Ortopedická ambulance a rehabilitace
Nádražní 843/III, Klatovy

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ohota,lidský přistup k pacientu,skvely kolektiv.,Proste!!PAN DOKTOR!!!

Před 23lety jsem se dostala do péče k Mudr.Haladovi a jeho kolegům a bohužel na ně budu mít památku stále.Mám vrozený pes squinnovarus.Vada,která je vcelku léčitelnou.Díky zmíněnému lékaři mám jizvy přes poloviny lýtek,ale užitek žádný.Jsem v částečném invalidním důchodu a jsem ráda,že chodím.O bolestech ani nemluvím.První špatně provedenou operací v půl roce se asi vše ještě více zkomplikovalo.Dalších sedm let se nic nedělo a já už zase chodila po téměř otočených nohou.Nastoupila jsem tedy do nemocnice,ale druhý den jsem byla propuštěna.Nevěděli,co semnou.Sdělili mému otci,že operaci provedou za rok nebo v 15letech.Stav se zhoršoval,a tak jsme vyhledali odborníky v Praze.Tamním lékařům jsem zavázána,že vůbec nějkým způsobem funguji,jelikož při zanedbání a ponechání ve stejném stavu,bych prý v 15letech seděla na křesle...takže asi tak.Je mi hrozně,když vím,že mohla stačit jedna správně provedená operace v dětském věku a dnes bys nevěděla,že mi někdy něco bylo a nepotýkala bych se s každodeními bolestmi.Přeji pěkný den a mnoho štěstí při výběru lékaře.

Vynikající lékař, super jednání!!!

Pan doktor a jeho skvělé dvě sestřičky tvoří nezapomenutelnou trojci. Skvělé jednání, šikovnost a neustále skvělá nálada i když tam má každý den moc a moc lidí a domů se dostanou vždy pozdě. Když tam vždy přijdu tak je čekárna úplně plná......a já vím, že na výborného doktora si člověk v dnešní době musí počkat! Výborných doktorů je málo a nikdo si jich neváží jen všichni nadávají že musí dlouho čekat v čekárně atd.. To já si klidně počkám!!! Úraz při sportu mě donutil si najít doktora, který by mi pomohl. Nekončící bolest a skoro nulová pohyblivost s kolenem mě přesvědčila o tom že bez lékaře to sama nezvládnu. Pan doktor Halada mi byl doporučen. A mohu vám říct že tento doktor to dokázal. Už zase sportuji i když s ortézou na koleni, to je ale úplná maličkost když to na začátku vypadalo že už si v životě nezasportuji!!! Dne mohu tohoto doktora doporučit i já!!!!

Nejlepší odborník v širokém okolí. Pacientovi se věnuje a oceňuji lidský přístup.

Je to pan doktor. Člověk, ne hovada jako jinde.

Arogantní,dělá jen na body,je to hrůza,pacienti musí "chodit pořád!",ihned dostane papír s novým objednáním za 2 měsíce,jeto stejné,ať se jedná o chronika nebo akutní bolest.Pořád narvaná čekárna,čeká se dlouhé hodiny a zbytečně.Kdyby jen léčil a pořád nekontroloval,udělal by lépe!!

Pan doktor je opravdu odborník ve svém oboru.Navíc s ním můžete konzultovat problém a snaží se jej vyřešit ku spokojenosti pacienta.Plně doporučuji tohoto lékaře.

Nejlepší v širokém okolí.

Opravdu skvělý doktor!Moc fajn,usměvavý,moc si ho vážím,opravdu mi moc pomohl a mockrát mu za vše děkuji i sestřičkám jsou moc fajn!