8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Sagena s.r.o., Denní stacionář interní (mapa)

1.5

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní po dopravní nehodě

Jak tady čtu ty recenze, tak si říkám že jsem si je nepřečetla dřív než jsem k němu šla....poslal mě tam ortopéd s postižením DK ,P Ryška zjistil že mé nohy jsou zdravé , ale měla by jsem brát antidepresiva .s panem Ryškou jsme si taky nesedli ( asi nemá rád starší ženy) on mě upozornil ,že má ordinaci v západním stylu , ale neví ,že jsem bydlela ve Švýcarsku a já dobře vím jak se tam lékař chová a jak léčí...k němu do ordinace by šel jen nezaměstnaný Švýcar nebo pacienti z východu , tak to tam funguje , on tedy zapadá do toho východního stylu.

Pan doktor Ryška je naprosto vynikající odborník. Pečlivě mě vyšetřil a pomohl mi od velkých bolestí.
Doporučila jsem ho i známým a nemohou si ho vynachválit. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

v r. 2012 jsem k doktoru Ryškovi byla odeslána pro bolesti horních končetin ,zvlášt pravého ramene,byla jsem klasicky neurologicky vyšetřena a na bolesti mi byly předepsány léky.Po půl roce, kdy jsem byla z léku doslova zmátořena a chovala se jako po každodenní opici,se při další mé návštěvě lékaře zjistilo,že mi naordinoval k léku ,který jsem již užívala další lék stejného složení,tudíž jsem užívala koňskou dávku jednoho léku. Okamžitě mi dávku snížil ale neopomněl si poznámku,"jakto ,že jsem si nevšimla ,že užívám 2 léky každý pod jiným jménem ale obsahující stejnou složku"...ve finále to byla údajně má chyba!!!
Poté na mě vyzkoušel další léky co by vyléčily bolesti ramene ale jelikož se léčím i pro deprese, usoudil, že pokud mi ordinované léky nezabírají, je problém v mé hlavě,vytvářím si tak nějakou bublinu,kdy moje psychika odmítá chodit do práce a tudíž si tak vytvářím bolesti a hledám všelijaké příčiny. Dne 5.12.2016 jsem se konečně opět dostavila na plánovanou kontrolu po víc než půl roce, ikdyž jsem z důvodů silných bolestí ramene žádala opakovaně dřívější návštěvu lékaře,byl bohužel zaneprázdněn ,tak,že nebyl schopen mě dříve přijmout. Dorazila jsem, sdělila mu opět stejný problém, podruhé za 4 léta , (ikdyž jsem jej navštěvovala každý rok, někdy i 2 krát do roka) na mě "sáhl" a zjistil, že mě bolí rameno na dotek a odeslal k ortopedovi, na otázku,proč mě posílá k ortopedovi až po tolika letech, když mě rameno bolí celou dobu,mi odpověděl, že mé uváděné problémy jsou stejně psychického rázu a pokud mě to bolí at se svěřím ortopedovi.Dokonce ze mě udělal takového debila,že údajně jsem si při kontrolách nikdy na bolest horních končetin neztěžovala a údajně to nemá ani v záznamech,pak neměl důvod mě někam posílat a ukončil to přednáškou,jak 6 let medicíny nestudoval zbytečně a mi dal nepřímo najevo,že nějaká stárnoucí baba v 55 letech mu nemá co vytýkat , tohle mi řekl přímo cituji ...co nejdřív mě stejně čeká důchod ,tak tech pár let nějak doklepu ...Na jeho vyjádření, že neměl ani páru o tom ,že mám problémy s ramenem uvádím , že hned při prvním vyšetření je v jeho zprávě pro obvodního lékaře uvedeno, že jsem byla k němu odeslána pro bolest HK a ramene a vyšetřena,na to pak byly ordinovány již zmíněné léky...ale MUDr. Ryška zřejmě záznamy maže,proč by si je asi uchovával,když je problém v mé hlavě!!!Stačí říct, že jsem si na nic neztěžovala a ta "paní léčena na psychiatrii si opět vymýšlí nemoci".
Dnes je 6.12.2016 byla jsem vyšetřena ortopedem,konečně mě někdo odeslal na rtg ramene a bylo zjištěno degenerativní onemocnění ramene, kalcifikace šlachy.Po 4 letech návštěv u neurologa , vice než 5 letech bolesti se dopátralo k tomu ,co mi vlastně je!!!
Další perlička ,kterou bych ráda uvedla ,je odpověď MUDR. Ryšky na další můj problém, kdy mě bolel čelistní kloub, na který mi samozřejmě ani taky nesáhl aby zjistil kde co bolí a třeba zjistil příčinu.Shodou okolnosti jsem poté chodila na rehabilitace a ochotná terapeutka mi místo odkud bolest do čelisti přicházela promasírovávala a huráá po půl roce jsem pak mohla otevřít pusu dokořán. Oznámila jsem to MUDr.Ryškovi ,že problém byl zřejmě od páteře a ta jeho odpověď mě fakt dostala.....ulevilo se Vám,tak budte ráda, není třeba hledat příčinu,hlavně že se uleví...motto MUDr. Ryšky tedy zní...NEHLEDAT PŘÍČINU BOLESTI-PROBLÉMU, JE TŘEBA TAK DLOUHO ORDINOVAT A MĚNIT MEDIKACI AŽ SE ULEVI, tím je pak pacient již vyléčen!!!4 roky jsem se u něj "léčila" ale končím a nedoporučuji ani VáM

Jsem matkou postizeneho syna pristehovali jsme se z jineho mesta a jelikoz jsem sla na vysetreni se synem i kdyz je dospely ale ma problemy s pameti po uraze dostala jsem takovou "ČOČKU" ze jsem zkoprnela odesla i se synem ven po vysetreni a i kdyz jsem ve veku ze bych mohla byti jeho matkou rval po me a jednal se mnou jak s " ONUCI“ Ja i syn jsme oba ivalidni chodime ke spuste lekarum ale takove arogantni chovani jsem jeste nikdy nezazila.Absolutne nedoporucuji.

Dobrý den všem. Dnes jsem měla tu "čest" poznat tohoto pana doktora a nikomu nedoporučuji. I když.. možná měl jen špatný den, ale to ho jako doktora, který složil Hippokratovou přísahu, neomlouvá.. Byla jsem k němu doobjednána svým praktickým lékařem na poslední chvíli (včera, protože to bylo hodně akutní) a moje paní neuroložka objednává až na prosinec. Do ordinace jsem vešla vysmátá, z ní po pár minutách se slzami v očích, protože tak hnusné, arogantní a naštvané chování jsem ještě u žádného doktora nezažila. Jednal se mnou jak s nějakým obtížným hmyzem, který u něho nemá co dělat, tak jsem se zvedla a se slzami v očích a omluvou, že odcházím, jsem odešla.. Navíc, pracuje v Sageně ve FM (chodím tady už nějaký ten rok) a všichni byli a jsou vždy milí, přívětiví a vstřícní.. Chápu, že neurologové mají dlouhé čekací lhůty, ale když se nemůžete hýbat, tak nemáte jinou možnost, než svoje problémy řešit. Ráda bych, aby někdo tady napsal své zkušenosti, protože pořád nemůžu pochopit, jak se takto může DOKTOR chovat. Děkuji, Iveta Sikorová