše. Jeho přístup k pacientovi je mimořádně profesionální a záleží už jen na Vás, kteří ho navštívíte co vlastně chcete. Protože jsou jen dvě možnosti CHCI a NECHCI. Pokud je člověk na dně a uvědomí si, co vlastně chce - dokáže přijmout doporučení, řídí se jimi, udělá cokoliv a nevadí mu, že i musí občas něco zaplatit. Platíme dnes všude. Ti ostatní, co jim cokoliv vadí na metodě pana profesora nic NECHTĚJÍ. Nemá tudíž cenu, aby ho navštěvovali a zabírali místo těm, co na jeho pomoc čekají. Dnes jsem o 17 kg lehčí, cukrovka se nerozjela a neberu léky. 9 let jsem pojídala tabletky, které mi ubližovaly.
DĚKUJI PANU PROFESOROVI ZA LIDSKÝ PŘÍSTUP, ZA ZMĚNU V MÉM ZDRAVÍ A ŽIVOTĚ. CÍTÍM SE TEĎ PLNÁ ŽIVOTA A ČILÁ.
DOPORUČUJI VŠEM, CO MAJÍ STEJNÉ PROBLÉMY. VĚŘTE, ŽE ANI DÁLKA NENÍ PROBLÉM, JEZDÍM ZA NÍM 368 KM. JE TO STÁLE O JEDNOM... CHCI A NEBO NECHCI.

JAK SI TAK PROČÍTÁM VAŠE PŘÍSPĚVKY, TAK SE BAVÍM. PAN PROFESOR POMŮŽE ZHUBNOUT OPRAVDU KAŽDÉMU-KDO OPRAVDU CHCE!!!! ROZHOZENÝ METABOLISMUS MÁTE, PROTOŽE JSTE BUĎ NEPOCHOPILI A NEJEDLI, NEBO JEN PROSTĚ NEVYDRŽELI...
A ŽE ZA TO ZAPLATÍTE? ŘEKNĚTE MI, KDE V DNEŠNÍ DOBĚ NE?
NAUČILA JSEM SE JÍST I ŠESTKRÁT DENNĚ-JÍM TO, CO MI CHUTNÁ-ZHUBLA JSEM DESET KILO, JSEM SPOKOJENÁ.

Vynikající člověk,lékař,kterého mohu doporučit a i přes své pracovní vytížení dokáže být stále lidský a přívětivý ke svým pacientům.1*

K panu Martiníkovi chodím již řadu let. Až on mi pomohl diagnostikovat celý problém a hlavně našel řešení.
Po přečtení záporných kritik, bych každému ráda poradila - zamyslete se nejdříve sami nad sebou, nad svým přístupem k životu, jaká je vaše životospráva a zda máte dost relaxace. Ono to bohužel je to nejzákladnější a hlavně jediné co člověk může sám udělat pro sebe, bez lékařů.

Vubec mi nepomohl, ba právě naopak. Určitě si zvolte v HK někoho jiného. U tohoto pana doktora zhubnete jen co se týče peněženky.

Pan doktor Martiník je fakt odborník se vším všudy.. chodím k němu už delší dobu a jsem s ním spokojený. A spokojení jsou i všichni moji známí, kterým jsem ho doporučil. Má příjemné vystupování, velké znalosti a člověku se fakt věnuje. Všem, kdo opravdu potřebuji pomoct, ho vřele doporučuju.

K panu profesorovi chodila nejdříve moje mamka, která se u něj léčí jako diabetička a nemohla si ho vynachválit. Když mi můj lékař řekl, že budu mít stejné problémy s diabetem jako moje matka a bůhví, co se se mnou stane a jaké všelijaké problémy budu mít a odmítl mě jakkoliv léčit, šla jsem za ním taky. Pan profesor je naprostý profesionál se vším všudy. Důkladně mě vyšetřil a zjistil, že léky, které mám na tlak jsou zbytečné a léky, které bych potřebovala nemám. Dokonce mi půjčil přístroj, který mi zjišťoval hodnotu cukru v krvi. Pak mi z toho vytisknul zprávu a vysvětlil mi na ní, v jakých chvílích a po jakém jídle se mi ten cukr zvedá mimo hranice. Proto teď vím, co mám jíst a čemu se vyhýbat. Svým přístupem mě velice uklidnil a od té doby se cítím jako vyměněná, je mi skvěle. A pokaždé se těším na další návštěvu u něho. Je to ten nejlepší lékař, jakého znám a všem ho vřele doporučuji.

K panu profesorovi chodím již delší dobu a mám s ním výborné zkušenosti nejen já, ale i má mamka, která k němu přišla (na rozdíl ode mne) s potřebou snížit hmotnost. Má zkušenost, že pan profesor neordinuje léky na snížení hmotnosti za každou cenu - jen s vidinou výdělku, ale pouze v případě, že to má význam. Má i úžasný přístup k pacientům.

Vynikající lékař s pochopením pro pacienta. Vstřícné a laskavé jednání, ochota vyslechnout pacienta a rozebrat s ním jeho celkový zdravotní stav. Doporučuji.

Jsem diabetik a chodim k prof. Martinikovi uz par let. Potom co jsem zazil u jinych doktoru, jsem stastny, ze muzu chodit prave k nemu. Muzu jen chvalit a doporucit.