Karel Hanuška, otorinolaryngolog Opava

MUDr. Karel Hanuška

Otorinolaryngolog

33 názorů

Uložit


Adresa

Ostrožná 27/244, Opava
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
33 názorů

M
Ověřeny pacient

K Mudr. Hanušukovi nedoporučuji chodit nastřelovat dítěti náušnice. Sestra dítě zbytečně násilně držela při značeni dírek fixkou a doktor si tečky ani neporovnal,zda jsou symetricke. Po zbytečném traumatu má dcera křivě náušnice. Doktora jsem upozornila,aby dal dírku níže,neuposlechl a nastřelil:(


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již od dětství a musím uznat, že má velmi specifický humor a občas moc nedbá na názory pacienta a jede si svou, ale určitě to není špatný lékař! Každopádně by měl popřemýšlet o výměně své sestry..chtěla jsem napsat sestřičky, ale to se snad ani nedá. Sestra je opravdu velice arogantní a nepříjemná a člověk má pocit, že tam všemu šéfuje ona a vy jí jen obtěžujete. Pokud by pan doktor vyměnil sestru a občas víc naslouchal svým pacientům, hned by mu zde ubylo toliko negativních komentářů.


T
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila odmalička a teď když mám nějaké problémy většinou s dutinami vždy jdu k němu. Pan doktor je neutrální a drží si odstup ale tak to má být je to správné z hlediska lékaře. Na druhou stranu umí se perfektně pobavit a vysvětlit vám vše okolo vašich problémů a snaží se vám co nejvíce pomoct. Na sestřičku nemám žádné výtky, pokaždé se snaží vyhovět pacientovi, Akorát nechápu názory některých z vás když píšete že vás urážela v čekárně...by mě zajímalo čím. Shrnuji to tím že vřele doporučuji:)


J

Chodím již k tomuto lékaři léta a vždy jsem byla maximálně spokojená.Velice pečlivý lékař,milá a příjemná sestřička.jsem velice spokojená.

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.


H
Ověřeny pacient

Pana doktora znám už z ambulance v nemocnici a už tam mu vyrůstaly růžky no a teď když má vlastní ambulanci tak mu ty rohy pěkně dorostly. Lidský přístup veškerý žádný. Nedoporučuji


Ověřeny pacient

Pana doktora Karla Hanušku vřele doporučuji všem pacientům, kteří potřebují pomoc odborníka na ORL - mají potíže s krkem, hlasem, uchem, nosem. Přístup pana doktora je velmi profesionální a výsledek léčení nemoci či potíží je vysoce účinný. Pan doktor Hanuška po sdělení potíží pacientem provede řádné vyšetření a nikoliv povrchní. Jsem hlasový profesionál a čas od času mi "odejde" hlas, pan doktor Hanuška mi se svými léčebnými metodami vždy ochotně pomůže, za což jsem mu velice vděčná. Pan doktor Hanuška má v ordinaci také skvělou sestřičku.


Dobrý den,

se zájmem jsem si přečetl zdejší hodnocení a musím se ztotožnit s názory na aroganci a tzv. vytříbený humor, lékaře, jak zde někdo napsal, včetně sestry. Měl jsem velmi nedobrý pocit, ironicky mě urážel a zesměšňoval při každé návštěvě. Léčba byla neúspěšná, ale chápu, že moje postižení není na tři návštěvy u lékaře, víc jsem nevydržel. Nikdy bych k tomuto lékaři již nešel.
Omlouvám se, jsem z Opavy, takže se nepodepíšu.


Pan doktor je velmi pečlivéj doporučuji všem.Snaží se je nejlepší.


K panu doktorovi chodím od malička až teď do mé dospělosti a nemám k němu nejmenší výhrady..Je to profesionál, co se týče toho zmiňovaného humoru,tak každý má svůj humor a je jen na vás jestli ho pochopíte.
k sestřičce také nemám žádné výtky hodná a milá :)


Vše OK.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti