Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

(10 názorů)
Zobrazit lékaře

Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

bří Mrštíků 38

69002 , Břeclav , jihomoravský

• Karel Klanica

Gynekolog,

• M
      Umístění: Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.Služby: Jiný

Chodím k němu už 10 let, vždy milý, celou návštěvu dokáže odlehčit, což jsem jako ustrašená puberťačka ocenila, problém vždy dokázal vyřešit, dokonce mě zavčasu poslal do porodnice (ten den jsem opravdu porodila). I když jsem se odstěhovala do Brna, tak zůstávám v této ordinaci a radši si zajedu.

• M
      Umístění: Gyn. ambulance MUDr. Klanica, s.r.o.

K panu doktorovi jsem chodila od mých 15 do 22 let. Nejprve jsem byla spokojena, pan doktor byl milý, vtipný a nikdy mě vyšetření nebolelo. Po přestěhování jsem ale přešla ke gynekoložce v Nemocnici u sv. Anny v Brně a zjistila jsem, že vyšetření pana doktora nebylo řádné. Například mi nikdy nedělal ultrazvuk, nevyšetřoval mi prsa a v neposlední řadě se pravděpodobně nedělaly kompletní testy ze stěru, protože ač jsem u pana doktora nikdy žádný problém neměla, nyní výsledky tak dobré nejsou (žeby tak rychlé změny poté, co jsem přešla?:)) Zároveň byl pan doktor velkým odpůrcem tělíska pro nerodící ženy - v dnešní době, kdy existují různé varianty tělísek i pro nerodící, bych řekla, že je jeho odpůrný názor již překonán. Takže z těchto důvodů pana doktora dále doporučit nemůžu.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře