Karel Daďa, ortoped Nový Bor

Ortoped

Wolkerova 394, Nový Bor
Ortopedická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

S panem doktorem jsem byla nadmíru spokojená operoval mi oba palce na rukou a ještě jsem se nesetkala s tak výborným doktorem.Všechno vysvětlí a na sále se ani nebojíte nějakého zákroku.operaci jsem měla lokální takže jsem vše mohla posoudit.Je opravdu moc dobrý a i sestřička je ochotná vše zařídit ke spokojenosti pacienta.Opravdu se v dnešní době nesetkáte ve zdravotnictví s takovou ochotou pomoci pacientům.Moc tímto děkuji

Pan doktor se v poslední době dost pohoršil v léčbě.Chodim k němu již několik let a musim přiznat,že je neochoten semnou řešit můj problém,na mé otázky odpovídá úsečně.Nejsem spokojena a byla jsem nucena navštívit jiného ortopeda,kde semnou ochotně můj problém řeší.

Po první návštěvě pana doktora mohu jen a jen chválit - pan doktor má lidský přístup, otázky vždy zodpoví a umí naslouchat. Sestřička je prostě sluníčko. Nemám co vytknout!

Jsem s panem doktorem opravdu spokojen.Dvakrát mě operovali meniskus v Č.Lípě a dvakrát se jim to nepovedlo až potřetí mě operoval Pan Daďa a já zase běhám v tělocvičně.A vůbec přístup a ochota to se nikde nevidí

Výborný lékař s perfektním přístupem k pacientům. Problém vyřeší vždy s přehledem.

Co všichni máte ? Pečlivý a ochotný lékař, běžte si jinam.

Doporučuji všem...Už jen to, když člověku něco je a bolího tělo..Vejde do ordinace, sestřička je milá a pan doktor nikoho neodbyde a snaží se ho všetřit..
Musím chválit, velice mi pomohl s nohou. Díky němu zase chodím a nenechal mne napospas.. jako kolega na poliklinice v N.Boru..

Vlídný přístup, skvělá sestřička. Léčba snad až příliš pečlivá, poněkud chaotická: kojenec abdukce, pak nic, pak naslepo jiná abd. pomůcka při de facto normálním nálezu - na můj vkus mnoho návštěv.(naštěstí do pěkného, čistého prostředí.)