Umístění: Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o. Jiný

Chodím k němu už 10 let, vždy milý, celou návštěvu dokáže odlehčit, což jsem jako ustrašená puberťačka ocenila, problém vždy dokázal vyřešit, dokonce mě zavčasu poslal do porodnice (ten den jsem opravdu porodila). I když jsem se odstěhovala do Brna, tak zůstávám v této ordinaci a radši si zajedu.

Umístění: Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

K panu doktorovi jsem chodila od mých 15 do 22 let. Nejprve jsem byla spokojena, pan doktor byl milý, vtipný a nikdy mě vyšetření nebolelo. Po přestěhování jsem ale přešla ke gynekoložce v Nemocnici u sv. Anny v Brně a zjistila jsem, že vyšetření pana doktora nebylo řádné. Například mi nikdy nedělal ultrazvuk, nevyšetřoval mi prsa a v neposlední řadě se pravděpodobně nedělaly kompletní testy ze stěru, protože ač jsem u pana doktora nikdy žádný problém neměla, nyní výsledky tak dobré nejsou (žeby tak rychlé změny poté, co jsem přešla?:)) Zároveň byl pan doktor velkým odpůrcem tělíska pro nerodící ženy - v dnešní době, kdy existují různé varianty tělísek i pro nerodící, bych řekla, že je jeho odpůrný názor již překonán. Takže z těchto důvodů pana doktora dále doporučit nemůžu.

Jsem u pana doktora jen krátce, ale velice se mi líbí jeho přístup. Snaží se poradit, uklidnit a bere to s humorem a to je občas třeba.

Jsem jeho pacientkou asi 5 let, za jeho práci si ho velmi vážím, vždy poradí, vždy vyslechne, je soucitný k pacientkám a i když je pravda, že se nechá často zastupovat, nemám problém s žádným "suplujícím":-) gynekologem. Všichni jsou profesionálové a s žádným nikdy nebyl sebemenší problém.

NESOUHLASÍM S PANÍ,KTERÁ PÍŠE,ŽE JE V ORDINACI 5 MI.,KDYŽ MÁ PROBLÉM..SE MNOU DR.DISKUTUJE I HODINU,KDYŽ JE POTŘEBA..SUPER PŘÍSTUP..MUSÍM JEN DOPORUČIT...G.KONÍČKOVÁ DUBNANY.

dobrý

pan doktor se mi zdál ze začátku velmi dobrý. při jakémkoli problému mi vyšel vstříc. i ted se snaží,ale velmi často je pryč. a velmi často ordinuje " v běhu" . když jdu jen na kontrolu, jsem tam i 15minut. když jdu s problémem, za 5minut odcházím :-( navíc místo aby se snažil problém vyřešit sám, odesílá na vyšší pracoviště....samozřejmě soukromá a velmi draze placená :-(

Byla jsem spokojená s panem doktorem, ale odešla jsem kvůli stálici sestře, která je u něj již řadu let. Jednou mě vysloveně zdrbala za to, že jdu na mamograf, což jsem si já nevybrala, ale odeslal mě tam pan doktor. Byla jsem ráda, že jsem nedostala na zadek:-)). Vzala jsem svou kartu a odešla. Na pana doktora bych si opravdu stěžovat nemohla, jen vytknout jeho velmi častou nepřítomnost

Myslela jsem si, ze je tento pan doktor kapacita, ale zrejme bejvavalo. A to mne prived na svet. Nepoznal, ze mam opar, moje doktorka to poznala jen z jeho popisu, zbytecne jsem mela problemy na (svatebni) dovolene. Visi mu tam vselijake certifikaty ve vsech jazycich, ale asi je spis teoretik a i ten by mel umet lip poradit. Vtipky ale, ty mu sly.

Pan doktor je velmi kompetentní, jsem jeho poacientkou již řadu let, vždy mi pomohl, jsem velmi spokojená