Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc.

Internista Více

Hradec Králové 1 adresa

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• diabetologie
  • pracovní lékařství
  • vnitřní lékařství - interna

když mi pan Martiník řekl, jak mě vidí a jaká jsem... není víc co dodat.Každý kdo jen trochu pochybuje o vsém těle a své jistě krásné duši, by měl navštívit odborníka,který ho vrátí zpět na zem a dovede k sebelásce a k sebevíře,která je pro váš úspěch nesmírně důležitá.A takový je právě Prof.Martiník. Děkuji kamarádce,že mi o takovém doktoru řekla. Že je drahý? No to záleží na každém jak si cení své zdaví. Hubnu a zbavuji se chlupů na krku a to je pro mě jeden velký zázrak.

K panu doktoru Martiníkovi chodím již několik let a na rozdíl od byvalych doktoru k kterým již nechodím mi opravdu pomohl a léčí a ne jenom předepisuje léky jako jiní. A vždy mi pomohl.

S nadváhou a cholesterolem mám problémy v podstatě celý život. Něco jsem si přivodil životním stylem, něco podědil a hlavně mi s tím nikdo nepomohl (včetně OL). V posledních deseti letech navštěvuji metabolickou poradnu pana profesora Martiníka a i když nejsem příliš zodpovědný v chování ke své tělesné schránce, tak jemu se konečně podařilo s mými problémy něco udělat. Již je mi jasné, jak se mám chovat - způsob stravování, pitný režim, pohybové aktivity, v případě potřeby nějaké léky (nemyslím tím jen urychlovače metabolismu) - to vše, pod dozorem pana profesora Martiníka a jeho personálu, mi pomáhá. Za ty roky jsem zažil několik váhových výkyvů, které si dokážu vysvětlit obdobím zvýšeného stresu a nechutí myslet sám na sebe, což je vždy původcem těch největších problémů. Stres, nedostatek času (případně výmluva na nedostatek času), úplné opomínání základních fyzických potřeb (pravidelný příjem kvalitní potravy, pitný režim, pohyb i odpočinek), to vždy vede k negativní změně v našem těle. Kdo kouří, chlastá, přežírá se nebo naopak nejí (nebo se cpe nesmyslama) a je líný se hnout, je na nejlepší cestě do průšvihu (workoholici jsou na tom podobně). Problém číslo jedna je v hlavě - pochopit podstatu svých problémů, nestydět se si je přiznat a nenalhávat si nějaké nesmysly. Taky je dobré zvolit zdravou míru svých snah. Proč by měla např. holka krev a mlíko chtít vypadat jako Twiggy, když nemá žádné problémy atp. ... Abych to uzavřel - profesor Martiník mi pomohl, že se s padesátkou na krku cítím lépe než když mi bylo o deset let míň (ať si kdo chce co chce říká...).

Dala jsem za první vyšetření sice dost peněz, ale opravdu jich nelituji, jelikož jsem se o sobě dozvěděla spoustu věci, které jsou opravdu moc důležité. Při jednání pana profesora mi jde mráz po zádech, ovšem v dobrém slova smyslu, jeho vřelé přijetí už samo o sobě je vyjímečné, navíc vysvětlí vše do podrobností, pošle na vyšetření která jsou potřebná, udělá vše potřebné aby se člověk mohl opravdu léčit, né jen přežívat. Chodime k němu celá rodina už několik let, platíme jen regulační poplatek 30Kč, jako všude jinde. Jsme velice spokojeni a jsme už zcela bez léků a potíží které jsem měli při první návštěvě.

Dnes jsem byla na odborné konzultaci u pana doktora. Velmi příjemné setkání,žádná póza jen odborné informace lidsky podané. díky

Vřele doporučuji všem, kdo trpí nadváhou...Tom

Dobry den,
pred 2 lety jsem navstivila pana doktora Martinika, ze chci zhubnout. Prasky jsem si vynutila sama i kdyz mi rekl, ze je zas tolik nepotrebuji. Ne,ze bych zhubla na kila, ale na centymetry. Po te jsem to vse porusila a cm pribyvaly, opet jsem se vratila k jeho radam a opet jsem byla stihlejsi. Kilogrami nikomu rikat nemusite, ale obvod tela je kazdemu znam hned na pohled.

Obdivuji jeho lidský přístup a trpělivost. Mohu jen a jen doporučit.

Neznám lepšího doktora a dokáže být velmi lidský. Nepovyšuje se a stojí s vámi ve vašem problému. Všechny postupy co navrhne fungují.

Přečetla jsem si tady nějaké hodnocení a musím reagovat. Lidi, kteří si toto přečtou, tak k panu doktorovi nepůjdou a to by byla škoda. Lidičky, píšete negativní komentáře na léky, které Vám pan doktor předepsal, ale nepíšete, jak ty léky máte brát. Já jsem je také měla k dispozici a brala je přesně tak, jak jsem měla. Někdy se stalo, že jsem se začala klepat, ale bylo to tím, že jsem udělala chybu a předávkovala se. Pokud to bude brát člověk přesně tak, jak mu pan doktor řekne, tak bude spokojen. Já jsem poprvé navštívila doktora před 2 lety s váhou 88kg/170cm. Tabletky jsem brala první 2 měsíce a už po 2 měsících jsem měla 75kg a cítila se perfektně. Jedla jsem hodně zeleniny, masa - bílého, ale i červeného a půl hodinky denně jsem měla pohyb rychlé chůze. Dnes po dvou letech mám 76,5kg (pohužel přírůstek kvůli hormonům, které jsem musela brát), ale prášky už víc jak rok neberu a cítím se pořád velice dobře. Tady vlastně ani o ty prášky nejde. Ty Vám mají pouze nastartovat metabolismus, ale také ukázat cestu, že se můžete cítit lépe. Mám poruchu glukozové tolerance, omezuji se jen trochu. Jím hodně ořechů a cítím se opravdu dobře. Kdybych nenavštívila pana doktora, byla bych obtloustlá, unavená a bez energie. Nyní jsem holka krev a mléko (ale jsem spokojená) a když mám chuť na medovník, tak si ho prostě dám, ale za hodinku to jdu vyběhat. Člověk si to musí nastavit a mít se rád. Pan doktor ví, co dělá a já mu za to děkuji! K.