Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Ostrožná 27/244, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Pan doktor by velmi neempaticky a arogantni. Byli jsme u nej na kontrole se synem, jelikoz mel zanet stredniho ucha. Syn mel v tu dobu cerstve 2 roky a uz mel nejaky ten “zazitek” s lekari, tudiz u nej byl ve stresu a plakal. Chapu, ze ne vsichni lekari maji radi placici deti, ale bohuzel i tak by jeho pristup k synovi mohl byt jemnejsi a trochu vic emapticky. Byli jsme na kontrole u nej 2x a uz nikdy vic.

A
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Jsem tolerantní a zvládnu všechno, ale tenhle Lékař je velice arogantní, zvyšoval na mě hlas, choval se ke mě dost jízlivě a dost drze.
Dvakrát za sebou, co jsem tam byla.
Opravdu nedoporučuji.

K
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Arogantní až opovrhující přístup doktora. Zvyšování hlasu pokud jsem se zeptala na nějakou otázku ohledně zdravotního stavu. V žádném případě nedoporučuji. Něco tak otřesného jsem nezažila nikde u lékaře.


N
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

V roce 2009 mi pan doktor pouhým pohledem diagnostikoval poruchu štítné žlázy ze které se vyklubalo nádorové onemocnění, které díky němu bylo v raném stádiu podchyceno. Podotýkám, že jsem tam byla tehdy prvně jako pacient se zánětem dutin. Tento rok měl syn akutní bolest ucha, neváhala jsem a jela k panu doktorovi. Po přečtení některých recenzí opravdu nechápu, protože nám se dostalo opět skvělé péče, paní sestřička i pan doktor měli k malému úžasný přístup, vše jemu i mi vysvětlili a léčba byla zvolena tak, aby syn neměl trauma a dostal šanci léčby atb. Věřím, že v nemocnici bychom odjeli už s píchlým uchem.
Já za tento přístup děkuji a vřele doporučuji.


K
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Pan doktor je bezpochyby erudovaný člověk, ale jeho přístup k pacientům a způsob komunikace je velice zvláštní, až arogantní a povýšený. Musím vyzdvihnout, že na vyšetření dcery jsem nemusela vůbec čekat a pan doktor mě ihned přijal (nutno dodat, že nikdo jiný v čekárně nebyl) a také, že sestřička je velice milá a hodná, každopádně tímto to pozitivní končí. Pan doktor usedl k počítači, zády ke mně, máchl na mě beze slov rukou, jako na psa, co si má sednout a po pár minutách jeho zapisování se ke mně naklonil a bez jakéhokoli upozornění mi z očí sundal dioptrické brýle, položil si je na stůl, dělal, že nic a poslal mě si s dcerou sednout na vyšetřovací křeslo…Hodně mě toto chování zaskočilo. Nulovou snahu o komunikaci s dcerou nebudu ani komentovat…Pan doktor je určitě dobrý diagnostik, ale základy slušného a zdvořilého chování vůči pacientům mu bohužel chybí…


M
Ověřený profil

K Mudr. Hanušukovi nedoporučuji chodit nastřelovat dítěti náušnice. Sestra dítě zbytečně násilně držela při značeni dírek fixkou a doktor si tečky ani neporovnal,zda jsou symetricke. Po zbytečném traumatu má dcera křivě náušnice. Doktora jsem upozornila,aby dal dírku níže,neuposlechl a nastřelil:(


V
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů.


T
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila odmalička a teď když mám nějaké problémy většinou s dutinami vždy jdu k němu. Pan doktor je neutrální a drží si odstup ale tak to má být je to správné z hlediska lékaře. Na druhou stranu umí se perfektně pobavit a vysvětlit vám vše okolo vašich problémů a snaží se vám co nejvíce pomoct. Na sestřičku nemám žádné výtky, pokaždé se snaží vyhovět pacientovi, Akorát nechápu názory některých z vás když píšete že vás urážela v čekárně...by mě zajímalo čím. Shrnuji to tím že vřele doporučuji:)


H
Ověřený profil

Pana doktora znám už z ambulance v nemocnici a už tam mu vyrůstaly růžky no a teď když má vlastní ambulanci tak mu ty rohy pěkně dorostly. Lidský přístup veškerý žádný. Nedoporučuji


Ověřený profil

Pana doktora Karla Hanušku vřele doporučuji všem pacientům, kteří potřebují pomoc odborníka na ORL - mají potíže s krkem, hlasem, uchem, nosem. Přístup pana doktora je velmi profesionální a výsledek léčení nemoci či potíží je vysoce účinný. Pan doktor Hanuška po sdělení potíží pacientem provede řádné vyšetření a nikoliv povrchní. Jsem hlasový profesionál a čas od času mi "odejde" hlas, pan doktor Hanuška mi se svými léčebnými metodami vždy ochotně pomůže, za což jsem mu velice vděčná. Pan doktor Hanuška má v ordinaci také skvělou sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu