Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wolkerova 394, Nový Bor
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Skvelý človek aj lekár, profesionál, ústretový, môžem len doporučiť. Vyšetruje dôkladne, robí oveľa viac ako je len "nevyhnutné".

J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je vynikají lékař a úžasný člověk ,velice milý, podrobně vysvětlí vše na co se zeptáte. Moc děkuji pane doktore.

Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla nadmíru spokojená operoval mi oba palce na rukou a ještě jsem se nesetkala s tak výborným doktorem.Všechno vysvětlí a na sále se ani nebojíte nějakého zákroku.operaci jsem měla lokální takže jsem vše mohla posoudit.Je opravdu moc dobrý a i sestřička je ochotná vše zařídit ke spokojenosti pacienta.Opravdu se v dnešní době nesetkáte ve zdravotnictví s takovou ochotou pomoci pacientům.Moc tímto děkuji

J
Ověřeny pacient

Pan doktor se v poslední době dost pohoršil v léčbě.Chodim k němu již několik let a musim přiznat,že je neochoten semnou řešit můj problém,na mé otázky odpovídá úsečně.Nejsem spokojena a byla jsem nucena navštívit jiného ortopeda,kde semnou ochotně můj problém řeší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřeny pacient

Po první návštěvě pana doktora mohu jen a jen chválit - pan doktor má lidský přístup, otázky vždy zodpoví a umí naslouchat. Sestřička je prostě sluníčko. Nemám co vytknout!

K
Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem opravdu spokojen.Dvakrát mě operovali meniskus v Č.Lípě a dvakrát se jim to nepovedlo až potřetí mě operoval Pan Daďa a já zase běhám v tělocvičně.A vůbec přístup a ochota to se nikde nevidí

Výborný lékař s perfektním přístupem k pacientům. Problém vyřeší vždy s přehledem.

Co všichni máte ? Pečlivý a ochotný lékař, běžte si jinam.

M

Doporučuji všem...Už jen to, když člověku něco je a bolího tělo..Vejde do ordinace, sestřička je milá a pan doktor nikoho neodbyde a snaží se ho všetřit..
Musím chválit, velice mi pomohl s nohou. Díky němu zase chodím a nenechal mne napospas.. jako kolega na poliklinice v N.Boru..

Ověřeny pacient

Vlídný přístup, skvělá sestřička. Léčba snad až příliš pečlivá, poněkud chaotická: kojenec abdukce, pak nic, pak naslepo jiná abd. pomůcka při de facto normálním nálezu - na můj vkus mnoho návštěv.(naštěstí do pěkného, čistého prostředí.)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti