náměstí Míru 24, Tišnov
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor by měl být přednášen na lékařských fakultách jako vzor lidského přístupu a maximální pečlivosti, odbornosti a komplexního přístupu k pacientovi.Přeji mu především pevné zdraví a všem pana doktora velmi doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor je vynikající svědomitý lékař. Neustále se vzdělává a má velký profesní přehled. Vřele doporučuji a přeji panu doktorovi pevné zdraví.

Výborný pan doktor, vždy pomůže, poradí, pečlivě vyšetří.......rozumí nejen svému oboru

Pana doktora znám a navštěvuji od doby, kdy přišel do Tišnova. Je to jediný doktor který "člověka vidí celého" .
a to co "nevidí" nechá vyšetřit na příslušných pracovištích,nebo si o výsledky vyšetření třeba z interny řekne.. Cením si jeho přístupu k pacientkám, obětavosti , zkušenostem. I mně v 66 letech vyhovuje možnost komunikace mailem. Přeji mu zdraví, hodně spokojených pacientek a děkuji. J.F.

Mám za to že pan doktor je hlavně lidský a ochotný pro vás udělat maximum.Hlavně se musí komunikovat. Je to ale také jenom člověk a může se splést.Není robot.Že má v ordinaci to co se uvádí?Hlavně že má v hlavě a to je důležitější.Přeji vám pane doktore hodně pracovních úspěchů a hlavně v osobním životě.

Pan doktor Krejčí - skvělý lékař, odborník, svědomitý, pečlivý. Velice si ho vážím a děkuji.

Chválím, chválím :-)
Má přehled, je pečlivý,bezvadný přístup k pacientkám. Bezva je, že když máte jakýkoliv dotaz, který nevyžaduje návštěvu ambulance,můžete napsat mail a druhý den máte od pana doktora odpověď. Mohu jen doporučit.

Musím říct, že k panu doktorovi chodím 15let a je opravdu profesionál s rozhledem, ikdyž jsem problém neměla, pro jistotu mi udělal rozbory, něco se mu nezdálo a odhlalil mi problém se šťítnou žlázou se kterou se od té doby léčím. .

Mám pana doktora ráda,je ve své práci svědomitý a neváhá vás poslat na jakékoliv další vyšetření,jen aby přišel problému na kloub.Pokud se s něčím za své dlouholeté praxe nesetkal,hledá ve svých knihách,protože by mu to nedalo klidně spát.Vděčím mu za to,že tu ještě jsem,jinde mě odbývali a on jediný to nevzdal.