Odborný lékař ušní, nosní, krční
Ostrožná 27/244, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Skončil prázdninový nájezd vnoučat a já se těšil, že budu odpočívat, číst, rekreačně sportovat, zkrátka užívat si důchodu. Následující den mne však začalo bolet v uchu a bolest nepřestávala i přes to, že jsem použil na její utěšení "osvědčené babské recepty". Nezbylo než se vypravit o pomoc k lékaři - MUDr. Hanuškovi. Vážím asi 100 kilo, ale v čekárně jsem se stával menším a menším, měl jsem obavy z vyšetření. Přiznávám, že procházka rozkvetlou zahradou je o trochu příjemnější, ale díky přístupu pana doktora a úsměvu sestřičky se to dalo celkem v pohodě vydržet. Léky zabraly a bolest pominula. Chci tímto poděkovat za ošetření a pokud budu muset ordinaci doktora Hanušky navštívit, vím, že mne očekává profesionální přístup a šetrné ošetření. Taky jsem přesvědčen, že v čekárně si už i zachovám svou původní velikost.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Pan doktor by velmi neempaticky a arogantni. Byli jsme u nej na kontrole se synem, jelikoz mel zanet stredniho ucha. Syn mel v tu dobu cerstve 2 roky a uz mel nejaky ten “zazitek” s lekari, tudiz u nej byl ve stresu a plakal. Chapu, ze ne vsichni lekari maji radi placici deti, ale bohuzel i tak by jeho pristup k synovi mohl byt jemnejsi a trochu vic emapticky. Byli jsme na kontrole u nej 2x a uz nikdy vic.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Jsem tolerantní a zvládnu všechno, ale tenhle Lékař je velice arogantní, zvyšoval na mě hlas, choval se ke mě dost jízlivě a dost drze.
Dvakrát za sebou, co jsem tam byla.
Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Arogantní až opovrhující přístup doktora. Zvyšování hlasu pokud jsem se zeptala na nějakou otázku ohledně zdravotního stavu. V žádném případě nedoporučuji. Něco tak otřesného jsem nezažila nikde u lékaře.

V roce 2009 mi pan doktor pouhým pohledem diagnostikoval poruchu štítné žlázy ze které se vyklubalo nádorové onemocnění, které díky němu bylo v raném stádiu podchyceno. Podotýkám, že jsem tam byla tehdy prvně jako pacient se zánětem dutin. Tento rok měl syn akutní bolest ucha, neváhala jsem a jela k panu doktorovi. Po přečtení některých recenzí opravdu nechápu, protože nám se dostalo opět skvělé péče, paní sestřička i pan doktor měli k malému úžasný přístup, vše jemu i mi vysvětlili a léčba byla zvolena tak, aby syn neměl trauma a dostal šanci léčby atb. Věřím, že v nemocnici bychom odjeli už s píchlým uchem.
Já za tento přístup děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Pan doktor je bezpochyby erudovaný člověk, ale jeho přístup k pacientům a způsob komunikace je velice zvláštní, až arogantní a povýšený. Musím vyzdvihnout, že na vyšetření dcery jsem nemusela vůbec čekat a pan doktor mě ihned přijal (nutno dodat, že nikdo jiný v čekárně nebyl) a také, že sestřička je velice milá a hodná, každopádně tímto to pozitivní končí. Pan doktor usedl k počítači, zády ke mně, máchl na mě beze slov rukou, jako na psa, co si má sednout a po pár minutách jeho zapisování se ke mně naklonil a bez jakéhokoli upozornění mi z očí sundal dioptrické brýle, položil si je na stůl, dělal, že nic a poslal mě si s dcerou sednout na vyšetřovací křeslo…Hodně mě toto chování zaskočilo. Nulovou snahu o komunikaci s dcerou nebudu ani komentovat…Pan doktor je určitě dobrý diagnostik, ale základy slušného a zdvořilého chování vůči pacientům mu bohužel chybí…

K Mudr. Hanušukovi nedoporučuji chodit nastřelovat dítěti náušnice. Sestra dítě zbytečně násilně držela při značeni dírek fixkou a doktor si tečky ani neporovnal,zda jsou symetricke. Po zbytečném traumatu má dcera křivě náušnice. Doktora jsem upozornila,aby dal dírku níže,neuposlechl a nastřelil:(

K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů.

K panu doktorovi jsem chodila odmalička a teď když mám nějaké problémy většinou s dutinami vždy jdu k němu. Pan doktor je neutrální a drží si odstup ale tak to má být je to správné z hlediska lékaře. Na druhou stranu umí se perfektně pobavit a vysvětlit vám vše okolo vašich problémů a snaží se vám co nejvíce pomoct. Na sestřičku nemám žádné výtky, pokaždé se snaží vyhovět pacientovi, Akorát nechápu názory některých z vás když píšete že vás urážela v čekárně...by mě zajímalo čím. Shrnuji to tím že vřele doporučuji:)

Pana doktora znám už z ambulance v nemocnici a už tam mu vyrůstaly růžky no a teď když má vlastní ambulanci tak mu ty rohy pěkně dorostly. Lidský přístup veškerý žádný. Nedoporučuji