Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

(2 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

bří Mrštíků 38

69002 , Břeclav , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích (2)

Obecné skóre

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Karel Klanica Jiný

  Chodím k němu už 10 let, vždy milý, celou návštěvu dokáže odlehčit, což jsem jako ustrašená puberťačka ocenila, problém vždy dokázal vyřešit, dokonce mě zavčasu poslal do porodnice (ten den jsem opravdu porodila). I když jsem se odstěhovala do Brna, tak zůstávám v této ordinaci a radši si zajedu.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Karel Klanica

  K panu doktorovi jsem chodila od mých 15 do 22 let. Nejprve jsem byla spokojena, pan doktor byl milý, vtipný a nikdy mě vyšetření nebolelo. Po přestěhování jsem ale přešla ke gynekoložce v Nemocnici u sv. Anny v Brně a zjistila jsem, že vyšetření pana doktora nebylo řádné. Například mi nikdy nedělal ultrazvuk, nevyšetřoval mi prsa a v neposlední řadě se pravděpodobně nedělaly kompletní testy ze stěru, protože ač jsem u pana doktora nikdy žádný problém neměla, nyní výsledky tak dobré nejsou (žeby tak rychlé změny poté, co jsem přešla?:)) Zároveň byl pan doktor velkým odpůrcem tělíska pro nerodící ženy - v dnešní době, kdy existují různé varianty tělísek i pro nerodící, bych řekla, že je jeho odpůrný názor již překonán. Takže z těchto důvodů pana doktora dále doporučit nemůžu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu