Praktický lékař pro dospělé
Tylova 39, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

S panem doktorem jsem velmi spokojený. Doporučil jsem ho přítelkyni, která měla špatné zkušenosti s ošetřující lékařkou. Již po prvním vyšetření byla nadmíru spokojena a překvapena odborným postupem při příjmu. Pan doktor je velmi lidský, ohleduplný s profesionálním jednáním a vystupováním! K tomuto názoru se rovněž mohu připojit a snad jen doplnit, že nikdy není problém s vyšetřením na odborném pracovišti. Pan Mudr. Heis nemá problém s vypsáním žádanky. Rovněž sestřička je profesionálka a velmi příjemná paní.

tento lékař snad neni ani lékař. chování arogantní a hodnocení po lékařské stránce velmi negativní. ale se svými kamarády si rád v pracovní době povídá i třeba půl hodiny. velmi neprofesionální přístup a to jsem tam byla jen jednou protože zastupoval mého pana lékaře.

Pan doktor má rozdílné chování k různým pacientům. Samozřejmě ke známým se chová bezvadně, popovídá o koníčkách a pod. Já osobně jsem se setkal s velkou neochotou a výroky, které by si jako lékař vůbec neměl dovolit. Absolutně ztratil moji důvěru.

Nepřísluší mi hodnotit kvality pana Heise, ale jako jeho pacient mohu jen konstatovat, že jsem byl v jeho péči vždy maximálně spokojený. Je to bezva člověk a odborné kvality se nezapřou.

Jako bývalý kolega znám MUDr. Heisse jako odpovědného a kompetentního praktického lékaře s velmi dobrými znalostmi ve svém oboru. Se svými klienty jedná vždy korektně, zároveň si je vědom své odpovědnosti. S čistým svědomím mohu doporučit.
MUDr. P.K., interna.

Velmi dobrý lékař, který dle mého názoru nic nezanedbá. Vřele doporučuji

velice dobrý lékař, který ví co dělá

Pan doktor Heis je jeden z mála, kteří odolávají marketingovým svodům farmaceutických firem.
Má velmi lidský přístup a zároveň je zkušený odborník.

Dobrý den, pan doktor Heiss patří mezi mé velmi oblíbené lékaře. zařadila bych ho do kategorie poctivých lékařů. Zdá se mi neovlivněný dealery léků, antibiotika nezneužívá, působí velmi mile a co hlavně:není typ lékaře, který toho víc namluví než udělá, takže to u něj odsejpá. Můžu jedině doporučit. Odešla jsem od paní doktorky Kroupové a rozhodně toho nelituju.

Velmi korektní jednání, profesionální přístup a nikterak dlouhé čekání.