Karel Hanuška, otorinolaryngolog Opava

MUDr. Karel Hanuška

Otorinolaryngolog

Ostrožná 27/244, Opava
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

K Mudr. Hanušukovi nedoporučuji chodit nastřelovat dítěti náušnice. Sestra dítě zbytečně násilně držela při značeni dírek fixkou a doktor si tečky ani neporovnal,zda jsou symetricke. Po zbytečném traumatu má dcera křivě náušnice. Doktora jsem upozornila,aby dal dírku níže,neuposlechl a nastřelil:(

K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů.

K panu doktorovi jsem chodila odmalička a teď když mám nějaké problémy většinou s dutinami vždy jdu k němu. Pan doktor je neutrální a drží si odstup ale tak to má být je to správné z hlediska lékaře. Na druhou stranu umí se perfektně pobavit a vysvětlit vám vše okolo vašich problémů a snaží se vám co nejvíce pomoct. Na sestřičku nemám žádné výtky, pokaždé se snaží vyhovět pacientovi, Akorát nechápu názory některých z vás když píšete že vás urážela v čekárně...by mě zajímalo čím. Shrnuji to tím že vřele doporučuji:)

Chodím již k tomuto lékaři léta a vždy jsem byla maximálně spokojená.Velice pečlivý lékař,milá a příjemná sestřička.jsem velice spokojená.

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.

Pana doktora znám už z ambulance v nemocnici a už tam mu vyrůstaly růžky no a teď když má vlastní ambulanci tak mu ty rohy pěkně dorostly. Lidský přístup veškerý žádný. Nedoporučuji

Pana doktora Karla Hanušku vřele doporučuji všem pacientům, kteří potřebují pomoc odborníka na ORL - mají potíže s krkem, hlasem, uchem, nosem. Přístup pana doktora je velmi profesionální a výsledek léčení nemoci či potíží je vysoce účinný. Pan doktor Hanuška po sdělení potíží pacientem provede řádné vyšetření a nikoliv povrchní. Jsem hlasový profesionál a čas od času mi "odejde" hlas, pan doktor Hanuška mi se svými léčebnými metodami vždy ochotně pomůže, za což jsem mu velice vděčná. Pan doktor Hanuška má v ordinaci také skvělou sestřičku.

Dobrý den,

se zájmem jsem si přečetl zdejší hodnocení a musím se ztotožnit s názory na aroganci a tzv. vytříbený humor, lékaře, jak zde někdo napsal, včetně sestry. Měl jsem velmi nedobrý pocit, ironicky mě urážel a zesměšňoval při každé návštěvě. Léčba byla neúspěšná, ale chápu, že moje postižení není na tři návštěvy u lékaře, víc jsem nevydržel. Nikdy bych k tomuto lékaři již nešel.
Omlouvám se, jsem z Opavy, takže se nepodepíšu.

Pan doktor je velmi pečlivéj doporučuji všem.Snaží se je nejlepší.

K panu doktorovi chodím od malička až teď do mé dospělosti a nemám k němu nejmenší výhrady..Je to profesionál, co se týče toho zmiňovaného humoru,tak každý má svůj humor a je jen na vás jestli ho pochopíte.
k sestřičce také nemám žádné výtky hodná a milá :)

Vše OK.