Praktický lékař pro dospělé
Tovární 600, Chodov

Rovněž nechápu jakákoliv pozitivní hodnocení...snad možná jen od lidí, kteří slepě důvěřují a chybí jim srovnání. Bohužel jsem měla tu čest, když jsem doprovázela svého otce na pohotovost. Důvodem byla silná dušnost, vysoký krevní tlak, dráždivý kašel, slabost, pískání v hrudníku při dýchání, antigen negativní. Otec po 2. infarktu. Vyšetření probíhalo ze strany lékaře v duchu pochybností o mé způsobilosti k hodnocení situace. Změřen krevní tlak, poslech na dva nádechy, ani ne oboustranný. Doporučení hodně pijte a jezte citrusy. PCR test ani nenabídnul, RTG plic odmítl se slovy, co by na něm asi bylo vidět?!! Když jsem žádala vysvětlení, co je tedy příčinou dušnosti a pískání na hrudi, začal slovně napadat, že jsem drzá a přišla jsem mu vyhrožovat. Dovolila jsem si totiž pronést, že pojedeme jinam, když jsme se na tomto odborném pracovišti dočkali takové neodbornosti. To už na mě lékař doslova křičel. Výsledkem byl zásah RZ a angina pectoris. Otec mohl zemřít!! Kdyby na lékařovo místě seděl kdokoliv, udělal by snad víc!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pana doktora Chámu návštěvuji už od roku 1992. Je to nesporný odborník. Snaží se vždy zjistit diagnózu. K pacientům je hodný a ohleduplný i když se někteří pacienti - simulanti chovají hrozně. Jiného doktora bych neměnil. Snaží se pacientovi pomoc a nemoc vyléčit. Kéž by takových doktorů bylo víc.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nepříznivý zdr. stav .

Dnes jsem po několika letech podruhé navštívil Mudr. Chámu , kam docházím od začátku , na občasné "excesy" jsem byl zvyklý , ale to co se odehrálo dnes , bylo ze strany lékaře značně neprofesionální . Lékař zbytečně vyhrotil zcela banální situaci , která se dala řešit v klidu , lidsky a s nadhledem . Nějaké osobní antipatie do ordinace profesionála nepatří . Musel jsem nakonec nedobrovolně ordinaci opustit a lékař se odmítl zabývat jak mým zdravotním stavem , tak lékařskou zprávou , kterou měl prostudovat a navrhnout vhodná řešení ke zjištění příčiny zdravotních komplikací . Jsem díky tomuto přístupu v dosti bezvýchodné situaci .

Pana doktora mám ráda,pokaždé když jsem u něj byla,bylo vše bez problému,je to velmi hodný člověk,co se mého zdraví týče stará se o mě na jedničku a nemohu si stěžovat...
Sice se v čekárně člověk trošku načeká,ale kdyby mi zrovna tohle vadilo tak jdu jinam.
Jsou mnohem hoří doktoři a to říkám z vlastní zkušenosti.

Dr. Cháma je velice nezodpovědný lékař. Lidé od něho utíkají.

Jednim slovem otres - at uz jde o imaginarni ordinacni hodiny, nebo o "profesionalitu" pana doktora. Take me velmi zarazi, ze se az nemocne velmi rad vybavuje s pacienty a vubec nehledi na spoustu dalsich cekajicich uz nekolik hodin... Drive jsem byla u pani doktorky Mesticke, a tam to vse fungovalo, jak ma. Nikdy se mi nestalo, abych musela cekat dele nez hodinku, a uz vubec ne, kdyz jsem objednana na konkretni hodinu!

Kladne hodnoceni Mudr. Chamy opravdu nechapu, promluvte si treba jen s jeho sestrickou, ktera je z pana doktora take velmi "nadsena" vcetne jeho dochvilnosti a uplneho chaosu v ordinacnich hodinach, ktere meni doslova, jak se mu zlibi anizby byt sestricce dal vedet.
Opravdu vtipne.

znám ho dlouhý čas a vím jak vzdělaný a erudovaný to je člověk,není kvalifikovanější lékař nejméně v okolí 20-ti kilometrů

Lidový doktor, komunikuje s pacienty takových doktorů kdyby bylo více jako je on..Je to machr ve svém oboru.A ty lidi, co ho pomlouvají v čekárně, pak mu v ordinaci lezou do zadku.Už jsem to párkrát viděla i slyšela.Pošle mě na všelijaké vyšetření, jiný doktor mě nikam neposlal.

Pan doktor Cháma je lidový doktor,je to machr ve svém oboru.A to že je upovidaný je jenom plus.Jsou taci doktoři co se s lidma ani nebavi.A to že chodí pozdě, tak už jste jsi mohli nato dávno zvyknout!!!!a jestli vám to vadi, tak můžete přejit k jinému doktorovi, dneska ma každý možnost.!!!!!Měla jsem předtím jiného doktora a stačilo mi to,vysoký horečky, angina a3dny doma hruza.Blázen.Nedalo se snim vubec bavit a plno lidi od něj odešlo.A ještě byl v televizi........smrt pacienta.Takových doktoru kdyby bylo více jako je Mudr CHáma!!!!!nechápu lidi v čekárně co ho pomlouvajia pak mu v ordinaci lezou do prdele.ty by jeli!!!!!Už jsem to parkrát zažila.

Já jsem byl u doktora Chámy od 18 let a když jsem si šel jen pro blbé potvrzení do práce o schopnosti tak jsem si musel před zavolat a to nemluvím že i po této věci jsem v čekárně strávil nekolik hodin. Co se týká jeho pracovní doby tak to je uplná katastrofa. Jeho ordinační hodiny by i nadprumerne inteligentnímu člověku dalo zabrat je pochopit obzvláště když hodina sem hodina tam je doktoru Chámovi uplně ukradená. A největší vrchol je když má ordinovat od 8 do 12 hod on si přijede suveréně v půl 10 a za hodinu a pul si veme do čekárny 2 lidi z 15ti na chodbě a poté řekne přijďte druhý den,který je stejný jako předešlý. Tak když jste opravdu nemocný je nemožné aby se na Vás kolikrát dostala řada. A to nemluvím o tom že jsem měl i to štěstí že jsem byl jednou druhý na řadě a poté co doktor vlezl do ordinace na mě přišla řada za 2 hodiny čemuž říkám slušný výkon. Bohužel lituju lidi v Chodově který k němu musí docházet protože tam když jdete musíte si vzít týdenní dovolenou,prášky na nervy a potom možná dostane i neschopenku. Já se před pár dny dostal konečně k jinému doktorovi a zaplať pánbů že jsem se tohodle doktora zbavil. Nejhorší doktor které jsem kdy poznal. Pokud můžete snažte se odejít jak to jen jde. Protože normalní člověk by tam přišel o nervy. Tento doktor by dávno něměl existovat a divím se že ještě po tom všem co se v Chodově u něj děje že ho nějaká komise nezbavila této práce.