Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)

F
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Vyšetření ledvin

Velice ochotný a profesionální lékař. Vždy vše vysvětlí a ochotně odpoví všechny dotazy. Přál bych našemu zdravotnictví více takových jako on.

Ověřeny pacient

Doktor předepisuje u recidivujích zánětů stále stejná antibiotika, vždy pouze na 5 dní a vůbec se nepozastavuje nad tím, že léky neúčinkují. Nějaká podrobnější kultivace moči, stěry nebo nedej bože jiná vyšetření ho pravděpodobně nezajímají. Musela jsem změnit urologa, jinak opravdu nevím, jestli bych měla ještě vůbec močák a játra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Byla jsem v pátek s babičkou - 87let...díky panu doktorovi si babička nepřipadala nepatřičně...vše důkladně vysvětlil, vyšetřil...Je to velmi milý, ochotný, vstřícný a hlavně empatický lékař. Nad rámec svých povinností ještě dovyšetřil babi po jejím pádu a uklidnil jí, což v jejím věku je někdy nadlidský výkon. Kdyby bylo takových lékařů více, svět by byl "dokonalý"...

S
Ověřeny pacient

U pana doktora to je jako na běžícím páse. V polovině mého vyšetření si pozve do ordinace jiného pacienta, který slyší mé zdr.problémy. Co lékařské tajemství? Dále pan doktor mi nikdy neudělal řádné vyšetření natož kultivaci i přes stále problémy s močením a dle něj jsem zdravý. S problémy jsem byl nucen navštívit jiného urologa, který zjistil řádný zánět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě, k pacientům velice laskavý,byť člověkovi není zrovna dobře, dokáže povzbudit,nikde ve zdravotnictví jsem se nesetkala s takovou ochotou pomoci, pane doktore děkuji.

J
Ověřeny pacient

Doporučuji. Pan doktor vysvětlil všechny prováděné úkony i situaci, působil věcně a profesionálně. Výborné.

B
Ověřeny pacient

Pan doktor příjemný,ale vadí mi,že se mnou probírá diagnozu a u dveří v ordinaci už stojí další pacient.I pro mě bylo nepříjemné stát u dveří a poslouchat co pan doktor sděluje pacientovi .Mám pocit,že existuje lékařské tajemství,tak proč má cizí člověk poslouchat,co mám za problém.Je to takový běžící pás.

Ověřeny pacient

Nejlepší komunikace vysvětlení...chválííím !!!!!

Jasná a jednoznačná komunikace s pacientem. Zatím při všech mých návštěvách na tomto oddělení. Takové jednání si to představuji u všech lékařů.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti