Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Vyšetření ledvin

Velice ochotný a profesionální lékař. Vždy vše vysvětlí a ochotně odpoví všechny dotazy. Přál bych našemu zdravotnictví více takových jako on.

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Vyšetření ledvin

Doktor předepisuje u recidivujích zánětů stále stejná antibiotika, vždy pouze na 5 dní a vůbec se nepozastavuje nad tím, že léky neúčinkují. Nějaká podrobnější kultivace moči, stěry nebo nedej bože jiná vyšetření ho pravděpodobně nezajímají. Musela jsem změnit urologa, jinak opravdu nevím, jestli bych měla ještě vůbec močák a játra.

Byla jsem v pátek s babičkou - 87let...díky panu doktorovi si babička nepřipadala nepatřičně...vše důkladně vysvětlil, vyšetřil...Je to velmi milý, ochotný, vstřícný a hlavně empatický lékař. Nad rámec svých povinností ještě dovyšetřil babi po jejím pádu a uklidnil jí, což v jejím věku je někdy nadlidský výkon. Kdyby bylo takových lékařů více, svět by byl "dokonalý"...

U pana doktora to je jako na běžícím páse. V polovině mého vyšetření si pozve do ordinace jiného pacienta, který slyší mé zdr.problémy. Co lékařské tajemství? Dále pan doktor mi nikdy neudělal řádné vyšetření natož kultivaci i přes stále problémy s močením a dle něj jsem zdravý. S problémy jsem byl nucen navštívit jiného urologa, který zjistil řádný zánět.

Pan doktor je odborník na svém místě, k pacientům velice laskavý,byť člověkovi není zrovna dobře, dokáže povzbudit,nikde ve zdravotnictví jsem se nesetkala s takovou ochotou pomoci, pane doktore děkuji.

Doporučuji. Pan doktor vysvětlil všechny prováděné úkony i situaci, působil věcně a profesionálně. Výborné.

Pan doktor příjemný,ale vadí mi,že se mnou probírá diagnozu a u dveří v ordinaci už stojí další pacient.I pro mě bylo nepříjemné stát u dveří a poslouchat co pan doktor sděluje pacientovi .Mám pocit,že existuje lékařské tajemství,tak proč má cizí člověk poslouchat,co mám za problém.Je to takový běžící pás.

Nejlepší komunikace vysvětlení...chválííím !!!!!

Jasná a jednoznačná komunikace s pacientem. Zatím při všech mých návštěvách na tomto oddělení. Takové jednání si to představuji u všech lékařů.

Přístup pana doktora je zcela ojedinělý a lidský.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Vyšetření ledvin

Nejlepší komunikace vysvětlení...chválííím !!!!!

Přístup pana doktora je zcela ojedinělý a lidský.