Praktický lékař stomatolog s laborat.
Zborovská 2012, Hranice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Neznam lepsiho zubare. Prijdete bez zubu a za hodinu a pul odchazite s perfektnim, keramickym, novym zubem. A to vse v naproste pohode a bez bolesti! Vrele doporucuji.

MUDr. Karel Gabzdyl je pro mne bezkonkurenční dokonalý profesionál. 1. Plomby od něho drží lépe než od jiných zubařů. 2. Má hbité a šikovné ruce, pracuje rychleji než ostatní. Rozdělá několik zubů současně - za chvilku to má hotovo - a dobře. 3. Rád se pustí do neobvyklého či riskantního postupu a doposud to vždycky perfektně zvládl. 4. Disponuje nejnovějšími technologiemi. 5. Nikdy jsem neslyšel: tohle už nepůjde spravit, ačkoliv to říct klidně mohl. (Jiný zubař mi to již předtím opakovaně tvrdil.) 6. Má navíc i smysl pro humor. PS.: Doktore, za vše díky!! Ing. Pavel Chmelař

Pah doktor si zaslouží velkou pochvalu celé naší rodiny, Je to odborník na svém místě, díky!

...s velkou úctou k Vám, pane doktore!

prostě super

Zapomnela jsem jeste na sestricku Petru,a to bych velmi nerada,nebot je take prijemna!!!:-)

Velká spokojenost celé naší rodiny... :-)

Dr Gabzdyl je nejlepsi zubar,ktereho jsem kdy zazila:-)Profesional,prijemny,precizni vytrzeni korene,rychle,bezbolestne,odstraneni zub.kamene,popraveni mustku,rentgen,osetreni krcku...to vse za 35 min.Uzasny!!!!!!Vedela jsem,ze je velmi dobry ale tohle vsechno bylo nad me ocekavani!!!SUPER!!!:-)

K panu doktorovi jsem docházela několik let než jsem se odstěhovala a velká spokojenost. Vybavení ordinace také na úrovni. Jen ty své sexuální narážky by si mohl nechat od cesty. ;-)

Velmi ochotný odborník