Ordinace praktického lékaře
Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě

Je to náš rodinný lékař, na kterého nedáme dopustit. Výborně se o všechny rodinné příslušniky stará, velmi ochotný, i jeho sestra je velmi dobrá.

Má zkušenost je velice dobrá!!! Lékař naslouchá, snaží se porozumět vašemu problému, diskutuje i o alternativní léčbě... Výborná zkušenost.
Jsem vždy velice spokojená. Chodí k němu celá má rodina i rodina mého přítele, která je z Prahy.

Staral se o mého tátu,má v péči moji maminku a i já k němu docházím.Já i moje máma jsme s jeho praxí i starostlivostí naprosto spokojeni.

Pan doktor Sekora je skvělý lékař a můžu ho jen doporučit. Já i moje sestra a rodiče k němu chodíme už léta a jsme spokojení. Vždycky byl velmi ochotný pomoct a poradit. Pavla L.

Velmi starostlivě se stral o moji nemocnou manželku. Doporučuji!!

Pana doktora mohu jen doporučit, vždy se snaží pomoci najít nejvhodnější řešení zdravotního, ale i sociálního problému pacienta. Oceňuji, že je ochotný vykonávat lékařskou návštěvu u pacienta, což rozhodně není samozřejmé u jiných praktických lékařů. Chválím i pružný objednávkový systém (např. objednávky e-mailem), což oceňuji zejména z pohledu zaměstnaného a časově vytíženého pacienta.